Pszczyna - jest pomysł, brakuje graczy

Zawalcz z ludźmi ze swojego miasta!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Pszczyna - jest pomysł, brakuje graczy

Post autor: Asterix »

Witam

W związku z tym że postanowiłem rozruszać towarzystwo w Pszczynie zwracam się z pytaniem czy jest ktoś kto gra w WFB (lub ewentualnie grał) w najbliższych okolicach i miałby ochotę wrócić do tego.
Mamy stały skład już od 97 roku (6 osób), jednak wszyscy rozjechali się po całej Polsce i organizujemy sobie tylko mały turniej raz do roku i sporadycznie jakieś drobne bitwy jak się wszyscy zjadą do starej siedziby ww Pszczynie.

Ostatnio powstał u nas pierwszy sklep z akcesoriami do gier bitewnych więc jakieś zaplecze podstawowe jest już.

Jeśli w okolicach są jacyś gracze którzy mogliby w jakiś rozsądny sposób pomóc w zorganizowaniu jakiejś bitwy pokazowej lub czegoś w tym rodzaju to proszę o kontakt. Ja sam raczej zajmuję się budową makiety i zasady znam na tyle żeby sobie pograć dwa razy do roku w domowym (piwnicznym) zaciszu więc raczej sędziowanie lub uczenie młodych graczy bym sobie odpuścił.

Pozdrawiam
Asterix z Mordoru

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Kiczu ćpa w Krakowie :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

A Burack? Daro?
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: żyraFFa »

Spoko, może wpadnę pograć z kumplem od lizaków (ja mam WoCh). To zależy kiedy.

Pozdrawiam
żyraFFa z zoo :)
Jest moc :D

Awatar użytkownika
galahar
Mudżahedin
Posty: 226

Post autor: galahar »

Fajnie jakbyście w Pszczynie zorganizowali jakiś turniej, to byśmy z Zyrafą wpadli i skopali Wam tyłki :D Jest wprawdzie mały problem (nie mam do tej pory nowego podręcznika :P), ale to się pewnie uda jakoś załatwić (kupić) ;) Jeśli chodzi o sędziowanie to niestety odpadam, kiedyś starałem się być na bieżąco z zasadami, ostatnio niestety gram w Hordy i pozapominałem wszystkie kruczki zasadowe i nie ogarniam nic z obecnych problemów :(
Podsumowując dajcie znać jak się coś będzie działo w Pszczynie, mam tam jakieś ja wiem 30-40 minut autem :P

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Rzut beretem jest Bielsko – dużo graczy, regularne bitwy, turnieje, wyjazdy.
Zapraszam na PM.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Burack
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Burack »

Tytuł: Pszczyna - jest pomysł, brakuje graczy

Witam

W związku z tym że postanowiłem rozruszać towarzystwo w Pszczynie zwracam się z pytaniem czy jest ktoś kto gra w WFB (lub ewentualnie grał) w najbliższych okolicach i miałby ochotę wrócić do tego.
Mamy stały skład już od 97 roku (6 osób), jednak wszyscy rozjechali się po całej Polsce i organizujemy sobie tylko mały turniej raz do roku i sporadycznie jakieś drobne bitwy jak się wszyscy zjadą do starej siedziby ww Pszczynie.

Ostatnio powstał u nas pierwszy sklep z akcesoriami do gier bitewnych więc jakieś zaplecze podstawowe jest już.

Jeśli w okolicach są jacyś gracze którzy mogliby w jakiś rozsądny sposób pomóc w zorganizowaniu jakiejś bitwy pokazowej lub czegoś w tym rodzaju to proszę o kontakt. Ja sam raczej zajmuję się budową makiety i zasady znam na tyle żeby sobie pograć dwa razy do roku w domowym (piwnicznym) zaciszu więc raczej sędziowanie lub uczenie młodych graczy bym sobie odpuścił.

Pozdrawiam
Asterix z Mordoru

jestem powaznie szokniety tym wpisem :D ale jak zawsze chetnie zagram ! :)

co do sklepu to bylem tam w zeszlym tygodniu i pomysl z pokazowa bitwa juz wstepnie obgadywalismy ( bardzo wstepnie :D )
Kiczu ćpa w Krakowie
kiczu cpa teraz w pszczynie :P
A Burack? Daro?
Jak mowilem ja bardzo chetnie kiety tylko bedzie mozna!! Jak ktos by chcial zagrac albo jak Ja mogl bym sie podpiac pod jakis turniej to jestem za, piszcie w tym temacie.

Pozatym oprocz mnie gra jak wspomnial Jasif : Daro i Daniel i Kiczu, a jak by odkurzyc starych nie grajacych juz 2 latka to 2-3 nowych graczy by sie znalazlo !

Pozdrawiam
Burack

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Tego się nie spodziewałem.

Cieszę się że jednak coś tu się działo w czasie kiedy byliśmy "w uśpieniu". Skoro jednak jest tu tylu chętnych to może uda się coś zorganizować.
Będę informował na bieżąco jeśli tylko będę coś więcej wiedział.

Awatar użytkownika
Burack
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Burack »

No to bedizemy czekac, my juz tez mamy 8 letni staz wiec troche gralismy :P

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Moze jakis grupowy pojedynek? Bielsko-Pszczyna?:D
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Burack
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Burack »

najpierw zgadajmy sie w pszczynie, a potem dopiero was podbijemy :)

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Ok. Widzę że chętni są więc nie powinno być problemu.

Proponuję na start zrobić jakąś inauguracyjną/pokazową bitwę w sklepie (taką na małe punkty żeby to nie trwało trzy dni). Wstępnie jest już to ustalone z jednym z właścicieli (a drugi pewnie przychyla się do tego pomysłu).

Postaram się zorganizować kawałek makiety (jestem w stanie udostępnić na szybko makietę 1,2x1,2m.
Jestem w kontakcie z właścicielami sklepu i zaczynamy współpracować powoli (narazie to dużo powiedziane może ale inicjatywa już jest).

Generalnie rzecz biorąc to pomysł narazie jest taki, żeby zorganizować makietę (udostępnię moją starą) dobrze by było coś na niej ustawić (jakąś armię pomalowaną ładnie).
Powinniśmy się jak najszybciej dogagać kto rozegra tą bitwę pokazową (dobrze by było żeby chociaż jeden z nich znał zasady :D). Myślę że ważne jest również żeby figurki były pomalowane (ja mam pomalowane może nie jakoś super profesjonalnie ale na mój gust jest ok.
Potem zostaje kwestia umówienia się na jakiś termin, damy znać właścicielom sklepu na powiedzy 2 tygodnie przed bitwą, oni zajmą się rozreklamowaniem (rozwieszą jakieś plakaty, dają ogłoszenie na swojej stronie), jakoś ładnie się to obuduje w scenariusz ciekawy i może kogoś da się przyciągnąć.

Po tej bitwie (albo w trakcie jej trwania) może wyjaśni się ilu nas tu jest i stworzymy sobie może jakąś grupę i pogramy tu u nas.

Nie chcę być postrzegany jako jakiś naganiacz samozwaniec no ale ktoś to musi pociągnąć "za pysk" że się tak wyrażę wulgarnie trochę.

Liczę na tłumny i entuzjastyczny odzew.
Napiszcie więc może kto co tam ma, i czy pomalowane i czy może macie jakieś dodatkowe pomysły.

Oto linki do jednej z bitew na makiecie, którą postaram się jakoś udostępnić w sklepie (przynajmniej jej część)
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=112&t=19580
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=17113 (ta na drugiej stronie, aż tak profesjonalnej jak dargo00 nie mam jeszcze).

Pozdrawiam

P.S. Jak widać na załączonych zdjęciach kolekcjonuję sobie powolutku orków i goblinów. Mam ich na około 1500 pts pomalowanych (liczone bez magicznych przedmiotów) więc niedużo narazie ale za to wszystkich pomalowanych.

Awatar użytkownika
Burack
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Burack »

ja jestem otwarty na bitwe pokazowa, armie pomalowana mam wiec nie powinno byc z tym problemu.

zasady tez znam wiec tu moge byc pomocny. co do makiet to my gramy na zielonych stolach i nanie nalozonych czsciach makiet, najwazniejsza dla nas jest grywalnosc, wiec nie wiem czy przyda sie to na pokazowe bitwy ale sam blat 48/48 moge zalatwic jeden albo 2 :)

ja zbieram wampiry imperium i WE ale pomalowane mam tylko wampiry :)

mam odpowiednio 7000 1200 i 2500 pkt w tych armiach.

pozdrawiam
burack

Moss
Wałkarz
Posty: 64

Post autor: Moss »

Jea! Wreszcie wiem, że ktoś z Pszczyny też się tym zajmuje ;] Ja niestety jestem dosyć nowy, ale chętnie przyjdę popatrzeć, jak gracie :P

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Każdy kto się tym na poważnie w Pszczynie zajmuje grywa w Bielsku.
Z drugiej strony na palcach jednej, pokaleczonej ręki można poważnych(turniejowych) graczy Pszczyńskich wyliczyć…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Moss pisze:chętnie przyjdę popatrzeć, jak gracie
Jak tylko będziemy walczyć tą pokazową bitwę to zapraszam.
Bitwa będzie prawdopodobnie w sierpniu (chyba że ktoś rozegra ją wcześniej), ja wyjeżdżam teraz na 3 tygodnie prawie, ale jak wrócę to już na pewno powalczymy w "Red scorpionie".

Tymczasem, jeśli chcesz zobaczyć
Laik pisze:poważnych(turniejowych)
graczy to musisz pojechać do Bielska, Laik na swojej ręce wyliczył że jest ich tu w Pszczynie niewielu (osobiście znam tylko EvilBeeing'a), a ja nie byłem już na turnieju od 9 lat więc do "poważnych" mnie też nie można zaliczyć.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

No offence – battle w Polsce, a już szczególnie na BP, jest grą turniejową...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Tak.
Dokładnie tak jak napisałeś.

ODPOWIEDZ