Skaveńskie Q&A

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skaveńskie Q&A

Post autor: jamakot »

tylko w szarże na kulomiot
]arrrr

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

LOOOL widzieliście tego kolesia na dole strony w newsach na stronie GW?
http://www.games-workshop.com/gws/conte ... =12600012a
Warlord:D zajefajny:D:D:D

aaaaa
we're even releasing two special edition miniatures, Prince Althran on foot and Warlord Spinetail. Both miniatures will be available from the day of the global battle (23rd October)
Special edition to znaczy ze będę to mógł mieć Oo????

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Taa... jak będziesz w Anglii 25 pażdziernika :twisted:

Awatar użytkownika
Luciu
Mudżahedin
Posty: 235

Post autor: Luciu »

Czyli nie będzie w jakiejś normalnej sprzedaży tak jak np. Snikch teraz? suuuuuuuuuuper:S

Rettah Dam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Rettah Dam »

Witam wszystkich forumowiczów,

Dopiero zaczynam zbierac skveny i chcę kupić sobie ten starter, przez neta, przy okazji kupując farby - i tu się pojawia moje pytanie jakich kolorów używacie do malowania szczurów, tzn chodzi mi o futro, skóre, ogony, nosy - bo musze sie przyznać, że w realu chyba nigdy nie widziałem szczura;p wiec nawet nie wiem jak wygląda. Pozdrwiam

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Rettah Dam pisze:bo musze sie przyznać, że w realu chyba nigdy nie widziałem szczura;p wiec nawet nie wiem jak wygląda. Pozdrwiam
:mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cześc moich szczurów ma futro malowane na fioletowo ale to kwestia że klan Skirrnit w którym te szczury są tak postępuje ze swoimi slavami - obcinając im także ogony ^^ Jednym słowem - jak chcesz, białe szczury albinosy tez przejdą ; )

Rettah Dam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Rettah Dam »

hehe fioletowe były moje zombiiii - jak kiedys dawno, dawno temu grałem VC w 6 ed. Jeżeli ktoś ma pudełko po Clanratach, czy w sumie obojętnie jakiej szczurzej, jednostce to bardzo bym prosił o nazwy tych kolorów, wypisanych z tyłu boxu. Ja niestety w ogóle się nie znam na kolorach istoty żywych;] -u mnie zawsze wszystko było, albo zgniłe, albo białe, albo eteryczne, no.. albo fioletowe ;]

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Wbrew pozorom bardzo dobrze wyglądają pomalowani na pomarańczowo-kremowy. Cosmo ma takich i wyglądają naprawdę nieźle.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bo on ma szczury które zdarły ciuchy i bronie z saurusów i skinków ; ) To są typowe lustriańskie szczurasy - same plugastwa

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Klasycznym kolorem futra są różne odmiany brązu. Więc scorched brown jako kolor podstawowy a potem zależnie od upodobań: jeżeli lubisz trochę żywsze kolory to vermin i bubonic brown, jeżeli bardziej stonowane wtedy bestial brown + bleached bone. Do tego wash griphone sephia albo devlan mud.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Wiem, że gdzieś tutaj jest taka informacja ale jej nie widzę. Jakie wymiary podstawki ma abomka?
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Rettah Dam
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: Rettah Dam »

Dzięki za odpowiedzi wzystkim;] Hell Pit Abomination ma chyba 60X100 ;]

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

zgadza się 60x100

kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

Post autor: kszyhu »

na jakiej liderce zdają szczury stubborna ze steadfasta? Swojej (lub generała) czy swojej plus ranki?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tak. Czyli slavy mogą mieć steadfasta na 10 Ld...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

Post autor: kszyhu »

no to lipa straszna, miałem cichą nadzieję, że jak na niemodyfikowalnej liderce zdają, to ten bonus za ranki sie nie będzie liczył,
jakby ktos miał wątpliwości, to nie gram szczurami

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

kszyhu pisze:jakby ktos miał wątpliwości, to nie gram szczurami
Chyba nikt nie ma. Najlepiej żeby szczury zdawały steadfasta na Ld 2 tylko po co wtedy steadfast?
Obrazek

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

Chciałem ponownie podnieść kwestię scorcha wydzwanianego przez dzwon. Wiem, że wszyscy mówią, że trzeba rzucać kośćmi z poola power diców, że tak teraz działają boundspelle itp.

Pomijam problematyczność słówka "automatically" w opisie efektu dzwonienia, oraz ewidentny absurd używania kości powera, jeśli w opisie efektu stoi namazane, że to sam dzwon z siebie rzuca czar. OK wiem, marudzę.

Ale proszę szanownych kolegów o wyjaśnienie, co się dzieje, kiedy w turze przeciwnika dostaje strzał powyżej siły 5 w dzwon i wypada właśnie scorch? Nie mam żadnych kostek, a nawet gdybym miał, to byłyby to kości dispella, bo to nie moja tura. What da fcuk? jak mam użyć efektu?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

nic się nie dzieje bo nie możesz wylosować wtedy scorcha :P
jak dostaniesz z silą 5 w dzwon to rzucasz pojedynczą K6 na efekt, więc najwięcej ile możesz wyrzucić to 6, a schorch jest na 9-10 :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ