Drużynowe Mistrzostwa Polski "Games R Us" 28-29.08.10 GWlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010 VIII 28-29 - Gorzów Wlkp.

Post autor: Laik »

Jak to Miszon niżej zauważył kandydowaliście z formatem 5x2350 i na taki format głosowaliśmy!
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Jako możliwe ze kapt druzyny apeluje

2350p, wszyscy testowali takie rozpiski
delikatnie rzecz ujmujac format zmienilisci na 5min przed gwizdkiem
oczywiscie mamy czas :roll: zrobić x turniejów z tym formatem
szczególnie druzynówek

wejsciówka
50zł
nie bede za nia umierał ale w tych 50zł miesci sie słownie jeden posiłek który zawiera??

to moze rezygnacja z posiłku i tańsza wejściówka
dlaczego mam płacic dodatkowo jesli przykładowo jesc nie bede...

Byłem na turach gdzie wejscówka była po 5zł był chleb ze smalcem i herbata w cenie a os owszem mniej bo 40
kto chciał ten jadł

Buszman
Wodzirej
Posty: 712
Lokalizacja: murzynowo leśne
Kontakt:

Post autor: Buszman »

glosowaliscie tez na wejsciowke 45-50 bez jedzenia. a do tego tez uderzacie. wiec gdzie tu logika?
100 punktow to kwestia do przemyslenia. ale jesli chodzi o wejsciowke narzekac nie mozecie.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

ok. Wejściówki przecież nie ustaliliscie takiej bez powodu. Jestem pewien, że 50zł które wydam na turniej będą tego na 100% warte. Jeżeli te kilka zł więcej ma na celu zorganizowanie super turnieju to ja nie widzę, żadnego problemu.

Uprzejmię proszę jednak o rozważenie zwiększenia formatu o 100 pkt ;) , byłoby to bardzo miłe!

Awatar użytkownika
Bartez
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Bartez »

Yudokono
zlo. jak nie przyjedziesz tylko sie ucieszymy
To samo można by powiedzieć o Was :|

Jankiel
tak jak opisal Buszmen, 50zl nie jest wygorowana cena. wole zaplacic wiecej i zagrac na fajnym turnieju, niz cisnac sie na ciasnej sali oszczedzajac 15zl.
No to obserwujcie, może się nauczycie wreszcie robić porządne turnieje
zlo. jak nie przyjedziesz tylko sie ucieszymy
](*,) nie odpowiadam na głupie zaczepki Poznaniaków
to nie temat o tym ale dwa zdania uscislenia...

po pierwsze prosze o nie wrzucanie poznaniaków do jednego worka... bo nie wszyscy tak reagują
po drugie jakby każdy miał możliwość zrobienia turnieju za 50 dych dla 300 osób to by każdy organizator zrobił lepszy master a porównywanie mastera który z założenia ma 300 osób a może i więcj do mastera z fekwencją do 80 może 100 osób... to słabiutki argument...

a co do DMP może się w końcu uda wyjechać gdzieś dalej i jakis team mnie przygarnie
a format 2350 byłby fajny choć te 100 punktów az takiej różnicy nie robi

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Jankiel pisze:
tak jak opisal Buszmen, 50zl nie jest wygorowana cena. wole zaplacic wiecej i zagrac na fajnym turnieju, niz cisnac sie na ciasnej sali oszczedzajac 15zl.
No to obserwujcie, może się nauczycie wreszcie robić porządne turnieje
zrobienie 'dobrego' turnieju wiaze sie z ryzykiem ze pojawi sie na nim twoja osoba, wiec chyba podziekuje. :wink:
z drugiej strony, zeby sie przed tym zabezpieczyc, wystarczy podniesc wejsciowke. to jest mysl! :twisted:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

wiele osób (np cała Kohorta, ale jestem pewien, że nie tylko) pod ten format ćwiczy, organizuje lokale i maluje armie.
Dokładnie. Rozegraliśmy w pizdu bitew na 2350, bo taki format był zapowiadany. A teraz zmiana...
Wejściówka to jeden ch..., bo i tak wyjazd na mastera liczy się w setkach, a nie dziesiatkach złotych. Jak by bilet na pociag podskoczył o 10 zeta to pewnie nikt by nie marudził i nie wycofał się z takiego powodu.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Gobos pisze:
Jankiel pisze:
tak jak opisal Buszmen, 50zl nie jest wygorowana cena. wole zaplacic wiecej i zagrac na fajnym turnieju, niz cisnac sie na ciasnej sali oszczedzajac 15zl.
No to obserwujcie, może się nauczycie wreszcie robić porządne turnieje
zrobienie 'dobrego' turnieju wiaze sie z ryzykiem ze pojawi sie na nim twoja osoba, wiec chyba podziekuje. :wink:
z drugiej strony, zeby sie przed tym zabezpieczyc, wystarczy podniesc wejsciowke. to jest mysl! :twisted:

Go get a room.
Forum ogólnopolskie ma się zajmować twoją „jazdą figurową” na Jankiela?
Lepiej wrzuć se prewencyjnie JJa do podpisu, bo zaczynam mieć dość twoich popisów.
Nie po to czytam ten temat, by je podziwiać.
Znajdź se jakieś ustronne pomieszczenie i się wyluzuj.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

50 zł to aż taka wielka kasa?
mniej palić, mniej pić i zaoszczędzić.
Będę.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

na przykład:
SexRocket pisze:wyzyc sie mozesz przed kompem zapodajac sobie redtube ;p
:mrgreen:
zrobienie 'dobrego' turnieju wiaze sie z ryzykiem ze pojawi sie na nim twoja osoba, wiec chyba podziekuje.
z drugiej strony, zeby sie przed tym zabezpieczyc, wystarczy podniesc wejsciowke. to jest mysl!
fakt:D ale zaraz, zapomniałam ... Przecież Wy nie macie co podnosić, bo nie dostaliście mastera w tym roku :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

kurde, fajny temat sie urodzil, ale wydzielcie go do plotow i mlotow ;)

pseudo intelektualny atak gobosa - w sam raz do popołudniowej herbaty.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Furion pisze:kurde, fajny temat sie urodzil, ale wydzielcie go do plotow i mlotow ;)

Signed.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

nie rozumiem dlaczego tak sie cisniecie o te 100 pkt
nie zmienia to jakos diametralnie rozpisek (wiadomo z czegos trzeba zrezygnowac) ale daje wam troche wiecej czasu na bitwe, a nam luz psychiczny ze nie bedzie sie biegac po stolach i duzic o wyniki.
Pamietajcie ze tu gra troche wiecej ludzi i jak ktos sie spuznia to nie czeka 80 osob tylko 300 z czego stanowcza wiekszosc ma wtedy waty ze oni juz musieli skonczyc a inni jeszcze graja...
@Ziemko 15 min miedzy bitwami nie przejdzie, raz ze ustawienie parringow trwa troche dluzej niz przy 80 osobach to dwa ze zawsze ktos chce zjesc, zapalic skoczyc po picie, do kibla itd...
Popatrzcie obiektywnie czy jest sens za dodatkowego fasta, cisnac sie z wynikami i zgarniac karne? Wiem ze oslabic o 100 pkt optymalna rozpe to bol ale przeciwnicy tez maja ten bol ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

oj Piszczałka ... za 100pkt to ja mam 3x psy i muzyka więc to nie tak że fast w tą czy wewte : ] a demonom standard idealnie wchodzi na 2250 więc w ramach walki z demonami 2350 ; ] a srsly 100pkt naprawdę robi różnice

a srsly 100pkt nie zmieni nic w czasie, jak ktoś będzie chciał skończyć w porę to skończy na 2250 też znajdą sie kolesie którzy 4 tur nie dograją a jedyne co musicie zrobić to stawiać sumiennie karniaki



ale to wszystko bullshit dyskusja bo głównym powodem 2350 jest to że wszyscy od paru miesięcy taki format grają z myślą o DMP i zmienianie na 2250 to brak szacunku dla środowiska (zwłaszcza że wywiesiliście 2350 w głosowaniu)

porównywanie tej zmiany do zmiany ceny jest bezsensu bo cena jest nieporównywalnie mniej ważna niż format
imo
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Ja tam od jakiegoś czasu słyszałem że ma być 2250. Mi to w zasadzie rybka z drobnym wskazaniem na 2250.

W kwestii wejściówki to nie panikujcie. Jestem przekonany, że turniej będzie wart tych niemożliwie, horrendalnie wielkich pieniędzy.
Pijcie jedno piwo tygodniowo mniej, kasę do skarbonki pakujcie i po problemie.
A jak jesteście na garnuszku rodziców i nie macie kasy to do pracy! Nawet w McDo dwa dni i masz na wejściówkę, albo ktoś mi może ogródek przekopać :twisted:
Ogólnie 50 PLN można spokojnie w jeden dzień zarobić a macie za to dwa dni zabawy i obiad. 8)

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Chuj z fastem. To jest 20 lekkoopancerzonych myszolakow! ;P

W sumie jak sie nad tym na spokojnie zastanowic to roznica 45-50zl jest rzeczywiscie niewielka, ale mimo wszystko to najdrozszy master w sezonie :/ Mam nadzieje ze przynajmniej namowicie pania Stenie zeby zapalila nam swiatlo na boisku wieczorem ;) albo ze Buszmen nauczy sie spiewac ;P No i ze za rok bedzie juz taniej..

'jedna piatka wiecej na caly rok'.. Ale tych masterow jest 10 w sezonie. Cos podobnego mowia do mnie Policjanci jak dostaje mandaty za chlanie - odzaluje pan dwa piwka w miesiacu i sie nazbiera. Ale to jest jedna piatka miesiecznie, w sumie 60zl. A 60zl to juz krata browarow aye? Wole wejsciowke za 45zl i wziac krate browarow na tur ;)

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

argumenty za

wszyscy grali na 2350 przygotowujac sie na dmp
specjalnie robiono druzynówki i turnieje na 2350
zgłoszono jako 2350
srodowisko chce 2350

vs

czas i karniaki
bo to ze bedzie obsówa - zawsze jest

to moze 1500 :mrgreen:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Jasiuuu pisze:ale to wszystko bullshit dyskusja bo głównym powodem 2350 jest to że wszyscy od paru miesięcy taki format grają z myślą o DMP i zmienianie na 2250 to brak szacunku dla środowiska (zwłaszcza że wywiesiliście 2350 w głosowaniu
O to, to. Męczy się ten format jak kota w miechu od dłuższego czasu, w ogloszeniu też było jak było. Był czas sie zastanowić czy to nie za dużo punktów - gracze wiedzieliby wcześniej, orgowie takoż i wszyscy by się odpowiednio się nastawili.

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Cosmo pisze:Chuj z fastem. To jest 20 lekkoopancerzonych myszolakow! ;P
ototoototo, albo 4x 5 Gratów do blokowania! Ja już nie mam gdzie czego przycinać, chiba, że mi dzwonek popcha 15 clanratów :P
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

zafael pisze:argumenty za

wszyscy grali na 2350 przygotowujac sie na dmp
specjalnie robiono druzynówki i turnieje na 2350
zgłoszono jako 2350
srodowisko chce 2350

vs

czas i karniaki
bo to ze bedzie obsówa - zawsze jest

to moze 1500 :mrgreen:
Demagogia, czesc srodowiska woli 2250. 2350 zagracie sobie na Draconie.

ODPOWIEDZ