Skaveńskie Q&A

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaveńskie Q&A

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wątpię żeby mogli się stać całkowicie niegrywalni :) Ale mogą się stać już nie takim obowiązkowym elementem rozp.
Luciu pisze:Zdarzało się już cos takiego w WFB w historii może w innych armiach?
Popatrz chociażby na spowny w Wochu, w 6ed. rozpach były niemal obowiązkowe, teraz są już prawie wyłącznie wyborem dla klimaciarzy. (choć ten przykład nie jest idealny bo spowny straciły przez zmianę armybooka, a nie edycji) Podobnych przykładów nie jest wcale mało.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

albo chociażby swarmy, które w skutek zmiany edycji z 6ed. na 7ed. stały się z dnia na dzień bezwartościowe

byłem wyłączony z battla przez matury na jakiś, wracam i widze że jakaś nowa edycja ma wejść? To pewne info?

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3160
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

To naprawdę dużo musiało Cię ominąć Matusz ;-) 10 lipca wejdzie oficjalnie do sklepów rulebook 8-edycyjny (duży), jakiś miesiąc, może trochę później ma wyjść mały format wraz z zestawem startowym He vs Skaven.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

no to fakt, dużo się działo hehe :), pamiętałem tylko że były jakieś plotki, ale za bardzo w to nie wierzyłem

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Czy grey seer na dzwonie może mieć piszczałki skrrika i czy wtedy aby na niego zaszarżować należy wykonać dwa testy ld (za strach od dzwona i piszczałki) ???

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3160
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

No tak, może i jest to warte rozpatrzenia.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twoja-Stara »

takie pytanko czy działanie sztandaru burzy można wznowić gdy zostanie ono przerwane?.Bo w zasadach pisze żebym rzucał w każdej kolejnej turze gracza i tu pojawia się sprzeczność czy jak rzucę +4 i sztandar przestanie działać to czy rzucam w następnej turze gracza czy nie?!
Powrót WE

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

FAQ wyjaśnił działanie banneru. Jest jednokrotnego użytku, czyli jak się wyczerpie, to koniec.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3160
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Tak sobie czytałem armybooka skaveńskiego w poszukiwaniu dobrej kontry na wrighty z banshee i pomyślałem o verminlordzie. Jego S6 i D3W oraz WS8 masakrowałyby duszki strasznie. Dobrze rozumiem, że nasz demoniczny kozak nie ma magicznej broni? :cry:
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ma magiczną broń

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3160
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Znaczy się że mogę spokojnie argumentować, że to jest magic item, w dodatku broń?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

przecież na stronie z opisem verminlorda jest wyraźnie napisane ze jest to Magic item: doom glaive. i to ze jest to broń to jest raczej już logiczne
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3160
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

OK, dzięki, wolę dwa razy zapytać niż się użerać później z jakimś czepiającym się o wszystko graczem ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

co się się sprawdza na lizaki?
]arrrr

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

nic :?

ja na lizaki nie mam żadnego pomysła prócz koła,które swoją drogą też mi się nie sprawdza...

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3160
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dziwne, bo ja bitwę z lizakami na slaanie pojechałem standardową rozpiską z dzwonem, piecem, abomką i doomwheelem. Owszem, skinki to zło wcielone i makabra, ale miałem dużo śmieci i wystawień, więc jakoś się to udało. Teraz jest tym lepiej, bo lizaki nie mogą mieć dział DoW.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

na chmarę skinoli plagowa katapa :D pestkowy wydech ;) slejwy, graty i inne śmiecie :D

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Przesadzacie z tymi lizakami, da się to zajechać.
Jak nie w cc, to z magii.
Doomrocket wskazany.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

Varinastari pisze:to z magii.
nie, przecież lizaki mają coś takiego że odrzuca nam 6 przy magii ,więc mocniejsze czary odpadają...

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3160
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ale to my mamy więcej wystawień, więc seer siedzi sobie bezpiecznie poza zasięgiem tej mocy ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ