Drużynowe Mistrzostwa Polski "Games R Us" 28-29.08.10 GWlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Krassus
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski "Games R Us" 28-29.08.10 GW

Post autor: Krassus »

gokish pisze:
Krassus pisze:Jeśli nie chcesz, żeby Twoja drużyna pauzowała przez 5 bitew, to lepiej nie mów więcej o tym głośno. ;)
Chyba nikt od nas się nie pogniewa :D wygrać DMP bez grania :P
Eeeee tam. Specjalnie na tę okazję obniżymy punkty za pauzę. :D

No i jeszcze nie było na tej stronie. ;)
SexRocket pisze:DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH EWENTUALNYMI ZAKUPAMI FIGURKOWYMI ITP. NA TURNIEJU
NA TURNIEJU BEDZIE WYSTAWIONY SKLEP "GAMES R US" Z BOGATYM WYPOSAZENIEM, I BARDZO KONKURENCYJNYMI CENAMI (DLA PRZYKLADU FARBKA CITADEL 8,68). TAK WIEC KAZDY KTO CHCIAL BY SOBIE COS ZAKUPIC POLECAM ODWIEDZIC http://www.gamesrus.com.pl I SPRAWDZIC CENNIK BO BEDZIE TAKI SAM JAK NA STRONIE. JESLI MACIE JUZ SPRECYZOWANE CO WAM POTRZEBA MOZNA JUZ SIE SKONTAKTOWAC ZE SKLEPEM I PISAC CO MAJA PRZYWIEZC WTEDY MAMY PEWNOSC ZE INTERESUJACY NAS TOWAR BEDZIE NA 100% NIE MNIEJ JEDNAK BOGACTWO WYBORU BEDZIE DUZE
Mój mały blog:
Wargaming Zone
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Świebodzin wyrusza! Jutro o 8.00...damy rade na 9.00! heheh

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dobra, ja wyruszam po figsy, a potem na mini zgrupowanie u Kołaty i o 3 ruszamy w drogę. Czuję, że będzie grubo! Pucujcie puchary dla Teamu Wujka Dębka. 8)

a Bogins niech przeczyta faqi przed turniejem, żeby nie trzeba było zawsze po Marka latać :mrgreen:
Obrazek

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Pytanie do organizatorów. Czy mieszanka krasiów/elfów/ludzi/myszy/gobasów przejdzie za Szczurzych slavów? :>
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dozobaczenia na miejscu ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

sala gotowa :) do zobaczonka jutro.

over and out.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

przewidujecie jakas relacje Live dla ciot które nie pojechały?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

licze na relacje na zywo

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

Dmtrij pisze:przewidujecie jakas relacje Live dla ciot które nie pojechały?
Ale z czego takie cioty chcą relację?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Fish, to jak z murzynami...mogą do siebie mówić czarnuchu, ale innym nie pozwalają...

z czego relację? z wyników qwa totolotka i statystykie sprzedanych piw w okolicznych sklepach. Jak to z czego?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Xen pisze:Pytanie do organizatorów. Czy mieszanka krasiów/elfów/ludzi/myszy/gobasów przejdzie za Szczurzych slavów? :>
A jak Ci powiedzą że nie, to co zrobisz? :)


Dobra, Szybki Szpil odpala busa i jedziemy skopać Wam tyłki :twisted:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dmtrij pisze:Fish, to jak z murzynami...mogą do siebie mówić czarnuchu, ale innym nie pozwalają...
O 1l wodki sie zaloze, dobrej, wyborowej, ze taka ciota jak Ty, takiemu czarnuchowi jak Fisch wjebac szans nie ma zadnych.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

hmm...
nie mam ochoty kontynuować dyskusji z czymś takim
jesteś zerowy...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

myślę że ta zmiana ed. strasznie wpływa na was... agresywnie

ludzie troszkę miłości dookoła roztaczajcie... rozumiem że na tym tur. są ekipy bardziej "miejscowe" i to jest jak mecz legi z arką czy śląskiem, to nie oznacza że mamy zachowywać jak kibole

bo zacznę jeździć na te turnieje dla samej zadymki, a nie grania w figurki no dla relaksu pomiędzy ustawkami, przy okazji wezmę mieczysława i terese

bez przesady... nikt nikogo nie chce chyba lać dla tego że zadał głupie pytanie(?)

inaczej... chcę wam wszystkim życzyć owocnych bitew by rozgrywki przebiegały w miłej atmosferze i jak najlepszych wyników, jak to mówią dziadowie " wygra lepszy " wolę to niż powiedzenia WFB / 40k " kto lepiej zwałuje "

powodzenia :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Powiedział ten, kto chodzi w obroży z kolcami na szyi i krzyczy "Skulls for the Skull Throne!!!" :mrgreen:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Andrzej pisze:Powiedział ten, kto chodzi w obroży z kolcami na szyi i krzyczy "Skulls for the Skull Throne!!!" :mrgreen:
chwalisz się czy się żalisz?

jak coś możemy to bez problemu rozwiązać

no wiesz to jak się zachowuję na turniejach podczas bitew... to tylko dla tego że potrzebuję adrenaliny do inaczej jestem śnięty, tak jak przy naszej ostatniej bitewce... jak się nic nie dzieje czasem nakręcam sztuczną sytuację by nie było za nudno

a po jestem zwykłym ludziem który kładzie się spać wstaje o 4 do pracy ( gdzie mówią że nienormalny ) wracam do domu tulę kobietę idę na drzemkę.. wstaję troszkę pogram lujdę biegać coś przekoncze może jakaś partia w WFB czy 40K i tak to się kręci :D

po za tym do Khorna mam przepisaną własną teorię, a nawet można powiedzieć wiarę ale to już nie pora na to chyba że chcecie posłuchać :wink:

:)

ps.: Blood for Blood GoD :twisted:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

chwalisz się czy się żalisz?
:?:
Ani jedno ani drugie. Po prostu walnąłeś takiego pacyfistycznego posta, że nie mogłem się powstrzymać :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Cholera, tylko nie wiem co pacyfizm ma do noszenia najzwyklejszej obroży :P Oświeccie mnie, bo się gubię.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nindza77 pisze:Cholera, tylko nie wiem co pacyfizm ma do noszenia najzwyklejszej obroży :P Oświeccie mnie, bo się gubię.
jestem tylko krową, nie pomogę Tobie :D

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Andrzej pisze:
Xen pisze:Pytanie do organizatorów. Czy mieszanka krasiów/elfów/ludzi/myszy/gobasów przejdzie za Szczurzych slavów? :>
A jak Ci powiedzą że nie, to co zrobisz? :)


Dobra, Szybki Szpil odpala busa i jedziemy skopać Wam tyłki :twisted:
Już nic :D Maluję te cholerne slejwy ciągle :P
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

ODPOWIEDZ