Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Skavenblight pisze:Makieta jest świetna [też mi pod Mordheim mało podchodzi
Szkoda, że nie miałem się z kim założyć, bo byłem 100% pewien, że właśnie tak napiszesz :wink:
TruePunk pisze:Gnoma namawiam zeby wlasnie w ten sposob kostka brukowa caly stol pokryc. bo budynki to w Zaglebiu (a bo taka prawda, ze nasze miasto tylko ze slaskiem graniczy:P) mam lepsze
Ci goście (to akurat niemcy) zrezygnowali chyba w końcu z tych kostek - podobnie jak i całe miasto robione były z doskonałych foremek HirstArts, niestety ze zględu na ich starły rozmiar zbyt łatwo było wyliczyć zasięg szarży :?

TruePunk pisze:(a bo taka prawda, ze nasze miasto tylko ze slaskiem graniczy:P)
horrorshow, wiem...

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Tez mam zamiar w przyszłosci wykonac sobie taka makietę. Jest ona bardzo dobrze wykonana w proporcjach, lecz na cele mordki ma troszke za duzo przestrzeni gołych. I dlatego zapewne w mniemaniu Natali nie nadaje sie idealnie do gry.
Walki przypominały by te z Gangów Nowego Yorku. Mało finezji :(
Razic tez moze nienaruszony stan tych budynków.. Ale ja sobie to zawsze tłumaczyłem okolicami fortecy sigmaritek która nie został naruszona przez komete :)

Gdzie mozna znaleźdz wiecej zdjec teo miasta???

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

To jest nas dwóch, kiedyś blokowała mnie cena foremek Hirsta ale teraz to już tylko kwestia wolnego czasu. Natalii chodziło zapewne o to, że to miasto jest takie ..."czyste" ale może nie jestem dość przenikliwy. Największy plus tej makiety to jej modularność (na zdjęciach nie widać ale tam sam stół ma poziom -1, więc niektóre "odkryte" moduły prezentują kanały - rewelacyjne rozwiązanie). Zastanawiam się nad możliwością dodania jakiegoś czarnego barwnika do gipsu wtedy te budynki byłyby bardziej mroczne, jak zapewne Natalia lubi :wink: do tego jeszcze maszyna do pajęczyn i klimat, że proszę siadać...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tak, tak... przejrzałeś mnie :) Lubię "mroczne i złe" Mordheim, zniszczone i spustoszone [ale bez przesady, żeby było gęsto od budynków], trujące ścieki, szczury, zmutowane karaluchy, brud, spaczeń, jęki potępionych, okrzyki bojowe, ogień, "szaleństwo, Chaos i ŁZYYYY!" ;)
[gdybym zamiast przecinków postawiła kropki, byłabym prawie jak Trzewiczek ;) ]

Ale wiadomo że nie całe miasto zniszczyło się tak samo. Ważne by było spójne, a na tej makiecie jest. Tak więc proszę się nie przejmować tym co Natalia lubi ;)

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Ok, ponieważ się wkręciłem w odświeżanie mojego warbanda, prezentuję swe najnowsze dzieło, tzn kislewskiego esauła: Obrazek
podobnie jak poprzednie na bazie figurki harlequina, leżał sobie dłuuuugo z obciętą głową i ręką, aż dziś go złapałem i zaklajstrowałem green stuffem. Dorobił się płaszcza, cholewek w butach i gustownej czapeczki. Ponieważ to jeszcze WIP, to nie ma spiłowanych wszystkich nadlewek, a konkretnie na czaszce z tarczy, ale to jeszcze poprawię. Może jak go zdążę pomalować to wrzucę go do playmini jako czempiona kossarów czy cuś....

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

"Łotr odważny i pomysłowy" ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Czy ja dobrze widzę, że to... amisz? W sensie brodaty bez wąsów? ;)
Podoba mi się bardzo!

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Owszem, amisz....albo krasnal ogrodowy, one też miewają podobny styl zarostu ;) taka głowa była, od white wolfów, już mi się wąsów dorabiać nie chciało, dość że brodę ma przemodelowaną. No, ale z płaszcza jestem szczególnie dumny, bo to mój pierwszy!

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Wiem że powinienem zadać to pytanie w innym temacie, ale już tu zacząłem to skończę: Czy opłaca się dawać tarcze wojakom z włóczniami?
żeby nie było tak zupełnie nie w temacie galerii, poniżej kislewski włócznik wip:
Obrazek


Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Obejrzałem wszystkie :D, moim zdaniem nadaje się tych dwóch:
http://www.jotte.com.pl/cpg135/displayi ... =11&pos=94
http://www.jotte.com.pl/cpg135/displayi ... m=9&pos=74
ten ostatni to nawet bruk ma zrobiony ;)

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Nie umieściłeś jej na swojej liście, ale wypasiona jest:
http://www.jotte.istore.pl/sklep,1121,, ... 444,0.html

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Bogowie, znowu Kyla...
Jasne, figurka ładna, ale ją ma prawie każdy :)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Chyba nawet ja ale jeszcze nie rozpakowana, czeka w reklamóce wraz z innymi na jakieś lepsze czasy :?

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Fogurka ładna ale do assassina nijak nie pasuje... Jest łowczynią (myśliwym) czegoś tam, a nie prawdziwym zabójcą :)

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Nagród łowczynią :D Ładna figurka, ale faktycznie na asasyna średnio pasuje moim zdaniem. Jak dla mnie, faworytem pozostaje pan zasłaniający twarz płaszczem, ze sztyletem za plecami. Czy ktoś wie skąd kupić po atrakcyjnej cenie, albo ma pomysł jak zrobić mordheimowych rozmiarów niedźwiadka?

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Chyba jedynego sensownego można zamówić z MO. Druga opcja wyrzeźbić z GSu.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kylę niektórzy biorą na Kislev rangera.

A dźwiedź jest na MO [tylko na stronie nie ma, bo nie aktualizują], ewentualnie... mhmmm... ewentualnie napisz na priva do mnie, coby ludziów nie gorszyć :P

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Nad ulepieniem z GS-u już myślałem, ale o ile futro to sie łatwo zrobi, o tyle pysk to raczej ciężko może być. Tymczasem znalazłem coś takiego:
http://www.chaseminis.com/werebear-r275 ... 5e9b2fcf00 ale nie wiem jak duże to bydle jest, jeszcze mi nie odpisali. No, a na razie robie w zasadzie z niczego kislev rangera płci męskiej, jak skończę to pokaże :D

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Niezły, jeśli mieści się na podstawce misiowej [25x25]

ODPOWIEDZ