Który lore do Khorna. Pomoc dla Wood Elfa. Piwo za pomoc

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Który lore do Khorna. Pomoc dla Wood Elfa. Piwo za pomoc

Post autor: mikadorus »

Panowie i panie...

Jako, że moje przygotowanie do matury polegało na czytaniu armybook'a wood elfów. Wpadłem na pomysł by zapisać się na wood elfickie kierunki. Leśnictwa na dobrych uczelniach nie widziałem.

Uniwersytet Adasia Mickiewicza w Poznaniu - lore Geologia
Politechnika Koszalińska - lore Geodezja i Kartografia
Uniwersytet Gdański - lore Geologia
Uniwerek Gdański - lore Gospodarka przestrzenna
No i Zarządzanie bo miałem myśl by kupić DoW i zostać paymasterem....

No i kurnous chciał, że wszędzie się dostałem. :o
Jakiego lore'a wybrać?

Mam tydzień czasu na złożenie papierów i nie wiem gdzie je złożyć. Ma ktoś jakąś poradę?
Dodam, że zapisywałem się na studia z myślą na 8ed by mieć potem najlepiej płatną pracę i kupienia mnóstwa figurek i pokonania krasnoludów w 8ed. Jak chcesz by krasie dostały maskę to proszę o pomoc. Jak grasz krasiami to też bo pojedynek będzie srogi.

Zastrzegam, że jak jakaś odp mi się baaaardzo spodoba (pomoże) to postawię delikwentowi browca lub siarkowe wino.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

pier**l studia. zostań ninja.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

mikadorus pisze: Jakiego lore'a wybrać?
tego z treesingingiem jako 1.
poychaczka na lorze tez sie moze przydac :)

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Na pierwszy rok treesing mi potrzebny tylko. O ile na monster trucka nie trafię.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

geodezja jest zajebiście nudna - bardzo żmudna praca, wykonujesz główne czasochłonne pomiary które wielokrotnie powtarzasz, a do obliczeń stosujesz algebrę na poziomie gimnazjum.

Jeśli miałbym z tej listy coś wybrać, to wolałbym już gospodarkę przestrzenną.

Poza tym, poznańskie środowisko wfb jest hermetyczne i wyjazdowo martwe, u chłopaków z Gdańska jest chyba nieco lepiej.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Gdańsk, bo piękny,masz morze na wyciągnięcie ręki i najlepszą pizzę z owocami morza, jaką w życiu jadłam, gospodarka przestrzenna (powód odrzucenia geologii w poście Furiona
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Furion pisze:Jeśli miałbym z tej listy coś wybrać, to wolałbym już gospodarkę przestrzenną.
+1

Nie jestem pewna, czy po geologii znajdziesz 'najlepiej płatną pracę' ;)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Dawaj do Gdańska :wink: .
Mamy góry (morenowe, na południu miasta) i morze w jednym mieście + masę innych rzeczy, które ciężko zliczyć, m.in. mnóstwo zabytków, goldwasser, klub Parlament, nowy stadion specjalnie na Euro, a i w battla można pograć bez problemu. Okolice miasta również są ciekawe. Z resztą gospodarka przestrzenna to coś, po czym można mieć pracę nawet na miejscu, z racji tego że miasto prężnie się rozwija.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sebollus
Mudżahedin
Posty: 267
Lokalizacja: Katowice-Vendetta

Post autor: Sebollus »

Sam jestem geologiem to trochę mogę Ci powiedzieć co i jak ;) Poznański i Gdański raczej nie słynie z dobrych geologów( no offence ) Jeśli byś chciał ten kierunek to poleciłbym Wrocławski potem Warszawski a potem Śląski potem AGH( bo podobno dośc mocno przereklamowane tam te studia ale jednak inż. dają) Studia dość ciekawe ale tylko jeśli ktoś to lubi i idzie tam z założeniem że chce bawić się potem w geologa. Z robotą może być trochę ciężko potem znaleźć coś sycącego, ale jeśli już znajdziesz to zarobić można naprawdę ładnie:) Oczywiście po studiach obowiązkowo ( no prawie obowiązkowo) trzeba jeszcze trzasnąć uprawnienia geologiczne. W razie czego to łatwo po geologii się przekwalifikować podobno na geodetę.
Gdybyś chciał coś więcej wiedzieć o tym kierunku to napisz. Odpowiem najlepiej jak potrafię... oczywiście z punktu widzenia geologa po UŚ.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Albo po prostu idź na polibude na wydział elektroniczny i cześć.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ja sam chyba idę na geologię (UW) i nawet się cieszę, jakiś plan na biznes mam :wink: . I nie uważam, żeby to było jakieś mega słabe. Gospodarka przestrzenna niby spoko, ale w ch*j teraz tego. Jakbym był mądrzejszy to może i sam bym poszedł :wink: . Zresztą jak robiłem rozeznanie to są chyba specjalizacje bardzo podobne, np. gosp. przestrzennej. Może ktoś swoją drogą opowiedzieć więcej o geologii?

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

a ja ide na inżynierie produkcji, zobaczymy co to będzie ;)

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Geologia to mała ilość geografii a pełno chemii i fizyki. Tak przynajmniej dowiedziałem się na forum UAM.

Wybrałem Geodezje i Kartografie.
A potem poszukam zatrudnienia za granicą. Mam nadzieję, że do Ruskich się dostanę - mają tajgę a tam jak wiadomo Wood Elf może robić wszystko.

Na inżynierię produkcji? Czyżbyś zamierzał zostać krasnoludem?! :|

Dzięki za podpowiedzi.
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

mikadorus pisze:Wybrałem Geodezje i Kartografie.
Ciekawy wybór. Geodeta to jeden z najbardziej cwanych zawodów ;) Powodzenia :)
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

mikadorus pisze: Wybrałem Geodezje i Kartografie.
A potem poszukam zatrudnienia za granicą. Mam nadzieję, że do Ruskich się dostanę - mają tajgę a tam jak wiadomo Wood Elf może robić wszystko.

Na inżynierię produkcji? Czyżbyś zamierzał zostać krasnoludem?! :|

Nie no ładnie nayeahbunne macie. :shock2:
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
mikadorus
Mudżahedin
Posty: 232

Post autor: mikadorus »

Jak zdobędę 2lvl geodezji (magistra) to będę ci przesuwać za to dom.(z czaru housesing) I nie zdispelujesz tego bo przesuwanie domów mam tam na 3+ i mogę rzucać ile razy chcę przez zasady specjalne.

Masz jakąś domenę, czy nadal się uczysz?
Uprawianie seksu jest dla każdego faceta imperatywem. Kształtowanie wyglądu bez wątpienia służy poprawieniu swej atrakcyjności, a co za tym idzie możności uprawiania seksu. Jeśli robisz to tylko dla siebie, to znaczy, że chcesz uprawiać seks z samym sobą. Jeśli budujesz mięśnie dla siebie, to jesteś pedałem

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ja za 2 lata będę miał domenę inżyniera elektroniki i na 3+ to ja będę robił co będę chciał. A za magistra to mi się nawet nie będzie chciało brać.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

ODPOWIEDZ