Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 254
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Re: Figurki Ignis & Rakso - 13.07.2010 harpie 2 wip

Post autor: Bojo »

zrób ładniejsze suty :mrgreen:
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Pomijając fakt, że modele paskudne, to malowanie b. ładne ;) Dobry pomysł na włosy i ogólnie dobór kolorów. Może ząbki są trochę mniej bardziej.

Tak btw. to co z resztą fioletowych harpii?
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Sorki że dopiero teraz odpisuje ale od środy byłam na małym wyjeździe :)
Fotki skończonych oddziałów postaram się wrzucić jakoś na tygodniu, niestety na razie jestem trochę zabiegana :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Przy okazji przepakowywania armii i szykowania się do testów 8 ed postanowiłem pstryknąć fotki pomalowanej części mojej armii Krasnoludów z Karak Zankaraz. Takie zdjęcie rodzinne ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek




Pomalowane są:
Grombrindal
Mistrz Run z Kowadłem
Thane dzierżący Sztandar Armii
Kragg the Grimm
Zabójca Demonów

20 wojowników z tarczami
19 Długobrodych
10 Thundererów
10 Kuszników

20 Zabójców Trolli
7 Górników
Katapulta
Katapulta
Działo

Organki


Niektórym modelom przydało by się podmalowanie, trochę poprawek, zamaskowanie obić, odprysków itp. Co gorsza zauważyłem, że farby na figurkach blakną powoli ale nieubłaganie co jest szczególnie bolesne przy armii pomalowanej w NMM :( (nie wiem czy jest to cecha tylko RMSów czy innym farbom też się to zdarza ale nie podoba mi się to) więc wkrótce pewnie cała armia będzie potrzebowała delikatnych zabiegów konserwatorsko-renowacyjnych.

Ponieważ jest to tylko drobna część kolekcji i ponieważ obawiam się, że nigdy nie pomaluje przynajmniej połowy moich krasnoludów postanowiłem przy okazji nowej edycji zacząć regularnie domalowywać nieco brodaczy.

Tak więc od teraz w każdym miesiącu postanowiłem pomalować co najmniej 5 własnych figurek lub jedną maszynę. Możecie zacząć mnie rozliczać od sierpnia ;)


PS. Jeszcze jako zachętę do zaglądania tu dodam, że niedługo pojawią się tu kolejne zamówienia, min zawzięci kibice Jagiellonii Białystok oraz kilka innych malunków Ignis i moich [pracowite wakacje :-. ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Wielki szacun Rakso! Kunsztowna krasnoludzka robota! Chciałbym Ci tylko przypomnieć, że do sierpnia zostało Ci 14 dni więc się sprężaj bo chce widzieć kolejne pomalowane modele z Twojej armii! ;) Gratuluję, masz przepiękna armię! :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Miod, cud, orzeszki ;)

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Bardzo fajni ale szkoda że ich pomalowales w NMM... Gdybyś poświecił tyle samo czasu metalikom to wyglądało by to kosmicznie a i problemu z blaknieciem by nie było:) Ale o gustach sie nie rozmawia...

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Najładniejsze krasnale jakie do tej pory widziałem =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wszystko w NMM, czy mi się tylko wydaje patrząc na te zajebiste krasnoludy?
Nie myślałeś o polakierowaniu ich? Figurki co prawda tracą efekt(z czego sam nie jestem zadowolony), ale nie obijają się i farba tak łatwo nie schodzi.
No i co do blaknięcia kolorów muszę przyznać rację, u mnie coś fiolet różowieje...

=D> =D>

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Dzięki :)

Rasti - tak, 100% NMM.
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świeeetna robota =D> Na żywo musi robić niesamowite wrażenie :)

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Jedyne co mi się nie podoba to treje ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Odezwę się jeszcze raz.
Im dłużej się przyglądam, tym większego obłędu dostaję. NMM na całej armii to sukces pełną gębą.
Jeszcze raz brawo! =D>

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Wiesz... może nie będę oceniał tej armii jak wszyscy... stwierdzę tylko jeden mały fakt:
Jeżeli wystawisz armię na ebay to dorobisz się mieszkania oraz maybacha bo tyle warty jest Twój kunszt :o
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Co tu dużo gadać, pikne :D .Mam nadzieję że postanowienia nowo edycyjnego uda się dotrzymać.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Widziałem dzisiaj wilkotanka na Draconie, kto by pomyślał że mój kumpel go u ciebie zamówił.

Bardzo ładny jest, chociaż nie wiem po co ten ruszający się węgielek z tyłu :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

dziękować. Doszły mnie słuchy, że dobrze się sprawuje na Draconie :) a to wszystko właśnie dzięki temu węgielkowi z tyłu, stąd jest moc ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

A ja nie pochwalę tej armii, bo jest tak zajebiście pomalowana, że mnie zżera zazdrość, a jak jestem zazdrosny to się złoszczę, obrażam i chwalił nie będę :P
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Rakso_The_Slayer pisze:dziękować. Doszły mnie słuchy, że dobrze się sprawuje na Draconie :) a to wszystko właśnie dzięki temu węgielkowi z tyłu, stąd jest moc ;)
Oczywiście.
Dwie Jankielowskie hydry od niego się odbiły w drugiej turze CC(a jedna nawet zginęła, a ta druga uciekła z pola bitwy), wbijając łącznie jedynie 2 rany :mrgreen: !

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no i jest radość :D węgielki+łaska Ulryka+kilka zamaskowanych krasnoludzkich runicznych znaków pod farbą robi swoje ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ