Mazanie Trala

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tral
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Piaseczno koło Wa-wy

Mazanie Trala

Post autor: Tral »

oto mój pierwszy Skinek Priest praca nie powala ale.... oceńcie sami i proszę o Porady
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ac5 ... d1d1d.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/52a ... fd015.html
jak na razie tyle

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Bardziej rozwadniaj farby (to tak na początek 8) ).Na skórę i metaliki jakowyś łosz zdałby się.Czaszka mogłaby mieć bardziej kościsty kolorek.
Jak na pierwszą prace to jest nawet nie najgorzej, z każdym kolejnym modelem będzie lepiej.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Najprostsza porada - kup washe gw :wink: Banalne w uzyciu a Twoje prace od razu będa lepiej wyglądać.

Awatar użytkownika
Tral
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Piaseczno koło Wa-wy

Post autor: Tral »

Ostatnio zmieniony 9 lip 2010, o 00:24 przez Tral, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

to i rada od dziadka krasnoluda - wklejaj zdjęcia a nie linki. Ułatwisz innym życie ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rakso dobrze pisze, część użytkowników gdy zobaczy linki zamiast zdjęć nawet na nie nie kliknie. Poza tym jedną z najmniej przyjemnych rzeczy jest brnięcie przez reklamy/ramki i inne bzdury na hostingach :evil:

Co do malowania to musisz dużo poćwiczyć.
-Przykładaj większą uwagę do staranności malowania (np każdy ząb maluj oddzielnie, pionowymi pociągnięciami)
- maluj bardziej rozwodnioną farbą ale przynajmniej dwa razy by podkład nie przebijał. By farba nie zalewała wgłębień nabieraj jej mniej na pędzel
- unikaj drybrusha, np na tarczy spokojnie cieniuj każdą łuskę oddzielnie
- washe nakładaj w zagłębienia a ni po całości, wtedy spełniają swoją role przyciemniając elementy i jednocześnie pogłębiają kontrast

to chyba na razie tyle :) najważniejsze to dużo ćwiczyć :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Rakso dobrze pisze, część użytkowników gdy zobaczy linki zamiast zdjęć nawet na nie nie kliknie.
Dokładnie to chciałem powiedzieć :wink: .
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Arbiter Elegancji pisze:Poza tym jedną z najmniej przyjemnych rzeczy jest brnięcie przez reklamy/ramki i inne bzdury na hostingach :evil:
No właśnie. Ludzie! Przecież można podawać linki bezpośrednie do zdjęć! :evil:

Co do figurek to ja nie rozumiem tego, że każdy się na początku bierze za herosów! Przecież oni mają być niejako ozdobą armii, najładniejszymi modelami na stole, a traktujecie ich jak modele treningowe #-o
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

bem pisze: Co do figurek to ja nie rozumiem tego, że każdy się na początku bierze za herosów! Przecież oni mają być niejako ozdobą armii, najładniejszymi modelami na stole, a traktujecie ich jak modele treningowe #-o
Może dlatego, że heros jest jeden, to łatwiej poćwiczyć na nim niż na całym oddziale. Zwłaszcza, że w oddziale wszystkie modele powinny pasować do siebie :P
Zgaduję, bo ja herosów też zostawiam sobie na deser i do dłuższego pomęczenia ;)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Skavenblight pisze:Może dlatego, że heros jest jeden, to łatwiej poćwiczyć na nim niż na całym oddziale. Zwłaszcza, że w oddziale wszystkie modele powinny pasować do siebie :P
Zgaduję, bo ja herosów też zostawiam sobie na deser i do dłuższego pomęczenia ;)
Albo, że to są pierwsze zakupione figurki zazwyczaj. W sumie zawsze można przemalować jak skill podskoczy ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jak dla mnie wybór herosa do treningu jest zrozumiały: metalową figurkę łatwiej zmyć :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

I często gęsto się hero kupuje na początku. Najczęściej są to jedne z lepszych (ładniejszych) modeli w armii i stosunkowo tanie porównując do kosztu całego oddziału.

Koniec OT ;)!

ODPOWIEDZ