DMŚ - 22/23 maja:2350x5 osób/team 2 dni, 5 bitew!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: DMŚ - 22/23 maja:2350x5 osób/team 2 dni, 5 bitew!

Post autor: KrzysiekW »

WIem, że nie każdy lubi grać z mniej znanymi ludźmi, ale pokmińcie jak napisał Andrzej.

W ogóle mam takie ogólne spostrzeżenie (w sensie nie chodzi mi o casus Ciupagi) po kilku latach obserwowania drużynówek - na początku jest optymizm, masa składów, rezerwy, najemnicy itp. a im bliżej, tym więcej teamów się wykrusza. Jakaś taka prawidłowość.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Spokojnie, 7 teamów jest absolutnie pewne, 2 spośród zgłoszonych szukają w sumie 3 graczy ale jest jeszcze jeden team z który ma już 4 graczy i jeszcze się nie zgłosił - co najmniej więc 9 teamów będzie.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Napisałem do Gremlina o połączenie sił, na razie bez odzewu. Nadal szukamy dwóch osób...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Mam nadzieję że powstanie Ciupaga Black Orca :wink: będzie jeden team mniej i tyle :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Mi do szczęścia są potrzebne sześć teamów i każdy z każdym gra. :)
Pilchowice czy kiedykolwiek doczekamy się waszego składu !! na DMŚ albo na DMP !!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Będzie 8-9 teamów - wszystkie ze Śląska :D (mimo powodzi)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Laik pisze:Będzie 8-9 teamów - wszystkie ze Śląska :D (mimo powodzi)
eeee nie do konca

Czestochowa nie jest Śląskiem

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

No przecież nie Mazowszem. Tak Was przydzielili i nic na to nie poradzisz :D
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bielsko też ale po reformie już tak…
Zresztą Częstochowa i Bielsko są w podobnej sytuacji – dwa dość miasta które straciły status wojewódzki i obecnie łożą na dobre drogi w Katowicach… :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Bielsko-Biała to przynajmniej w połowie jest śląskie. ;)

Tomku, jak z dojazdami? Jakieś wieści z najbliższej okolicy o utrudnieniach? Dojeżdżający z daleka proszą o info i z góry dziękują. :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dojazd od Katowic Nie wiem jeszcze jak z pociągami, jeżeli chodzi o trasę Katowice-Bielsko to jedyny problem jest w Czechowicach gdzie droga jest zalana i są objazdy przez miasto – w ciągu tygodnia kiedy ludzie jeżdżą do pracy dojazd do Bielska zajmuje max 30 min. więcej – zakładając taki sam bufor w weekend dojedzie się bez problemu na czas.

Dojazd z Krakowa – autobus jedzie 3h zamiast 2.20, nie wiem gdzie dokładnie są uturdnienia.

Jak tylko się dowiem czegoś więcej to będę wrzucał do tego posta.

@Krzysiek - Dawne województwo Bielskie owszem zawierało nieco Śląska – Śląsk Cieszyński, jednak więcej Małopolski – Żywiec, Andrychów, Maków Podchalański, Sucha Beskidzka – bardziej się na południe i wschód od Bielska rozciągało – bo już Czechowice-Dziedzice były w woj. Katowickim…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wielkie dzięki za przybycie, mam nadzieję że turniej Wam się podobał. Cieszę się że udało się na Śląsku zmobilizować tyle osób. Pech towarzyszył samemu turniejowi – najpierw żałoba, później bliskość Master Blastera i przede wszystkim powódź, dlatego 35 osób to naprawdę dobry wynik (w zeszłym roku na DMŚ było 32) choć zapowiadało się więcej osób…

Podziękowania dla Agnieszki za znakomite ogarnięcie turnieju – widać doświadczenie:), wielkie brawa!

Dziękuje mojemu teamowi, naprawdę bardzo fajnie się grało, 3 miejsce to niezła pozycja.
Dziękuje całemu klubowi Ósma Bila za świetną atmosferę i tak liczne stawienie się na turnieju.
Gratulacje dla Szybkiego Szpila za pierwsze miejsce!
Gratuluje farciarzom z Zabrza (chyba kartki były znaczone ;)

A oto oficjalne wyniki:

1. Szybki Szpil Alfa – 313 (27021)
2. Plan B – 291 (18938)
3. Ósma Bila Alfa – 268 (6774)
4. Ósma Bila Geriatric – 253 (5497)
5. ZKF – 225 (-14274)
6. Ósma Bila Electro – 216 (-21006 szacun:)
7. Valten Team – 208 (-9643)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ