Skaveńskie Q&A

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaveńskie Q&A

Post autor: jamakot »

ile kosztuje ulepszenie ratogra na doskonałego ratogra ?

. bo ja mam błąd w swoim AB: pisze ż ratogra moge ulepszyc na mistrza mutacji
]arrrr

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

jeśli chodzi Ci o MAster-bred Rat Ogre to koszt wynosi 15pts taki "czempion" ma więcej WS, I i A każdego o 1 więcej

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Pacek pisze:
M.T. pisze:Q: If I kill a character but not their mount, do I score victory points for just the character, the character and their mount, or must I kill the mount too in order to score any victory points? (p143)
A: You must kill the character and his mount to score any victory points.

Dzwon jest "special kind of mount", więc nie liczymy VP za dzwon, jeżeli lord stoi.
czy ta zasada obowiązuje również w 7ed?
Nie, tam punkty są przyznawane oddzielnie ze seera i oddzielnie za dzwon.

Marcins
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

a jak teraz liczymy punkty za weapon teamy?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

PWM 65pkt, WT 70pkt, RG & DF po 55pkt aha i warpgrinder jest za 60pkt

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

chyba chodziło o to czy tak jak w przypadku dzwonu/furmanki za clanraty i WT liczymy pkt razem czy osobno :wink:

IMHO tak jak teraz czyli liczyć za nie pkt jako osobne oddziały i w niezależnie od siebie, choć przyznam że ta druga opcja była by dużo lepsza

Marcins
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

tak chodziło czy razem czy osobno.
Matusz pisze: IMHO tak jak teraz czyli liczyć za nie pkt jako osobne oddziały i w niezależnie od siebie, choć przyznam że ta druga opcja była by dużo lepsza
dzięki.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Na bank się liczy
"...Weapon Team is free to move and counts as a normal unit for all purposes (victory points, etc.)..."
Obrazek

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Pytanko: Czy strzał z WLC zatrzymuje się na murkach i potworach których nie mógł zranić? A jeżeli tak, gdzie i czy kładziemy templatkę?
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Super, cholera :/// Wymalowałem se 40włóczni coby clanratom HW wywalić a dać włócznie i kuźwa się nie da zamienić bo klej tak trzyma że się w łokciu ręce urywają:S:S:S:S:S:S:S No i co ja mam se niby zrobić:S

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

jak długo w docie potrzymasz (tak z miesiąc) to klej powinien pościć (mi puścił na niektórych modelach), a jak slaejałeś glutem to do wrzątku/gorącej wody
albo opcja druga możesz porostu po odcinać im ręce od tułowia i przy włóczniach też odciąć te końcówki a następnie posklejać i ewentualnie gsem szparki po zalepiać

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Sklejałem zwykłym klejem do modeli plastikowych:P A jak dam do wrzątku to co z farbą się stanie:P?? Bo ja mam je pomalowane:P

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Luciu pisze:Sklejałem zwykłym klejem do modeli plastikowych:P A jak dam do wrzątku to co z farbą się stanie:P?? Bo ja mam je pomalowane:P
to w takim razie zostaw im te HW ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Nie no dobra, operacja się udała ale pacjent zmarł:P nie wygląda źle w sumie...:P Jak się przyjrzeć to na co 5 widać że było coś robione ale jest nieźle. Ale musiałem się tu wypłakać:D

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Czy w przypadku Abominacji i efektu "chłoszczące pięści" max. liczba ataków to 10? Interesuje mnie przypadek kiedy na te 3k6 rzucę np. 13, to z racji tego że maksymalna statystyka to 10 to tylko tyle wypłaci?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Matusz pisze:Czy w przypadku Abominacji i efektu "chłoszczące pięści" max. liczba ataków to 10? Interesuje mnie przypadek kiedy na te 3k6 rzucę np. 13, to z racji tego że maksymalna statystyka to 10 to tylko tyle wypłaci?
możesz max. wyplacić 18 (3x6). ten efekt nie zwiększa jej statystyki "Ataki" tylko wywołuje konkretne konsekwencje.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Luciu, a obcinaczek np. do kabli elektrycznych nie masz? ciach ciach ciach... ; )

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Matusz pisze:Czy w przypadku Abominacji i efektu "chłoszczące pięści" max. liczba ataków to 10? Interesuje mnie przypadek kiedy na te 3k6 rzucę np. 13, to z racji tego że maksymalna statystyka to 10 to tylko tyle wypłaci?
może być max 18 ataków.
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

jakimi herosami imiennymi gracie?jacy są dobrzy na 7 i 8 edycje?
]arrrr

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Hmmm poza Skweelem ewentualnie klimatycznym zestawem Thort+Skweel+ogry w corach to chyba żaden nie ma sensu... jak już to Ikit, teraz Thanqoul nawet na dzwonek wejść nie może, przedmioty żadne... moze Snikit z przyzwyczajenia. No i Skrolk jak jestes fanem pestilens ; ) Ale dal samego powergameingu to tylko Skweel

ODPOWIEDZ