VC 2000pkt. Czekam na komentarze

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
patrick95
Warzywo
Posty: 11

VC 2000pkt. Czekam na komentarze

Post autor: patrick95 »

Mam taką rozpiske i chciałbym wiedziec co sądzicie na jej temat. :D

Vampire Lord -( Smok,mroźne ostrze,krwiopijca,nocny całun,nieskończona nienawiśc,miecz bojowy) 670pkt

Vampire - (Avatar śmierci,nieskończona nienawiśc,krwiopijca,miecz bojowy)- 200 pkt

Vampire - (krwiopijca,złowrogi rycerz,władca umarłych,wieczna nienawiść,miecz bojowy,miecz potęgi) 230 pkt

15 Szkieletów (comand,Symbol Zemsty,wlócznie) 150 pkt
15 Szkieletów (comand,Symbol Zemsty,wlócznie) 150 pkt
10 Ghuli (Ghast) 88 pkt
10 Ghuli (Ghast) 88 pkt
5 Wilków (czempion) 45 pkt
5 Wilków (czempion) 45 pkt
15 GG (comand, Sztandar Kurhanów) 230 pkt
5 Fell Bats 100 pkt
5 Blood Knights (czempion i sztandar Kurhanów, klejnot krwii) 350 pkt
4 Upiory Kurhanów ( w tym banshee) 225 pkt

Rozpiska na 2500 pkt.Bardziej 4fun niż żeby coś ugrać, ale mimo to mówcie co byście zmienili np. na turniej.

Awatar użytkownika
Tral
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Piaseczno koło Wa-wy

Post autor: Tral »

wywal BK ...i wstaw może Ssacz

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

patrick95 pisze:chciałbym wiedziec co sądzicie na jej temat.
czasem lepiej nie wiedzieć hehehehe, ta rozpiska nawet jeśli jest for fun to jest niezgodna z zasadami, także...

najpierw kolego sympatyczny to idź i przeczytaj Rule Booka odnośnie magicznych przedmiotów, później Army Booka dokładnie w sprawie opisów tychże przedmiotów i limitów, a później weź przemyj twarz zimną wodą i napisz poprawną rozpiskę :D

1. nielegalni bohaterowie (przedmioty limity punktowe etc)
2. rozpiska do bani jeśli chodzi o skład, poza nielegalnością to nic nią nie ugrasz :)

wróć jak się ogarniesz :) nie chce mi się pisać w ten piękny gorący dzień

=D> dajesz po 3 bronie dla wampirów ? tym trzecim to w zębach będzie trzymać i walczyć czy do rzucania w przeciwnika ma być? :lol2:
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

emiel_regis
Oszukista
Posty: 837

Post autor: emiel_regis »

eeeee, jak składałeś te wampiry? Wszystkie mają sporo magicznych broni, a lordzik przekracza sumę przedmiotów, które może wziąć. Jeśli 'miecz bojowy' to sword of battle, mroźne ostrze to frostblade a krwiopijca to blooddrinker, to masz 3 mag. bronie, i, żeby było smieszniej 155 pkt. wykorzystanych na magiczne przedmioty. Możesz 100, poczytaj jeszcze raz army book.
Po drugie powtarzasz przedmioty - miecz bojowy i krwiopijca.
Po 3 nie chce mi się liczyć, czy nie przekraczasz przypadkiem punktów na innych wampirach.
Rozumiem, że dopiero zaczynasz się bawić w WFB więc podstawowa informacja jest taka: możesz mieć maksymalnie 1 magiczny przedmiot na danym bohaterze danego typu (bron, zbroja, talizman, arkany etc.) tzn. możesz mieć 1 bron, 1 zbroje, ale 2 zbroi już nie. Podobnie, nie możesz mieć w armii 2 takich samych magicznych przedmiotów - czyli 2 sword of battle są nielegalne (i mało grywalne). Ta zasady nie dotyczy 2 ogólnodostępnych przedmiotów w grze - dispell scroll i power stone, możesz je powtarzać zarówno na tej samej postaci, jak i w armii. Jedno fajne, że korzystasz z army booka a nie z army buildera, za to spory +. Ale wypadałoby mieć też książkę z zasadami, tam będziesz miał tego typu rzeczy wytłumaczone, i nie będziesz dzięki temu kaleczył rozpisek. Dużego wampira sugerowałbym złożyć do czarowania a nie do walki, ale co kto lubi.
A teraz co do rozpy: Wampirowi na koniku sugerowałbym dać krwiopijcę i nienawiść, i niech pomyka z BK, dzięki temu nie będziesz marnował kości na ich wskrzeszanie. Lord może być na piechotę, i niech wskrzesza co się da, ile się da i nie daje się zabić, pokombinuj z zestawem mocy i przedmiotów na nim, a jak jesteś leniwy to znajdź sobie jakiś temat na forum i zastosuj metodę ctrl+c, ctrl+v (ale nie polecam, wiele się w ten sposób nie nauczysz). Banner of barrows jest na BK kompletnie nieprzydatny - nie dostają +1 do hita. 3 wampir w rozpisce... Na pewno powinien być Bsb, nie wiem jaką będziesz miał koncepcję gry nim, wszystko od tego zależy. I na koniec - miłej zabawy :wink:

Awatar użytkownika
Horror
Mudżahedin
Posty: 308

Post autor: Horror »

zdejmij sztandary ze szkieletow bo to darmowe punkty dla przeciwnikow a jesli juz wampir do walczenia na smoku to wedlug mnie z : zlowroga kopia,zakleta tarcza,nocny calun,zlowrogi rycerz, omniemienie,krwawa furia

ODPOWIEDZ