Turniej BWT w Sopocie 800pkt. 7ed.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Re: Turniej BWT w Sopocie 800pkt. 7ed. lub 2600 8ed.

Post autor: Szrederator »

zapisz. najlepiej 26 i 7ed 8)

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Wstępnie proszę o zapisanie, choć mam różne wyjazdy we wrześniu i jeszcze nie wiem na 100%...

Awatar użytkownika
Pitul
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pitul »

Proszę o zapisanie, i wolałbym zagrać na 800pkt.(7 ed.)
"Aby być niepospolitym graczem, trzeba zacząć od pospolitego grania."

WE 12/13/8
ChD 0/1/0
VC 4/3/2

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

19 nie ma szans bo jest 40k, wiec glosuje za 26 oczywiscie 7 ed

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

zapisz oczywiscie 7ed :D

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

rychu022 pisze:zapisz oczywiscie 7ed :D
*jupi* :*

łaaa, ale mam rozpiske wykminioną na te punkty swoim empire :mrgreen: żeby to 800pkt tylko przeszło ;)

Pająk do kiedy ta ankieta jest?

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Co do 40 to już wiem, nie chcę się na ten temat wypowiadać, słabe to jest z ich strony. Przez to turniej będzie 26. Ankieta kończy się tydzień przed turniejem.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Jeszcze nic pewnego, ale zapiszcie mnie. Jestem za 7 edycja.

Awatar użytkownika
BernHARD
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: BernHARD »

Pająk pisze:Co do 40 to już wiem, nie chcę się na ten temat wypowiadać, słabe to jest z ich strony. Przez to turniej będzie 26. Ankieta kończy się tydzień przed turniejem.
Hej! Ja powiedziałem Michałowi, że to on ma decydujące teraz zdanie a propos terminów - Bosforus wiedział dokładnie jak sprawa wygląda, więc jeżeli Michał zdecyduje termin 19tego, to 40k musi ustąpić.
W sumie ja też bym zagrał ale na 8ed i 19tego :D chaosem.

Pzdr!

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Ja tez wole 19 ale 26 tez sie pisze.
Oczywiscie 7 edycja i 800 pkt:)

Awatar użytkownika
BernHARD
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: BernHARD »

Chory pisze:Oczywiscie 7 edycja i 800 pkt:)
Panie! Co mi pan tu...
Do szewca idź Pan z 7.
Trzeba iść z nową - oświeceniową 8 ed. :twisted:

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

26 odpada bo planuję na silesiana się kulnąć i chciałbym abyśmy już 8 jechali bo nie ma co się z 7 cackać a przez to będziemy w tyle w ograniu turniejowym...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

zgodze sie lepiej zaczac ogrywac sie na 8ed.;] bo juz mozna powiedziec 7 ed powinna odejsc w nie pamiec..

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

BernHARD pisze:
Chory pisze:Oczywiscie 7 edycja i 800 pkt:)
Panie! Co mi pan tu...
Do szewca idź Pan z 7.
Trzeba iść z nową - oświeceniową 8 ed. :twisted:
dla wielu osob 8 ed oznacza zmiane systemu (i nie zartuje)
nie dlatego ze jestem bojacym sie nowych wyzwan lamusem... po prostu przerobienie armii/zmiana armii do WFB wyniosla by mnie duzo wiecej $$ niz nowa armia do 40k, a dodatkowo uwazam tak jak Żaba, ze 8 ed jest gra dla dzieci, czyli taka gra za jaka przed wejsciem 8 ed uwazalem 40k :mrgreen:

Pabis
Mudżahedin
Posty: 282
Lokalizacja: Gdańsk-Snot

Post autor: Pabis »

Apropo lamusów , ja dostrzegam dwie rzeczy:
- Wraz z pojawieniem się 8 edycji jest wysyp plew które albo grały na ostatnich stołach , albo nie grały na turnieje na 7 edycje i teraz cwaniakują jaka to jest zajebista edycja...
- Dodatkowo , oświeceniowa 8 edycja? potęga rozumu? w kostkach? losowych szarżach? czarach rozwalających na ifce połowę armii? , wiadomych zasięgach i dalej idąc tym tokiem maszynach?

chyba też wolę 40k....

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Pabis pisze:Apropo lamusów , ja dostrzegam dwie rzeczy:
- Wraz z pojawieniem się 8 edycji jest wysyp plew które albo grały na ostatnich stołach , albo nie grały na turnieje na 7 edycje i teraz cwaniakują jaka to jest zajebista edycja...
dokladnie, a i tak sie skonczy na tym ze ci ktorzy byli dobrzy na VII i zdecyduja sie przejsc na VIII / kupia sobie wlasciwe armie i tak beda najlepsi ;)
Pabis pisze:- Dodatkowo , oświeceniowa 8 edycja? potęga rozumu? w kostkach? losowych szarżach? czarach rozwalających na ifce połowę armii? , wiadomych zasięgach i dalej idąc tym tokiem maszynach?
dla mnie najwiekszy bol to mierzenie kiedy sie chce, moje doswiadczenie jest niwelowane przez byle kolesia z ulicy, losowe szarze to tez porazka, w zasadzie jedyne co mi sie podoba na sucho to scenariusze (o ile zostana zrobione tak jak w 40k, 3-4 sztampowe turniejowe scenariusze bez losowania)
Pabis pisze:chyba też wolę 40k....
wbijajcie wbijajcie, mimo ze znam 40kowcow to w wiekszej migracji bedzie razniej :P

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

thurion pisze: wbijajcie wbijajcie, mimo ze znam 40kowcow to w wiekszej migracji bedzie razniej :P
no ja eldarów wlasnie kupuje;]
sorka za offtop

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

thurion pisze:
Pabis pisze:chyba też wolę 40k....
wbijajcie wbijajcie, mimo ze znam 40kowcow to w wiekszej migracji bedzie razniej :P
Loki Eldarzy, Pająk Tyrki, Mirek CHaos, Kreol DArk Angels, MAti Space Wolves, no i ja albo Blood Angels and Grey Knights :). Ale to jest pieśń przyszłości.

Awatar użytkownika
BernHARD
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: BernHARD »

Pabis pisze: - Wraz z pojawieniem się 8 edycji jest wysyp plew które albo grały na ostatnich stołach , albo nie grały na turnieje na 7 edycje i teraz cwaniakują jaka to jest zajebista edycja...
- Dodatkowo , oświeceniowa 8 edycja? potęga rozumu? w kostkach? losowych szarżach? czarach rozwalających na ifce połowę armii? , wiadomych zasięgach i dalej idąc tym tokiem maszynach?

chyba też wolę 40k....
Myślenie jest - zapewniam Cię kolego, dużo kulania i dużo funu. Chłopie, zagraj i wtedy oceń, bo na razie to wygląda na mrągwienie starej kobiety, która boi się komputera. To, że nazywasz graczy z ostatnich stołów "plewami" jest przykre z Twojej strony, nie uważasz?
thurion pisze: 8 ed jest gra dla dzieci, czyli taka gra za jaka przed wejsciem 8 ed uwazalem 40k :mrgreen:
wielu czterdziestkowców również się zapatrywało na ostatnią edycję w ten sposób, bo były podobnego kalibru zmiany, po kilku rozkminach i funowych rozgrywkach zmienili zupełnie podejście i się przekonali (chcieli zaczynać WM&H).
Na marginesie, w PW wrzuciłem Ci numer do Bosforusa, żebyś mógł go męczyć o tą rakietkę dla dreda.

Pzdr!

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Po to Pajak zrobil ankiete zeby zdecydowac na co chca gracze.
Kiedys nikt by podczas nowej edycji nie pomyslal o graniu na starsza. Gdyby 8 edycja nie byla taka ch...wa pod wieloma wzgledami to pewnie nawet nie byłoby tej ankiety.

Niestety oba systemy z edycji na edycje sa upraszczane w wielu kwestiach, zeby móc dotrzec do młodszego odbiorcy.

ODPOWIEDZ