Gallery by Ryu

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Re: Gallery by Ryu

Post autor: Ryu »

moja ulubiona figurka TK
Nie tylko Twoja ;) Choć dodałbym jeszcze kaszkiecik na piedestał...
vocal pisze: brakuje mi tylko jakiegoś focusa jeszcze.. SL z oczu, może kolorowy naszyjnik...
NIe wiem czy to na moje umiejętności... Ale przyznaję bez bicia że nie lubię jak coś świeci z oczodołów ;) Nawet Kingowi nie robiłem oczek tylko zostawiłem czarne :)

Dzięki wszystkim za komentarze :)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

SL to tylko idea na focus, po prostu figurce brakuje czegoś co przyciąga uwagę. jest pomalowana równo, sporo ciekawych elementów ale żaden nie wyróznia się na tle reszty. choć może to wina fotki trochę albo twarz jest za ciemna.. mogłaby być fajnym focusem jako jedyny biały element ale to na innym tle/po rozjaśnieniu twarzy:)

Awatar użytkownika
pepe
Mudżahedin
Posty: 212
Lokalizacja: Kęty

Post autor: pepe »

Mam dwie sprawy:
1. Jaki masz przepis na cięciwy?
2. Podaj proszę w jaki sposób malujesz piasek.

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Ad. 1 Cięciwy to jakieś dekoracje do bukietów. Nie wiem jak się to nazywa. Malujesz brązowym i gotowe.
Ad. 2 Snakebite leather, desert yellow, bubonic brown, bleached bone, white skull - oczywiście suchy pędzel.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Swietnie jak zawsze Ryu. Twarz troche za blada mi sie wydaje i plaska, ale to moze wina zdjecia. Podstawka moglaby byc troszke bogatsza, szczegolnie , ze to heros, ale az taka zla tez nie jest.
Generalnie bardzo fajna praca.

Awatar użytkownika
Ryu
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ryu »

Dzięki Ziemko :)
Co do twarzy to masz w 100% rację :) Twarz jest blada i płaska ale akurat tutaj to było zamierzone. Maska została tylko pociągnięta białym. Nie cieniowałem czy rozjaśniałem nic... W przeciwieństwie do reszty ;)

BTW: dostałem ostatnio jakiegoś assassyna szczurzego od kolegi więc to pewnie będzie kolejna pomalowana figsa :mrgreen:

ODPOWIEDZ