Daemons of Chaos - Poradnik
Moderator: KrzysiekW
Re: Daemons of Chaos - Poradnik
Nie wiem czy wiecie, ale WL maja s6 i tak jak napisalem, tylko nimi oplaca sie atakowac w heralda. Cala reszta powinna bic po oddziale.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.
- Naviedzony
- Wielki Nieczysty Spamer
- Posty: 6354
Ależ wybaczam, wybaczam. Znaj łaskę pana.Wybacz musiałem![]()

Te 15 ataków to i tak śmiech na Sali, swarmami można wpaść w pieski ale tylko od boku(i to tego gdzie nie ma Heralda – chyba że chce się je zatrzymać poświęcając swarma),
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.
- Naviedzony
- Wielki Nieczysty Spamer
- Posty: 6354
Chyba tylko ja gram w Battla tak ryzykancko. Czasem się opłaca a i zabawy dla mnie więcej jak uda się coś, co ma małe szanse powodzenia. No, ale co kto lubi, innym sprawia przyjemność, ja mają wszystko obliczone, a innych cieszy wymaksowany wynik. Nie mówię, że cokolwiek z tych dwóch jest złe, ale ja gram czysto dla funu, a na turnieje wybieram się od święta i tylko po to, żeby pograć z ludźmi, z którymi nie gram na co dzień.
A Swarmy potrafią zrobić rzeź!
A Swarmy potrafią zrobić rzeź!
