Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Figurki Ignis & Rakso - 07.07.2010 Czołg Ulryka

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no problemo ;) chcesz mieć wilka z GS zamiast znaczka na aucie? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Kozak.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Powiem wprost: Jestem Waszym fanem :) Czołg genialny !!

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

:shock: szacun..

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Konwersja jest świetna, ale mi osobiście nie podoba się bardzo głębokie cieniowanie, więc wrażenie robi na mnie słabe. Mimo to technicznie jest wręcz jakość komputerowa :wink: Miło oglądać :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ja lubię kontrasty i mocne cieniowanie. Dobrze zrobione wygląda ładnie z bliska a co ważniejsze wygląda też ładnie na stole.
To jest przykład klasycznego podziału między graczami a malarzami. Zawodowi malarze nie lubią zbyt mocnych kontrastów. Wszystko ma być ładnie, pięknie i naturalnie. Tylko, że to wygląda tak jak się patrzy z bliska i jest dobrze oświetlone. Na stole już dużo traci.
Gracze lubią kontrasty bo ładnie wyglądają na stole.

Ja maluje ale jestem też graczem więc staram się znaleźć złoty środek ;)
Obrazek

szrama
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa
Kontakt:

Post autor: szrama »

Spoko :)
I tak jak mówię aż miło popatrzeć więc wielkie brawa :)

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Czołg jest zaje.....dwabisty, bez dwóch zdań. Zresztą jak cała galeria. BRAWO =D>

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Śliczności! Świetna robota. =D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 254
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

sam pomysł dla mnie śmieszny i bardzo nietypowy...lecz wykonanie miażdży pod względem malowania jak i modelowania :) bardzo mi się podoba Twój styl malowania. Figurka pomalowana przez Ciebie krzyczy "tu jestem!" i to lubię 8) ostre i staranne malowanie pełne przemyślenia dobrane kolory =D>
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Po długiej przerwie wreszcie miałam czas siąść wczoraj do zamówień, taki mały wip,jeszcze mam do zrobienia złoto i kilka małych pierdół, czeka mnie takich pań jeszcze 3. Nie do końca wyszły mi tak jak chciałam no ale są. W rzeczywistości skóra wygląda ciut inaczej, wydaje mi się że lepiej niż na fotkach. Myślałam żeby im zrobić fioletowe runki na nodze ale nie wiem czy byłoby ok,doradźcie. Ogólnie bazowe kolory armii to czerń i fiolet z dodatkami morskiego kolorku. Pozdrawiam :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Skrzydła obłędne.
Skóra też bardzo ładna, bardzo fajne cieniowanie - zapytałabym o przepis, ale używacie chyba farbek Reapera, w których i tak się słabo orientuję ;)

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Skóra fakt to reaper ale skrzydełka to już cytadelki 3 kolory:czarny,biały i hawk turquoise :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Skrzydła są ekstra. Ale zrób coś z sutami, bo się zlewają. Skóra wydaje mi się trochę żółtawa, ale to pewnie wina ekranu/aparatu/czegoś innego. :wink:

PS. Ale one mają wielkie łapska :| .
PS 2. Czołg jest najlepszy! =D>
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetne skrzydła =D> Skóra wydaje się być nieco "płaska" ale to może wina zdjęć. Czekam na skończone modele :)

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Jeśli chodzi o skórę to wina aparatu, na żywo nie ma takiego żółtego odcieniu, niestety nie udało mi się tak ustawić sprzętu żeby wyszła dobrze. Sutki poprawie :wink: Figsy jerzynowe będą do zobaczenia na DMP :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Skrzydła wyśmienite :D .Co do run na nodze to nie jestem przekonany do pomysłu ale dobrze wykonane mogą ożywić babeczki.

Awatar użytkownika
Grodzio
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Grodzio »

Ignis wymiatasz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Jak stracę cierpliwość do moich skavenów to nie będziesz miała nic przeciwko jeśli podrzucę Ci kilka setek slejwów ok? a tak na poważnie i do tematu, to jak zwykle poszło Ci rewelacyjnie, szczęścili Ci którym malujesz figurki ;) kurde zagrzmiało jak jakiś cytat z Biblii ;D

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

Jak już wspominali przedmówcy (przedpisarze? ;) ) skrzydła świetne. To co mi się nie podoba to skóra. Technicznie jest jak zwykle dobrze ale... Taka... świńska (tzn. jak u świni) mi się wydaje. No i mało w niej życia...
Obrazek

ODPOWIEDZ