8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) II

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
amadeus
Mudżahedin
Posty: 287
Lokalizacja: Sucha Beskidzka/Andrychów

Re: 8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji)

Post autor: amadeus »

Karli pisze:Wygląda narazie, że będzie to era HeroHammera. Smoki+herosi+magia+maszyny dopuki nie wyjdzie BP.

W dodatku trzeba będzie chyba ograniczyć antymagię, gdyż przy obecnych plotkach to wzięcie np. 4 goblinów z 8 scrollami kompletnie anuluje magię przeciwnika ;p
byla takze inna plotka ze DS jest jeden na armie
Nie ma głupich pytań są tylko głupi ludzie...

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Jab pisze:Po drugie pod małym templatem jest siłą 3 a siła 9 jest tylko pod środkiem
-trebuch
-helka
-kraśowe katapy
-imperialne katiusze (na 2350 mieści się 5 :shock: )
Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

moze sie mieścić 5 ale jest ograniczenie przecież:)

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Dokładnie więcej niż 3 nie uświadczysz :wink:
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

eliah91 pisze:Na YT jest kolejny filmik reklamujący 8edycję, miłego oglądania :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=rBvC2Wd- ... re=related
Chyba nie ten link dałeś.

Przejrzałem przedmioty do WoChu i dwa mi się w oczy rzuciły, tj. THE BLACK TONGUE i INFERNAL PUPPET, będą chyba standardem do tego jakieś scrole i wio, mamy antymagię.

Jak nigdy nie byłem zwolennikiem BP, zwłaszcza po tym jak dał itemy orkasom, tak teraz gorąco twórców zagrzewam do pracy i [-o< o rozsądne rozwiązania, niektórych przegięć.

Całe szczęście, że Heluchna ma w AB napisane, że ma siłę 5/10, bo inaczej byłoby krucho. :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1289
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Ja proponuje poczekac z pol roku, jak juz wszystko sie wyklaruje na turniejach. Najbardziej sie boje ze ludzie zaczna balansowac system ktorego jeszcze nie znaja :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Solider, ten filmik miał obrazować 8mą edycję ;)

No ja u siebie nie wystawię więcej niż 2 trebushety, najgłupsze jest to, że już teraz ciężko mi wystawić jeden :/
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Solider4 link jest jak najbardziej ok:)

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Em... nie ma już misscastów <jest out of controll> w dodatku jak nie uda ci się rzucić czaru to i tak masz out of controll <super> więc swój czarny jeżyk możesz.... nie ważne, ważne że już nie jest użyteczny. Puppet też stoi pod znakiem zapytania ponieważ nie ma misscastów, więc modlimy się żeby to uwzględnili łaskawcy w swoich erreatach [-o< <a przy okazji nie ruszyli heleny>
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Właśnie nie ma co panikować... a to że można mierzyć wszystko uznaje za wielki +
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

theudulf pisze:Solider, ten filmik miał obrazować 8mą edycję ;)

No ja u siebie nie wystawię więcej niż 2 trebushety, najgłupsze jest to, że już teraz ciężko mi wystawić jeden :/
To faktycznie strzał w dziesiątkę.
SlanesH pisze:Ja proponuje poczekac z pol roku, jak juz wszystko sie wyklaruje na turniejach. Najbardziej sie boje ze ludzie zaczna balansowac system ktorego jeszcze nie znaja :)
Wydaje mi się, że to za długo, bo ludziska nakupują sprzętu, który może potem zostać ograniczony. Jak dla mnie max 3 miechy wystarczą na testy i jakieś sensowne wnioski.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Nie no mierzenie to żaden plus. Przez to gra stanie sie bardziej automatyczna co z resztą twórcy raczej mieli na myśli żeby przyciągnąć nowych graczy.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

MAĆKO pisze:moze sie mieścić 5 ale jest ograniczenie przecież:)
Oj za dużo naczytałem się "rozkazu wymarszu" :D
Ciekawi mnie tylko jak będą działały BS TK #-o
Poza tym kraśki dla VC to będzie pikuś.
Nie mogą mieć CI więc nie będą mieć scrolla z magiczną zasadą zdychaj frajerze.
Wystarczy wziąść do łapki dużo kostek powiedzieć ABRAKADABRA i bum, perpul sun albo pitka przez całą armie :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Jab pisze:Em... nie ma już misscastów <jest out of controll> w dodatku jak nie uda ci się rzucić czaru to i tak masz out of controll <super> więc swój czarny jeżyk możesz.... nie ważne, ważne że już nie jest użyteczny. Puppet też stoi pod znakiem zapytania ponieważ nie ma misscastów, więc modlimy się żeby to uwzględnili łaskawcy w swoich erreatach [-o< <a przy okazji nie ruszyli heleny>
Pewnie zmienią nazewnictwo i tyle. Trzeba poczekać, a języka nigdzie nie będę wkładał... :wink:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"Poza tym kraśki dla VC to będzie pikuś.
Nie mogą mieć CI więc nie będą mieć scrolla z magiczną zasadą zdychaj frajerze.
Wystarczy wziąść do łapki dużo kostek powiedzieć ABRAKADABRA i bum, perpul sun albo pitka przez całą armie "


taaa. zjadaczka na 4+....

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Wystarczy wziąść do łapki dużo kostek powiedzieć ABRAKADABRA i bum
W kontekście nowych miscastów, słowo "bum" w pełni oddaje to co stanie się z magiem po wzięciu do łapki dużej liczby kostek. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Nie no mierzenie to żaden plus. Przez to gra stanie sie bardziej automatyczna co z resztą twórcy raczej mieli na myśli żeby przyciągnąć nowych graczy.
EEE tam dla mnie wyrówna to szanse, spowoduje, że gra stanie się mniej przewidywalna a losowe szarże są jak najbardziej pozytywne. Skończy się ustawianie wszystkiego co do cala i osoby które nie mają miarki w oku ( jak ja ) nie będą się musiały tak bardzo przejmować odmierzaniem odległości.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Moim zdaniem jest to za duże uproszczenie ale wiadomo jak kto woli...

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Nie wiem dla czego się czepiacie #-o
Spełnia się moje marzenie o turniejach.
ten kto zaczyna kładzie placki na przeciwniku i wygrywa, a potem szybciutko do baru na piwko :D
Naviedzony pisze:W kontekście nowych miscastów, słowo "bum" w pełni oddaje to co stanie się z magiem po wzięciu do łapki dużej liczby kostek. :mrgreen:
Kurde, no cóż stracę wampa za 135 pkt i oddział ghuli za 88 :mrgreen:
Obrazek

Zablokowany