Wielki Dracon, 17-18 lipiec 2010, 2350BP, Wejherowo

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: Wielki Dracon, 17-18 lipiec 2010, 2350BP, Wejherowo

Post autor: Pająk »

Karli pisze:My też planujemy przyjechać wczesniej, i zajmiemy już jakiś domek w piątek lub nawet czwartek. Dobrze by bylo wiedziec wczesniej ktory, aby sie w sobote nie przenosic ze wszystkimi tobolkami do innego domku, ktory np dzien wczesniej zapaskudzila jeszcze inna ekipa. W dodatku przylaczam sie do zdania ze chodzic i przeszkadzac w sobote wszystkim grac probojac ustalic kto gdzie spi to wprowadzi dopiero chaos i niedokonczone bitwy...

Dwa lata temu z domkami jakos bylo dobrze ogarniete...
tak się nie da z kilku względów: gdy przyjeżdżasz wcześniej płacisz za domek prywatnie- wyższa cena. Na weekend domki będą musiały zostać zdane- te które zarezerwujemy na turniej i klucze będą na nowo rozdzielane. Porządek postaramy się utrzymać przy wyznaczaniu domków, ale sporo też zależy od graczy.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

No właśnie, w zeszłym roku chyba jedyny problem był taki, że klucze nie zostały zdane i potem wydane odpowiednim ludziom. Jeśli tylko to da się ogarnąć, powinno być ok. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Czy tylko dla mnie to jest proste??

Osoby które przyjezdzają wcześniej, zajmują domek który zostaje zarezerwowany dla nich i wyprowadzają sie z niego dopiero w Niedziele. Przy czym płacą za niego tylko do soboty rano (czy tam jak wy sobie to ustawiacie).

Nie muszą go zdawać w sobote bo to zbędne.

Nie wiem chłopaki - Wy może jesteście ogarnięci i wiecie co mówie, ale zapewne w tym Wejcherowskim ZHP pracują tłuki które nie potrafią jakoś tego po ludzku załatwić.

Kurde przyjezdza ekipa do domku - daje kase z góry i po bólu.
Wy jako orgowie turnieju dajecie im kase z góry za domki na weekend i co ich interesuje kto będzie mieszkał w domku z piątku na sobote, czy z soboty na niedziele. Ważne by domek wyglądał tak jak przed jego zajęciem.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Egzakli.

Można by zrobić tak: Front Wschodni bierze np. dół domku nr 4. Częśc z nas przyjeżdża już w czwartek i płacimy za dwa noclegi mówiąc dla obsługi Cedronu, że bierzemy udział w turnieju i też nocujemy z soboty na niedzielę, lecz już tamten nocleg opłacacie Wy, ale jako że wiemy już wcześniej że w nocy z soboty na niedzielę mamy mieć domek nr 4 to tam się właśnie w czwartek melinujemy, a klucze zdajemy w niedzielę przed turniejem. Proste.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Karli dobrze gada, polac mu! :mrgreen:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Sito
Mudżahedin
Posty: 224
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Sito »

Dopiszcie i mnie :D
" Sito- proste urządzenie do oddzielania od siebie obiektów o małych i większych wymiarach lub do oddzielania obiektów stałych od płynów, wreszcie do oddzielania zawiesin od płynów. "

http://pl.youtube.com/watch?v=xJqsFwIP0 ... re=related

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Pierwotnie chcieliśmy tak zrobić, ale Cedron na to nie poszedł. Jadę tam w sobotę być może się z nimi ugadam. A nie poszli na to ze względów takich, że w weekend za domki odpowiadamy my i musi być wszystko zdane nam przez nich- przeliczone łóżka etc... Ale zobaczymy co da się załatwić...

I serio, nam na utrudnianiu niczego nie zależy

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Wiec melinujemy sie od czwartku, mowimy ze jestesmy od Was i zdajemy domki w niedziele przed turniejem, i za ich stan nadal odpowiadacie Wy, a przed Wami My.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Ale my rok temu tak zrobiliśmy.
Przyjechaliśmy wcześniej, wzięliśmy domek no i w niedzielę zapłaciliśmy dodatkowo za czas spędzony wcześniej [ zostając w tym samym domku] .
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Co za problem przeprowadzic sie do drugiego domku? Jak chcecie porzadnie to ogarnac to wprowadzcie przedplacane wejsciowki.

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

uciekając na chwilę od głownego tematu, ludzie:

WejHerowo :!:

a nie Wejcherowo [-X

nigdy nie myślałem że to napiszę #-o

W tym roku, jak zwykle, Bydgoski zespół pieśni i tańca zaszczyci wszystkich wykonaniem swojego największego przeboju, czyli XIII Kohorta!!! :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Chyba w układzie z BWT :wink:

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Cóż... jak powrót to od razu z wykopem. Możecie na mnie liczyć!

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Śląska Reprezentacja Imprezowa będzie najpóźniej w środę :D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

lith pisze:Co za problem przeprowadzic sie do drugiego domku? Jak chcecie porzadnie to ogarnac to wprowadzcie przedplacane wejsciowki.
to JEST problem. Np. dla mnie. Bardzo nie chciałabym trafić nagle do domku, gdzie wali wódą, jest głośno i nie mogę spać.
Edit: jeszcze jedno, bardzo istotne dla mnie pytanie: czy w tym roku będzie ciepła woda?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1251
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

Yudokuno pisze:... czy w tym roku będzie ciepła woda?
tam ciepła woda jest ale tylko dla pierwszych pięciu/dziesięciu osób, za mały bojlerek mają w cedronie, raczej nie mamy na to wpływu :?

rezerwacja domków ruszy za jakiś czas, (recepcjonistka z cedronu przyśle nam listę wolnych miejsc w domkach), spokojnie, nie będzie przeprowadzek między domkami

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

esgaroth pisze: ... spokojnie, nie będzie przeprowadzek między domkami

Ufffffffffffffffffff

:)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

esgaroth pisze:
Yudokuno pisze:... czy w tym roku będzie ciepła woda?
tam ciepła woda jest ale tylko dla pierwszych pięciu/dziesięciu osób, za mały bojlerek mają w cedronie, raczej nie mamy na to wpływu :?
to od razu pytam, czy ewentualnie będzie się gdzieś można wykąpać w ciepłej wodzie?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Niezbyt... Chyba że odpowiednio wcześniej udasz się do Cedronu :wink:

Niestety żaden z organizatorów nie jest z Wejherowa...

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Może jestem dziwny, ale dla mnie zmienienie domku jest totalnie pomijalną kwestią. Kurde to master a nie dwutygodniowe wakacje w pokoju z widokiem na morze :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

ODPOWIEDZ