orki 2350

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Adeptus
Wałkarz
Posty: 58

Re: orki 2350

Post autor: Adeptus »

quas pisze:fasta bez lukow nie oplaca sie wystawiac
Mi luki sie nie sprawdzaja.Trzeba miec duzo szczescia zeby cos tym ustrzelic. Pozatym im drozszy tym gorzej. czasami jak brak pkt to daje tylko muzykow albo i puste fasty.
Kołata pisze:A ja wystawiam fasta z championem :P
Ale championa to jeszcze nie wystawilem nigdy:]

Awatar użytkownika
ninjaska
Chuck Norris
Posty: 386

Post autor: ninjaska »

loko pisze: Dispel Pool: 5 + 2 totem, 4 scrole = eee 14? hyba zaduzo jak cos to wejda grzyby.
Models in Army: 136

i pytanko , czemu od jakiegos czasu nikt nie gra na klocach savage? czy tylko przez to ze jest broda i nie moga nosic totemu? kiedys kiedys ktorys z jezdzców(bless?) zahwalał kloc 20 + champion ale nie moge znalez tego posta.
Oi,
a gdyby wyrzucic Mork Totem i wstawic tam Golan Banner? Mialbys oddzial o potencjalnie poteznej kontrze. Jasne to jest piechota, wiec bez histerii, ale jednak 8+k6" szarzy nie do pogardzenia. I mielscilbys sie w BP.
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

bardzo dziekuje za wszystkie listy ktore napłyneły do redakcji :D a na powaznie to naprawde cieszą mnie wasze komenty. co do fastów to prawie zawsze je trace a wiec powinny byc jak najtansze ale to jest tak: muzk daje mi gwarance ze moze jeszcze raz go uzyje.łuki ehhh ta bezsilnosc jak mi mag na koniu albo liczka lata koło dupy i gra na nosie. jak są łuki to ich "poskramia" a co za tym idzie siedzą w oddziale. czas na dzidy- skoro mag siedzi w oddziale to czsem warto wpasc tym fastem a nuz sie dziada zabije przy sile 4 do t3. 1 rana fast sie spalcil , 2 to juz niebo:) wiec zostaje wypas. chyba ze naprawde musialbym mega ciąc.
co do rydwanu to zwyczajnie ich nie mam. wilkowych znaczy, mam 2 dzikowe od biedy moge sporxowac .
snotow tez nie mam czuje ze to bedzie najbliższy zakup.
co lepiej wywalic totem czy scrole? bo o 2 kosci za duzy dispel. w gholanie to ja chyba musze szarżowac co moze byc trudne. pozatym go nie lubie :? pozatym u mnie orcasy (moze robie zle) ale własnie sa do przyjmowania szarż ramie w ramie z gobosami.nie dokontry. gdyby wylecial totem to moze dac za niego warbanner? i co z tymi savagami? nie mogą miec sztandaru magicznego ale za te pkt tez mozna ich sensowna ilosc wystawic.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

swieta_barbara pisze:
quas pisze:fasta bez lukow nie oplaca sie wystawiac
IMO nie oplaca sie wystawiac fasta innego niz pusty.
do walki sa zbyt badziewni.
wiecej niz 3 oddzialy nie wystawiam nigdy...wiec tych 15pkt jakos wygeneruje.
a czasami rana w jakiegos patafiana zwroci mi caly oddzial.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ninjaska pisze:
loko pisze: Dispel Pool: 5 + 2 totem, 4 scrole = eee 14? hyba zaduzo jak cos to wejda grzyby.
Models in Army: 136

i pytanko , czemu od jakiegos czasu nikt nie gra na klocach savage? czy tylko przez to ze jest broda i nie moga nosic totemu? kiedys kiedys ktorys z jezdzców(bless?) zahwalał kloc 20 + champion ale nie moge znalez tego posta.
Oi,
a gdyby wyrzucic Mork Totem i wstawic tam Golan Banner? Mialbys oddzial o potencjalnie poteznej kontrze. Jasne to jest piechota, wiec bez histerii, ale jednak 8+k6" szarzy nie do pogardzenia. I mielscilbys sie w BP.
i + D6 z waaaa... :twisted:

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

To już jest z waagh liczone.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Tak i jeszcze wrzucić tam sztandarowego armii z łaaa banerem... i masz +2d6 do szarży. I już można próbować szarż na ciężką kawę. Ale nie wiem czy byłby sens poświęcać na to bsbka, mimo że kombo z golanem wyszłoby znakomite. (jak się gdzieś pomyliłem to poprawić :D )
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

taki bsb byłby cienki jak siki bo sv na 3+, zero zabawek, jedynie maciczne ataki z gholana. trace totem, i maga jednym slowem antymagia mi siada. mysle ze jesli piechota z gholanem to tylko czarnuchy.

ten kloc troli to nie jest za bardzo odrealniony?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Bałagan
Chuck Norris
Posty: 507

Post autor: Bałagan »

Zamiast Trolla dałbym jedną katapkę
jeżeli nic nie zabije, zawsze to jakiś straszak

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

facet.. jest juz max maszyn. to ty masz w rarach katape ja nie. ja mam dooma i sa juz 2. 2 pozostale sloty rare sa z ballacnig patcha i moge je wykorzystac tylko na gigsona, pump wagon i trole.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Zamiast Trolla dałbym jedną katapkę
jeżeli nic nie zabije, zawsze to jakiś straszak
zamiast trolla daj asalt squad z kapelanem
jeżeli nic nie zabije, zawsze mają fajne modele
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

co wy chcecie od tego 1 trola ? to jest jeden z najmocniejszych punktów w rozpisce..
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ