Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

kurka_z_podworka pisze:ogolnie to sztandar trzyma poziom, o ile jest metalowy :P
Nie liczyłbym na to:
"Here are photos, regrettably bad qualities taking at the French games day.
The new imperial heroes plastic minies." :/

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

zarowno sztandarowy jak i heros sa metalowi. plastikowi sa biczownicy i magowie.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

To dobrze, że GW nie zarzucił wydawania nowych metalowych figurek; obserwując ostatnie ich dzieła, obawiałem się tego :)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Starałem się na GT wyciągnąć info czy zostana wygani konni warrior priests.

Niestety, dostałem bardzo wymijająca odpowiedź.

Podobnie jak informacja o dark eldarach.

Może Wy coś wiecie na temat konnych priestów?

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Kamarades, na jakiej podstawce jeździ war altar?

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Chyba takiej jak rydwan.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Czyli jeżeli zrobie prostokąt o powierzchni czterech podstawek konnych to będzie OK?

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

5 podstawek
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Reyki pisze:5 podstawek
:shock:

wyjaśnisz?

BTW, http://uk.games-workshop.com/warhammer/ w sneak peek'u są już nowe materiały na temat imperium...

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2434
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

tfu sorki 5 to ma czołg
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

raf pisze:Czyli jeżeli zrobie prostokąt o powierzchni czterech podstawek konnych to będzie OK?
tak. generalnie 100x50.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

Garść plotek:

For Sigmar!
Most of the minis mentioned the last time have made an appearance on the net.
The Flagellants, Battle Wizards and Hellblaster/Helstorm rocket kit have all been seen and will all be available this side of the summer campaign
in the July releases. Having seen some of this stuff put together I have to say these kits are very impressive. You are not going to believe how good these wizards look put together or the variety you can achieve off the sprues.
There will also be a splash release of Empire ‘re-enforcements’ which will have all of the above included with more state troops which looks like a great way to buy all of the new stuff at a bargain
price. It looks like a saving of over £30 on stuff I would be buying anyway. I will certainly be investing in one of these.
I have still been unable to get conformation of new Empire Knights so I suspect they may not be happening. I think the reason they weren’t done is probably that there wasn’t enough resources
to do them, either in designer time or tooling time. Just too many other things happening
at the same time and as a result the knights were prioritised out. Maybe sometime in the future but don’t hold your breath. Sorry I don’t have better news on this.
(I was hoping for something reminiscent of David Gallagher’s concept work).
Having said this I don’t doubt Hastings original rumour of a new knights sprue. So their may still be something we haven’t seen yet for the knights.
One thing I have heard about knights is a rumour
that at the 30th birthday bash there will be an Empire Knight, along similar lines to the rumoured Necron but in Gold (plated?) plastic I don’t know! Its just what I heard.Something I can confirm is that there will be three or four new Empire characters on foot. I don’t have a lot of details but I have heard about two ‘direct order only’ Heroes one with a sword over his shoulder and one with a two handed mace. The mace is just huge. It is dwarfed only by the size of the moustache! There is also a Battle Standard Bearer with the Griffon Standard.
However the best Empire news of all is that the warrior priest blessing the handgun will be released as a direct only model at some point in the not so distant future.

Awatar użytkownika
Bartoszek
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Post autor: Bartoszek »

Czy można modlitwą "Uzdrowicielska Dłoń" uleczyć Steam Tanka :roll: ?

W Army Booku jest napisane że : model natychmiast odzyskuje wszystkie stracone do tej pory w czasie gry punkty Żywotności.

Jeśli tak to przeciwnik może mieć przesrane :twisted:

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

A przeczytałeś zapis o magii i steamtanku w zasadach steam tanka?

Awatar użytkownika
Bartoszek
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Post autor: Bartoszek »

Rzymek pisze:A przeczytałeś zapis o magii i steamtanku w zasadach steam tanka?
Dopiero czytając twój post przypomnialem sobie tamten fragment.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Przykro mi;) Life is cruel when You're 50 Tons of steel;)

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Nie za bardzo rozumiem dlaczego ludzie nie chcą plastikowych figurek zamiast metalowych. Figurki Plastikowe są dużo dokładniejsze i ich szczegóły zawsze są wyraźniejsze czego nie można powiedzieć o metalowych więc czym tu sie zachwycać? Ich wagą? Waga nie ma nic do estetyki. Plastikowi bohaterowie to moim zdaniem świetny pomysł ze względu na możliwość wykonanie figurki w określonej pozie i wyposażenie jej jak komu sie podoba a nie być ograniczonym przez surowiec z którego figurka jest wykonana. Ja tam nie mogę sie doczekać ewentualnych plastikowych greatswordsów bo metalowi z tymi sowimi pogiętymi mieczami różnej na różnych odcinkach klingi wyglądają moim zdaniem marnie.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Plastiki mają plusy łatwiejszej obrobki, ładniejszego wykonania, łatwiejszej naprawy : metale łatwo można czyścic i są stabilniejsze.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Plastik jest przeważnie gorszej jakości od metalu - mam zarówno nowe jak i stare Black Orki i muszę przyznać, że te metalowe są chyba dokładniejsze. Ale dużym plusem jest dowolność w składaniu plastików, dlatego wymieniam ;)

Awatar użytkownika
Bartoszek
Warzywo
Posty: 10
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Post autor: Bartoszek »

Figurki Plastikowe są dużo dokładniejsze i ich szczegóły zawsze są wyraźniejsze czego nie można powiedzieć o metalowych więc czym tu sie zachwycać
nie zgodze się, figurki metalowe są dokładniejsze niż plastiki. Mogą mieć baardzo dużo szczegółów - zobacz sobie modele Rackhama :wink:

ODPOWIEDZ