MMA, KSW, UFC i inne dziwne skróty

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: MMA, KSW, UFC i inne dziwne skróty

Post autor: Gokish »

Co to kurwa za hymn był #-o ? Butterbean dał się powalić pewno przez to , że myślał co ten człowiek tam mówił ..... naprawdę lepiej z taśmy hymny dawać niż się ośmieszać.


A co do walki no kurde szkoda :D bo już te lewe z początku fajnie wyglądały :D i szkoda , że Pudzian prawego nie dostał :D

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Hymn wyjątkowa kaszana, u Adamka ostatnio był jeszcze gorszy.
Szkoda że walka niebyła nieco dłuższa, można by pooglądać postępy Pudziana.
Gala naprawdę klasa =D> .

Edit: zjadłem jedno a :roll: .

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

No to mnie pudzian teraz zaskoczył! Butterbean też zresztą. Leżał jak cipa na tych deskach...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Widzieliście jak mu się zmieniał kolor głowy? Pod koniec była czerwioniutka jak pomidor :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wygralem od Stacha obiad Pudzianem

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Karli pisze:No to mnie pudzian teraz zaskoczył! Butterbean też zresztą. Leżał jak cipa na tych deskach...
mnie pudzian nie zaskoczyl, przyjol na pysk dwa lewe, i gdyby nie to ze przewrocil bean'a .... :roll:
no a bean dal dupy ;/

Awatar użytkownika
Kasa
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Kasa »


Awatar użytkownika
Brzuchacz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 112

Post autor: Brzuchacz »

Nie licząc Najman vs Saleta(nędza jakiej w życiu nie widziałem) i Pudziana z Butterbeanem(życzę Pudzianowi jak najlepiej ale na razie to bardziej cyrkowcem jest niźli zawodnikiem) oraz pseudo hymnu Usańskiego to gala nawet niezła - a teraz tak w skrócie plusy tejże gali
Góral tradycyjnie cisnął aż miło - dwie naprawdę dobre walki
Kornik i jego ucieczki z dżwigni łokciowych (moim zdaniem akcje na granicy masochizmu) - gość ma cojones grande:) jego holenderski przeciwnik również był dobry
nazista z finlandi vs. nasz grappler(ten 21 latek) - czyli doświadczenie przeciwko młodzieńczej werwie nic dodać nic ująć
walka wieczora - Panowie Kułak i Dowda dokonywali cudów na ringu szkoda że Dowda w dogrywce padł kondycyjnie (moze to złe określenie - Kułak był ciut "świeższy" w dogrywce)
Hostessy wreszcie jakieś takie nie wieszakowate były :P
I najważniejsze: brak Khalidowa wiec nie było czeczeńskiego przytupu - walki Khalidowa są zazwyczaj świetne natomiast jego wejście w towarzystwie dzieciąt w futrzanych czapkach jest delikatnie rzecz ujmując tragiczne
Wisnia pisze:Mamy w Chodzieży jednego Tyranida, więc widziałem na żywo :)
Na Imperatora tyranidzi w Polsce - boltery w dłoń panowie

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Hostessy/tancerki były bardzo dobre, a "kowbojki" podczas wejścia Escha -- absolutnie rewelacyjne :D :D :D

No i tak jak Brzuchacz napisał -- walki turniejowe o wiele fajniejsze od celebryckich, przynajmniej chłopaki wiedzieli co i jak robić. Natomiast jak Saleta z Najmanem zeszli do parteru, to aż żal było patrzeć jakie to nieporadne.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

daj spokój czeczeńskim kobietom:)

Dowda i Kułak faktycznie walka niezła...ale wciąż nam dużo brakuje do poziomu zza oceanu
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Saleta to emeryt z jedną nerką, który fartem pokonał debila uważającego się za zawodnika. Pudzian ma dobieranych przeciwników tak żeby nie dostał wpierdolu. Ogólnie to żenada na maksa, ale pozostałe walki jak najbardziej spoko =D> .
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Brzuchacz pisze:Nie licząc Najman vs Saleta(nędza jakiej w życiu nie widziałem) ...
O co wam chodzi? Normalna bitwa w 8 edycji WFB. Jak żywa. Losowa szarża i turlanko.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

Saleta to emeryt z jedną nerką, który fartem pokonał debila uważającego się za zawodnika. Pudzian ma dobieranych przeciwników tak żeby nie dostał wpierdolu. Ogólnie to żenada na maksa, ale pozostałe walki jak najbardziej spoko.
może i żenada, ale gdyby nie ta żenada, to by te gale KSW nadal toczyły się na jakichś dziwnych halach sportowych z udziałem tylko grupki największych amatorów tej formuły walki. a tak dzięki dwóm osobom, tj. pudzianowi i najmanowi można stworzyć show przyciągające większa widownię. a większa widownia to większa kasa i szybszy rozwój tej dyscypliny. ja powiem, że nikt jeszcze nie zrobił tyle dobrego dla polskiego mma, co tych dwóch drewniaków. jak organizatorzy nadal będa dobrze dobierać im przeciwników , to może i przy okazji tego dorobimy się paru dobrych zawodników na skalę międzynarodową.

btw. kogo widzicie jako kolejnego przeciwnka dla najmana? żeby go ludzie jeszcze bardziej nienawidzili mogliby go sparować z jakimś ulubieńcem publiczności - może z naszym andrju???

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Hurtmaker pisze:
btw. kogo widzicie jako kolejnego przeciwnka dla najmana? żeby go ludzie jeszcze bardziej nienawidzili mogliby go sparować z jakimś ulubieńcem publiczności - może z naszym andrju???

Stary, sparring partner juz dawno wybrany. Zgodnie z Twoim zyczeniem - ulubieniec publicznosci. Endrju nie moze, bo aktualnie tańczy. :mrgreen:

http://demotywatory.pl/2101197/Wiec-teraz-moja-kolej
Obrazek

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

prędzej pierwszego z którym Najman się o coś pokłóci. To jest pierdzielony celebryta więc musi być szoł, a nie walka, co nie? :P

Za to u pudziana widać mimo wszystko postęp. Z pewnością będzie teraz lepszy kondycyjnie, a i nie jest już aż tak butny jak na początku. Myślę, ze warto będzie śledzić jego karierę ;) Butterbean wcale nie był takim łatwym przeciwnikiem jakim się wydawał. Przewrócić 200 kilo które pewnie trzyma się na nogach to mimo wszystko sztuka. Zmusić go do kapitulacji może i mniej, ale tuszę, że jeśli przewróciłby go ktoś o wiele słabszy, Esch mógłby jeszcze zawalczyć w parterze, ale gdy spadł na niego grad silnych i agresywnych ciosów, nie było szans. To jednak tylko moje, pierwszego lepszego amatora, przemyslenia.

Chociaż tak jak mówiłem wcześniej, prawdziwą walką wieczoru okazała się walka Dowda vs. Kułak. Piękna i wyrównana. Szkoda tylko, ze przegrał Szczecinianin ;)
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Kasa
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Kasa »

Polecam obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=jJ8CiyTpjUw

Jak myślicie w ile sekund zabiłby Pudziana :?:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Kasa pisze:Polecam obejrzeć:
http://www.youtube.com/watch?v=jJ8CiyTpjUw

Jak myślicie w ile sekund zabiłby Pudziana :?:
a ty wierzysz , że Pudzian będzie kiedyś walczył z czołówką MMA ? Bo ja jakoś nie. Póki co dostaje takich przeciwników z którymi powinien dać radę. Fiodor by go rozniósł tak szybko , że 1 najman to za dużo czasu by było.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wcale bym się nie zdziwił gdyby następnym przeciwnikiem nejmana był Pudzian.Dla strongmena łatwy przeciwnik, dla celebryty iluzoryczna możliwość wygranej.Drugim przeciwnikiem Kułak , co oznaczałoby dla nejmana naprawdę mocny oklep, wątpię by udało mu się tak łatwo poddać walkę.
"kowbojki" =D>

Awatar użytkownika
Mate
Chosen of Khorne
Posty: 888
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mate »

Kolejnej walki Pudzian - Najman na pewno nie zobaczymy...

Co do Pudziana - wszyscy tak się śmieją, że dupa, że nie da rady. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się od swojej pierwszej walki, właśnie z Najmanem.
Zrzucił prawie 30 (!) kg, nabrał kondycji i powoli widać postępy w uczeniu się techniki. Dajcie mu 2-3 lata i ten człowiek naprawdę będzie się liczył w czołówce MMA.
Jako sportowiec osiągnął bardzo wiele. Nie zrobiłby tego bez ogromnej determinacji i samozaparcia. Jeżeli to samo przeleje na MMA, tylko patrzeć jak będzie piął się w rankingach.
Oczywiście, że jeszcze dużo przed nim pracy, ale w ciągu ostatniego roku bardzo się rozwinął i oby tak dalej!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Z tą kondycją to bez przesady, po tym oklepywaniu butterbeana znow był zsapany na potęgę. Dobrze, że grubasek upadł jak stonka, bo do drugiej rundy znów byłoby ciężko.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

ODPOWIEDZ