Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Łowów na misia dzień drugi :D Z tego reaperowego chyba nic nie będzie, bo podobno wchodzi tylko na 40x40, za to na allegro wynalazłem cosik takiego: http://allegro.pl/item197671836_d_d_dra ... _60_u.html
Nie mam pojęcia jakiej to wielkości ani nawet z jakiego jest tworzywa i czy da rade go przemalować, ale ma ten atut że kosztuje 6 zeta...

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Może i ładny jest ale raczej na pewno nie będzie pasował podstawką do Mordheima... Jest to figurka do D&D, a one są raczej większe (i to sporo), a pozatym średnie jakościowo (dużo gorsze niż GW i fabrycznie malowane :/)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Niestety, misiu niespecjalnie podchodzi pod Mordheim. Podstawki rozmiaru nie pamiętam, ale nawet nie o nią chodzi. Do Kislevu pasuje jak pięść do nosa, a i jakością odbiega, co by o Głównym Winnym nie mówić.

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Tak tylko rzuciłem, dedeki omijam jak najszerszym łukiem to nie wiem jak to wygląda na żywo, a fotka niewyraźna...ale jak się lepiej przyjrzeć to figs taki z deczka kiczowaty. Myślę więc, że pozostanę przy niemoralnej propozycji Skavenblight :D

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Polecam sciagnać orginalenego niedziwedzia GW (zwego czasu ten modle słuzył tez w mordheim)

http://de.games-workshop.com/storefront ... orignav=13

Cena nie jest taka duza 30 zł + ok 10 zł za przesyłkę.

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Mój kolejny WiP na etapie na jakim dziś stanąłem. Nie mogę mu zamocować rączek i go wreszcie dokończyć bo poczta polska ociąga się z dostarczeniem mi nowej wiertarki...
...Kislev ranger: ku zdziwieniu gawiedzi jest to pan!
Obrazek
jak większość moich konwersji, jest robiony na skutek nagłego olśnienia, bez wcześniejszego przemyślenia, więc będę miał problem z zamontowaniem łuku, tak żeby wirtualna cięciwa nie zachodziła na płaszcz...czapka i nadlewki jeszcze do poprawy. Zdjęcia nieostre, żeby nie było się do czego przyczepić :wink:
Ciekaw jestem jak przypadnie wam do gustu ogólny koncept rangera bez biustu na wierzchu :P

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Model naprawde ciekawy. Nie podoba mi sie jedynie jego czapka-usztka. Powiewa II wojną światowa i zupełnie nie pasuje do świata fantazy! Prosze zmień ją.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Czapka faktycznie kształtem nie przystaje.
Futro z przodu można by poprawić [Kerim ostatnio uczył :) ].
Z tyłu jest ok.
I bardzo się cieszę, że to nie ten babsztyl :evil:

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Futerko postaram się poprawić, dojdzie jeszcze łuk i ogólnie trochę go podrasuję, ale już teraz mogę powiedzieć że uszanki mu nie zmienię. Poprawię ją trochę, ale zostaje w takim fasonie w jakim jest. Gdyż uważam że stereotypowe i krzywdzące jest łączenie czapki-uszanki z czerwonoarmistami, ot co! Za wikipedią :D podaję że czapki w tym stylu Rosjanie zapożyczyli prawdopodobnie od mongołów już w średniowieczu :D Jak się wszystko pomaluje to, moim zdaniem, nie będzie raziło. Poza tym chciałem żeby nakrycie głowy odróżniało go jakoś od innych, a jednocześnie było utrzymane w podobnym -futerkowym stylu.

Awatar użytkownika
Ushabti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Ushabti »

Za czapkę daję 5 ;)
Za to kołczan i broń jakoś takie goblińskie mi się wydają... skąd je wziąłeś, bo nie kojarzę wypraski?
No i ta główka do płaszcza przyklejona jak na siłę trochę...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Witamy Pana po długiej nieobecności! :)
Na tej czapce przydałoby się więcej futerka. Znaczy może nie więcej, ale takie bardziej zmierzwione.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

J**any imageshack, nie otwiera się.

Co tylko utwierdza mnie w postanowieniu, żeby zainstalować na forum moda, dającego każdemu użytkownikowi własną galerię. Ale o tym sza, dla battlowców i malarzy to ma być niespodzianka ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Ushabti - kołczan faktycznie od goblinów (chyba night gobliny VI edycyjne jeśli mnie pamięć nie myli), a miecz (tasak?) ma zrobiony z 3 różnych broni - rękojeść i jelec od miecza milicji imperialnej, ostrze chyba ze skaveńskiej włóczni, ale głowy nie dam, a kitka od ogrów...więc słusznie nie kojarzysz wypraski :P Może trochę faktycznie przekombinowane, ale oryginalna łowczyni to ma jeszcze dziwniejsze coś, taką paskudną pokręconą szablę. Z zamocowaniem główki miałem problem, bo jak mówiłem czekam na nową wiertarkę i musiałem nawiercać dziury na sztyft wiertarką domowej roboty :wink: dosyć grubym wiertłem więc było ciężko...mam nadzieję że po malowaniu się niedoróbki pozacierają, na zdjęciach razi to bardziej niż na żywo, bo szara główka odstaje od zielonego futerka i metalowego korpusu.
Skavenblight - czapka jest jeszcze do poprawki więc mam nadzieję, że ostateczna wersja futerka będzie zadowalająca :)
I tyle - cieszę się że mój texas ranger wywołał tak szeroki odzew

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:J**any imageshack, nie otwiera się.

Co tylko utwierdza mnie w postanowieniu, żeby zainstalować na forum moda, dającego każdemu użytkownikowi własną galerię. Ale o tym sza, dla battlowców i malarzy to ma być niespodzianka ;)
Kurde, zawsze jak mowa o jakiejś niespodziance, to się okazuje, że już o niej wiem :(

Imageshack się często dławi.

Macmet - mój odzew i zachwyt wywołał fakt, że nie jesteś kolejnym damskim szowinistą, jeśli chodzi o Kislev rangera... a i o Twoich konwersjach mogę póki co mówić tylko pozytywnie. Wpadaj chłopie do nas, kampanię teraz gramy. Może się jeszcze czas i miejsce znajdzie?

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Skavenblight - Tu już nawet nie chodzi o bycie szowinistą czy nie, tylko o czystą logikę...Gołe witch elfki, wardancerzy czy czarodziejki DE mi nie przeszkadzają. Ale po prostu niemiłosiernie mnie wpienia jak widzę że panna (ranger) która z definicji ma latać po lesie i walczyć ma odsłonięty taki kawał ciała narażony na zranienie... Podobnie jak nie toleruję figurek nowych waywatcherów, a zwłaszcza kuriozalnego waywatcher lorda, ubranego tylko w przepaskę biodrową i płaszcz. Proponuję, żeby pan który to wyrzeźbił, przebiegł się tak ubrany po gęstym lesie... :twisted: Czy oni nie wiedzą, że gałęzie/igły/szyszki/suche liście/wysoka trawa drapią? O komarach, gzach, kleszczach i innym robactwie to już nie wspomnę, bo może jak taki elf z nimi pogada to go nie gryzą... I tak najlepsze są wojowniczki w metalowych bikini (przodują w tym wszelkie heroic fantasy) - psiamać, one mają narażone na cięcie wszystkie ważne tętnice... Tyle offtopu, wybaczcie ale mnie to zawsze bulwersowało...:)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

To nie offtop - gadamy przecież o figurkach do Mordheim ;)
Kislev ranger jest Kislev rangerem, ale przybył do Mordheim - więc może się ubrać bardziej "po miejsku", bo jeśli coś przetrwało w tym mieście, to chyba tylko kleszcze [chyba że wyrośnie na środku park jak ostatnio u kolegów ze stołu obok ;) ]. Ale oczywiście miasto to jest pełne niebezpieczeństw...

Byłabym skłonna się zgodzić, że do "rozsądnych" band [przede wszystkim ludzie, poza WH] pasuje "rozsądny" styl ubierania. Ale w Chaosie nie ma już reguł :) Moi mutanci mają odsłonięte cycki [jeden nawet dwie pary, bo to nowe demonetki], Opętani to w ogóle nie ma co mówić, a jedna z beastmenek ma gustowny metalowy stanik od bikini ;) ]. Karnawał z kolei ma te swoje śmieszne kolorowe czapki i maski. Są bandy szaleńców :) które nie patrzą na swój ubiór, bo mają za bardzo nanurglingowane we łbie. Zwykle ma to odzwierciedlenie w zasadach [np. że Possessed nie może mieć zbroi] ale nie zawsze.

Realizmowi mówię tak, ale nie do bólu ;)

Awatar użytkownika
macmet
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: W-wa

Post autor: macmet »

Co do slaneszowców czy wszelkich innych wypaczonych perwersów to sie oczywiście zgadzam, ale o nich nie mówiłem bo to chyba oczywiste że demonetki mają cycki na wierzchu :D Moim faworytem jest bloodthirster do wfb, który z przodu ma niewinnie wyglądającą przepaskę, a z tyłu stringi z łańcucha...wiadomo wreszcie czemu jest taki dziki :wink: Myślałem właśnie o ekipach bardziej rozsądnych, co zaznaczam teraz żeby nie było niedomówień...

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

No absolutnie nie chce czepiać się kolegi macmeta, ale co do golizny zgodzić się nie mogę, panowie i panie śmigają na waleta po amazońskiej dżungli, pełnej rozmaitych stworzonek tylko czychajacych na gołą skórkę i dają radę. Z naszego podwórka i klimatu Celtowie i część Germanów walczyła i polowała nago, no pewnie nie w środku zimy. A i skórka była inna, jeszcze na początku XX wieku buciki na wsi zakładano tylko w niedziele.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Gnomie, ale w Kislevie zimno jest przecież ;)

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

E tam, twardym trzeba byc.
Nie ma ze boli - w koncu sie przystosujesz do temperastury, jak morsy :P

ODPOWIEDZ