Tfurczość BEM - Damselka 29.07

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Tfurczość BEM - DE BSB 5.07

Post autor: bem »

Piotrax pisze:Jednak jak się chcesz rozwijać to radziłbym jakieś ambitniejsze zamówienia sobie dobierać :P
Może być to?
Obrazek

Zamówienie. Nie, nie jest do mojej armii. Ja bsb dorobię się może za miesiąc, a będzie pomalowany za 100 lat. I nie, nie pomalowałam tego powyższego w dwa dni. Trochę u mnie przeleżał. Wszystko jest zgodnie z zamówieniem (kolory, fh, podstawka).

Ale są też dobre wieści poza użalaniem się nad swoimi figurkami (a raczej ich brakiem). W końcu wzięłam się za moją pierwszą czarkę ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

bem pisze:Może być to?
Może być :P
Tak na serio to bardzo fajny ten BSB. Będziesz coś z nim jeszcze robić czy to koniec?
Sztandar i zbroja wymiatają :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Tarcza też niczego sobie :mrgreen:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

To fajniejsze niż poprzednie :D. Ładny FH.
Zastrzeżenia:
Nie wiem czy ten koń jest zrobiony czy nie. Na pierwszym zdjęciu widzę jedynie zrobioną szyję i przód.
Zdaje mi się, że jeździec nie ma czarnych obwódek wokół oczu. Oczy konia to nie wiem... To jest jakiś magiczny, zaklęty koń? Drzewiec sztandaru także wydaje mi się płaski. Płaszcz jegomości jakiś taki dziwny. Malowanie jest ok na nim, ale nie wiem co to ma być..

Generalnie ok :*.

Awatar użytkownika
Kallessin
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Kallessin »

Ja nie czaje dlaczego sztandar jest ok, ten EnEmEm tez niezle rozjasniony, a plaszcz kuleje. Zupelnei jakoby nie ta sama osoba malwoala. Roznica w czasie wykonywania czy co??

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Nie podoba mi sie Twoj avatar bem - wiesz jak ciezko jest obrocic glowe o 180 stopni? :wink:

Sztandar bardzo ladny, fajnie jakby po drugiej stronie tez cos bylo. Reszta gorzej - widac, ze Ci sie juz tak bardzo nie chcialo.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

tedzio pisze:Zdaje mi się, że jeździec nie ma czarnych obwódek wokół oczu.
A co on? Emo? :P Co do trzonka, to zrobiłam czarny, a refleksy są akurat tam, gdzie aparat nie widzi :< A czarny koń nie może się zrobić szary.
Arbiter Elegancji pisze:Może być :P
Tak na serio to bardzo fajny ten BSB. Będziesz coś z nim jeszcze robić czy to koniec?
Sztandar i zbroja wymiatają :)
Dziękować. To do armii, której część sam malowałeś ;) Zbroja miała byś po prostu shadow grey, ale zrobiłam mocniejsze kontrasty. Co do sztandaru to ja nie jestem do końca przekonana, ale najważniejsze, że właścicielowi się podoba :)
Raptaparat pisze:Nie podoba mi sie Twoj avatar bem - wiesz jak ciezko jest obrocic glowe o 180 stopni? :wink:

Sztandar bardzo ladny, fajnie jakby po drugiej stronie tez cos bylo. Reszta gorzej - widac, ze Ci sie juz tak bardzo nie chcialo.
Ano trudno obrócić. Aż mi coś w karku strzyknęło :P No a sztandar... Kilka linijek wyżej.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

bem pisze:A co on? Emo? :P
:mrgreen: Po prostu czasami fajnie z takimi wyglądają ;)
Raptaparat pisze:Nie podoba mi sie Twoj avatar bem - wiesz jak ciezko jest obrocic glowe o 180 stopni? :wink:
A nie łatwiej monitor :mrgreen: ?
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Dobra praca, koń, tarcza, zbroja niezłe.Sztandar mógłby być obustronny, płaszcz najsłabszy.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Ładna praca - taka mhrrrrroczna :)
Sztandar obłędny, zbroja ok, kuń też.
Tylko morda bsb mi się nie podoba, jakaś taka... płaska się wydaje. Może wina fotki.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

sztandar fajny, podoba mi się freehand i złoto ale przydało by się coś na drugą stronę bo teraz jakoś dziwnie i biednie z jednej strony wygląda.
podoba mi się też tarcza.
Nie podoba mi się za to płaszcz, twarz elfa i koń (jakiś taki płaski). Uważam, że to najsłabsze elementy tego modelu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Nie wiem czy ty spawałaś szyje konia ale jest nierówno :P . SDC wygląda jak płaszcz obrośnięty grzybem. Jak chcesz zrobić orgazmiczne łuski to naklejasz 1-2mm płaski plaster gs'u i jedziesz skalpelem sześciokąty foremne(te największe w linni na kręgosłupie no i mniejsze dalej). Ryjek ma za różowy, "powinien" być blady od ciągłej masturbacji(Jak to Rasko mawia). Sztandar i zbroja miażdżą moszne. Ogólnie na plus, najgorszy płaszcz(choć fajnie wymalowany)

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Raptaparat pisze:Nie podoba mi sie Twoj avatar bem - wiesz jak ciezko jest obrocic glowe o 180 stopni? :wink:
Po co obracać głowę? Zapisać obrazek, odpalić Painta/Irfan View i obrócić go o 180 stopni :)

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Z całego BSB najbardziej podoba mi się sztandar i zbroja. Płaszcz i koń są imho słabe, a reszta tylko przeciętna. Stać Cię na więcej :wink:
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Nie przestałam malować. Dowód poniżej. Tempo może trochę wolniejsze, ale ciągle do przodu. Po drodze było jeszcze trochę goblinów ;)

Teclis na zamówienie (nie wiem czemu przy zdjęciach od frontu aparat wariował :/ )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Elros
Wałkarz
Posty: 90
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Elros »

Bardzo ładne przejścia na płaszczu, ale kolorystyka moim zdaniem zbyt jednolita i strasznie się wszystko zlewa.
For the Witch King!

DE ('10) W/D/L Razem
9/4/7 20

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4287
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Płaszcz zajebisty, ale cholera ten pomarańczowo-zółty jakiś takiś 'bez jaj' ;)

Dasz radę lepiej :) (ale ofc nie chodzi mi, ze zle wyglada ;p)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No i bardzo fajny. Płaszczyk bardzo ok. =D>

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kolorystyka fajna, ale na skórze trochę mały kontrast. Bardzo fajny płaszcz =D>
A w ogóle to nie cierpię tego modelu i skręca mnie na myśl o malowaniu go :P

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ale jaśnieje ;) Jak dla mnie trochę za jasny :P

Ale płaszcz jest świetny =D>

ODPOWIEDZ