Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: gerald_tarrant »

brama=gate="6tka"Tzeentha

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

ludzie mam tak:
10 horsemanów
5 knechtow
maga tenczy
10 piesków

co dokupic???
czy magowi zrobić dysk???
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

JarekK pisze:ludzie mam tak:
10 horsemanów
5 knechtow
maga tęczy
10 piesków

co dokupic???
czy magowi zrobić dysk???
Wszystko co masz jest przydatne. Dokup więcej tego samego, w tym kup/skonwertuj kilku magów na konikach, najlepiej pomalowanych nurglowców. Ew. pana na juggerze. I zrób tęczowcowi dysk :).

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

zrobiłem dysk z jakiś przyborów (z domu) i maga na piechte :D

jak się naucze strzelać fotki i je zrobie to ztworze sobie galerię zdjęć i tam pooglądacie (jak oczywiście będziecie mieli ochotę)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

JarekK pisze:zrobiłem dysk z jakiś przyborów (z domu) i maga na piechte :D

jak się naucze strzelać fotki i je zrobie to ztworze sobie galerię zdjęć i tam pooglądacie (jak oczywiście będziecie mieli ochotę)
ja to bardzo chętnie. W ogóle przydałaby się na forum jakaś galeria Wochowa :)
Mam ochotę pooglądać "inne armie" współbraci chaosu :)

A może będzie ktoś z was na EGu w białystoku? to pooglądam na żywo :D (ale wciąż jestem za galerią!!)

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

na EGu to się napewno spotkamy;) Przybędę wraz z częścią mej armii po najwyższe trofeum:P
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

dlaczego prestałem grać ostatnio w WFB WoChem? powie mi ktoś?

nie mam ochoty nawet zrobić jakiejś rozpy na turniej z specjalnymi bohaterami dlaczego?

kawa i hele no i pszy, kawa hele no i psy i tak w kółko nudniejsi niż krasie... :?

mam nadzieje że da jakiś błysk nowa edycja [-o<

ps.: choć trochę piechotę poprawić ( nie uważam że 4M to mało )

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Khumanor pisze:dlaczego prestałem grać ostatnio w WFB WoChem? powie mi ktoś?

nie mam ochoty nawet zrobić jakiejś rozpy na turniej z specjalnymi bohaterami dlaczego?

kawa i hele no i pszy, kawa hele no i psy i tak w kółko nudniejsi niż krasie... :?

mam nadzieje że da jakiś błysk nowa edycja [-o<

ps.: choć trochę piechotę poprawić ( nie uważam że 4M to mało )
Proponuje przeczytać temat 8 Edycja Warhammera, są tam plotki że WoCh dostanie prawdziwego kopa :>
Choć nie w wojownikach a maruderach :wink:
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Jab pisze:
Khumanor pisze:dlaczego prestałem grać ostatnio w WFB WoChem? powie mi ktoś?

nie mam ochoty nawet zrobić jakiejś rozpy na turniej z specjalnymi bohaterami dlaczego?

kawa i hele no i pszy, kawa hele no i psy i tak w kółko nudniejsi niż krasie... :?

mam nadzieje że da jakiś błysk nowa edycja [-o<

ps.: choć trochę piechotę poprawić ( nie uważam że 4M to mało )
Proponuje przeczytać temat 8 Edycja Warhammera, są tam plotki że WoCh dostanie prawdziwego kopa :>
Choć nie w wojownikach a maruderach :wink:
mało mię zachęciłeś.. już widzę te 5 klocków maruderów chyba już wolę te 750pkt wystawić w samych ungorach z łukami :twisted:
poprawiając piechotę poprawiają takie armiie jak ogry czy właśnie bestie na minoskach czy razorgorach...

to już nawet wolę pograć samymi demonami Khorna... bloodcruchersi dostaną kopa i będę częściej widywani na stole ( sv4+ ), heraldą da się tylko toporek jakiś bez armora i też wydłuża to jego mobilność w psach

a co dostanie WoCh spowolnioną kase piechotę czołgającą się jak chcesz jakoś dotrzeć do walki za nie z 15 5, ewentualnie nurgle będzie najczęściej widzianym markiem.... nudy

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

nie no to wogóle jest jakaś pomyłka z tą kawalerią!!!

przecież mamy najlepszą w grze i nam ją jeszcze obetna? no bez jaj bo się wybiore tam do siedziby GW i zrobie drugą texańską masakre piłą mechaniczną... :( :twisted:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

JarekK pisze:nie no to wogóle jest jakaś pomyłka z tą kawalerią!!!

przecież mamy najlepszą w grze i nam ją jeszcze obetna? :twisted:
nie widzę logiki:P zresztą nie mamy wcale najlepszej kawy w grze (porównać wystarczy do grali) sam zaczne na Dragon Ograch grać... przynajmniej nie giną od byle kuxni, bezsejwowego pierdnięcia itp...
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Podobno nie będzie tej zasady, że jeżeli masz sv= 3+ i lepiej to nie maszerujesz. Poza tym jeden oddział jazdy zawsze się przyda naet jak nie będą mogli maszerować. Najlepiej poczekać do lipca, szkoda, że to jeszcze dwa miechy.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Podobno wszystko nadal ma maszerować a co lepiej - obcięcie marszu będzie znacznie trudniejsze :)

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

No i bardzo dobrze, w końcu brak lataczy nie będzie nas tak bolał. Poza tym to nie logiczne, że jak mam wroga na tyłach to zwalniam, powinno być wręcz przeciwnie, przecież skoro nie odwracam się do walki to znaczy, że spierda...m, więc kiego ten fakt ma mnie spowalniać?
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Pan Dwarfer
Warzywo
Posty: 10
Kontakt:

Post autor: Pan Dwarfer »

Witam wszystkich wysłanników Chaosu
Mam dwa pytania:
1) Pierwsze pytanie tyczy się jakby nacji Chaosu (Khorn, Nurgl, Slaanesh, Tzeentcha). Czy na początku mojej kariery z tą armią muszę wybrać sobie, który sztandar będzie mnie prowadzić do końca mego kresu ? Mówiąc szczegółowo, jeśli pomaluję armię na styl Nurgla to czy będę mógł np. na turnieju mówić, że wyznaje Khorna czy nie? Czy jednostki zawsze są takie same bez znaczenia jaka nacja ?
2) Która armia jest mocniejsza i łatwiejsza do grania Wojownicze puszki czy bestmeni ?

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Pan Dwarfer pisze:Witam wszystkich wysłanników Chaosu
Mam dwa pytania:
1) Pierwsze pytanie tyczy się jakby nacji Chaosu (Khorn, Nurgl, Slaanesh, Tzeentcha). Czy na początku mojej kariery z tą armią muszę wybrać sobie, który sztandar będzie mnie prowadzić do końca mego kresu ? Mówiąc szczegółowo, jeśli pomaluję armię na styl Nurgla to czy będę mógł np. na turnieju mówić, że wyznaje Khorna czy nie? Czy jednostki zawsze są takie same bez znaczenia jaka nacja ?
2) Która armia jest mocniejsza i łatwiejsza do grania Wojownicze puszki czy bestmeni ?
1. maluj na jeden kolor. wtedy armia wygląda jednolicie i dobrze się prezentuje na stole.
możesz bez przeszkód wystawiać rycerzy khorna w zielonych barwach, lub nurgla na różowo ;)
statystyki jednostek są bez zmian jeżeli chodzi o marki, traktuj marki raczej jak "buffy" dla odziałów.
2.obie armie wymagają przynajmniej "lekkiego" ogrania. różnią się przede wszystkim stylem walki i prowadzenia potyczki z wrogiem.

pograj i jedną i drugą na kartonikach powycinanych i zobacz który styl ci bardziej pasuje :)

Awatar użytkownika
Pan Dwarfer
Warzywo
Posty: 10
Kontakt:

Post autor: Pan Dwarfer »

A co z Lordami czy herosami ? Każda nacja ma innych zgadza się ? I czytałem jeszcze w podr. z 6 edycji, że są jednostki dodatkowe do każdej z nacji... więc jak to jest z tym. Co do poprzednich pytań to proszę o wypowiedź jeszcze innych :)

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Bohaterowie mają generalnie takie same staty, jednak pod wpływem marki (nacji) dostają delikatne boosty (mogą dosiadać mountów danego boga, korzystać z jego lora itd). A i nie zapominaj, że jest 7ed., czyli podręcznik z 6ed. niestety nie jest aktualny. :evil:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Pan Dwarfer
Warzywo
Posty: 10
Kontakt:

Post autor: Pan Dwarfer »

solider4 pisze:Bohaterowie mają generalnie takie same staty, jednak pod wpływem marki (nacji) dostają delikatne boosty (mogą dosiadać mountów danego boga, korzystać z jego lora itd). :evil:
Ok, ale chodzi mi o inną sprawę, a mianowicie o modele tych bohaterów, każda marka to inny już model. Więc statsy może są podbne ale co z tego jak i tak muszę kupić inny model.
A co Panowie sądzicie o tyche beastmenach ?

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Pan Dwarfer pisze: Ok, ale chodzi mi o inną sprawę, a mianowicie o modele tych bohaterów, każda marka to inny już model. Więc statsy może są podbne ale co z tego jak i tak muszę kupić inny model.
A co Panowie sądzicie o tyche beastmenach ?
Różny mark na tym samym bohaterze to ciagle ten sam bohater. Problem się zaczyna jak chcesz żeby jeździł np: na cyckowężu lub juggerze- to wtedy się różnią. Ale jak np. Exalted siedzi sobie na chaos steedzie to nie ma znaczenia większego - ważne żeby twój przeciwnik wiedział na czym siedzi i czego ma się w związku z tym spodziewać ;)

Co do beastmanów- uważam ich za miękkie kozy które mają ohydne modele :D
Nie ma jak porządny Chaos Armor :)

ODPOWIEDZ