Alternatywne figurki.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alternatywne figurki.

Post autor: Andronicus »

Obstawiam że to konwersja. Na 99% zwieńczenie laski pochodzi od Heartrendera Morathi.

Edit
Teraz zauważyłem jeszcze że ten diadem na głowie pochodzi od COKów. CZyli na pewno konwersja :wink:
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2010, o 17:04 przez Andronicus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A druga łapka to łapka korsarza.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

mhmmm ok a reszta elementów? kojarzycie coś?

tutaj widać więcej zresztą jest link jak ktoś chce pooglądać więcej prac tego koleżki, naprawdę świetne konwersje...

Obrazek

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Podstawą jest figurka Ice Witch z Wargods
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

wielkie dzięki... po przekombinowaniu imo zajebista opcja na czrudziiijkę :twisted:

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

O a znacie jakiś sklep w Warszawie (lub internetowy) gdzie można nabyć tą panią? Podzielam opinię że jest to fajny materiał na czarodziejkę :)

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

zawalisty pomysl
]arrrr

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

gildianajemnikow.pl

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

czterdziestkowy dark eldar to kopalnia pomysłów... :shock: :twisted:

up

a ktoś kojarzy tego konika skąd pochodzi? bo zajebiaszczy jest...

Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na pegaza był by genialny ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

Koń pochodzi z zestawu Red Lioness produkowanego kiedyś przez Rackham do systemu Confrontation. Obecnie nie produkowany, i bardzo ciężki do dostania.
Najśmieszniejsze jest to, jak historia zatacza koła. Kiedyś zobaczyłem model Red Lioness na allegro reklamowany przez sprzedawcę jako czarodziejka do DE. Kupiłem, i wsiąkłem , ale ...... w Konfrontację. Dziś znów widzę tego samego konika :)

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

a co sądzicie o przerobieniu nowych Phoenix Guardow na BG??? Chyba tylko poprzez zamianę głów np tych z Coldów - może powstać tani i ładny oddział?

Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Fakt gdyby zmienić im głowy to uszli by.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Jak by pójść po najmniejszej linii oporu :P Mnie by jednak taka "konwersja" nie satysfakcjonowała. Trzeba by jeszcze dodać halabardom i zbroi "drapieżnego" wyglądu, usunąć łuski z pancerza i zamienić je na kolczugę i oczywiście pozbyć się wszystkich "feniksowych" symboli z modeli. Finansowo wychodzi trochę drożej bo trzeba wykorzystać GSa i PC (no i oczywiście jest to zabawa znacznie bardziej czasochłonna), ale przynajmniej mamy prawdziwe konwersje a nie proxy :P

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

Sądzę, że więcej niż główki, Sztandar może i Championa + Muzyka to tutaj się nie wyciągnie. Zostaje jeszcze malowanie, którym można nadrobić. Jak sądzicie miałoby to szansę w zestawieniu z oryginalnymi BG?

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

W zupełnosci wystarczy zamienic głowy
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

wlaśnie w tym stylu zawsze wyobrażalem sobie BG :) więc pewnie sam ich kupie, wie ktoś czy te nowe HE to są plastiki czy metale??

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Nie wyobrażam sobie, wszyscy wyglądają tak samo a do tego te głowy.
Z całą pewnością musisz zmienić głowy (jak oni machają halabardami z czymś takim na głowie? Muszą mieć masę kolizji ;)) Zbroje są typowo HE, nie pasują do klimatu DE. Do tego wszyscy wyglądają tak samo. Na zbrojach mają masę HE ozdóbek (kamienie, słoneczka i inne metroseksualne ozdoby)...
Ech, nie widzę ich jako godnego zastępstwa dla BG.
Obrazek

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Ja też nie i tak właściwie nie rozumiem dlaczego akurat głowy mają być zmienione. Pasują tak samo jak cała reszta (czyli w ogóle :P ). Nie mniej jednak takie coś pewnie by przeszło na turniejach, bo w końcu nie takie rzeczy już przechodziły... Skoro na harpie wystarczyły graczom dmonetki z doklejonymi połówkami skrzydeł, to na BG zapewne stykną PG z głowami choćby i goblinów :lol2: Wiem, wiem, przypieprzam się, ale takie jest po prostu moje zdanie :wink:

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

Rafał_Pękala pisze:wlaśnie w tym stylu zawsze wyobrażalem sobie BG :) więc pewnie sam ich kupie, wie ktoś czy te nowe HE to są plastiki czy metale??
Plastiki http://www.games-workshop.com/gws/catal ... rod900164a

£25.00 to wyjdzie 100??? #-o :cry:

ODPOWIEDZ