Warhammer Forge

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Re: Warhammer Forge

Post autor: tryton »

jakieś potwierdzenia co do nowego AB Chadecji sa?

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

tryton pisze:jakieś potwierdzenia co do nowego AB Chadecji sa?
a po co? zasady beda z FW. w 40stce jest mnostwo list armii tylko w Imperial Armourach.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

to moze chociaż jakies newsy o TK? ;) na pocieszenie

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Szaman pisze:
Manfred pisze:czy to ma być coś w rodzaju IA do wh40K ??
tak
Ulala. W takim razie, moi drodzy, czas znaleźć dodatkową pracę ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

mam nadzieje, ze ceny beda wysokie - ja juz nie mam gdzie trzymac tych ludzikow :roll:
bardzo licze na fluff oraz ew. kampanie.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Siriael pisze:Jeśli wyjdą Ogry Chaosu to na pewno się skuszę na kilku z nich do WoChu :twisted:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Answers to a few question that I have seen, yes it's this Christmas that some of the cd stuff will be out by, a book with CDs in will be out march, April time, and about foot troops I can only go on what I heard from the guys on the warhammer forge stand and they said there would be some
I spoke with Rick at length about the warhammer forge stuff. He told me the following:

- the Empire kits on display were largely done as tests (except the Demi griffon guy and the land ship), the ones on show likely wo t be produced (the fits weren't tight enough) but they will likely re-work them and then release.

They can't start making FW versions of regular infantry units as that treads on the studios toes, so they intend to do upgrade kits to get around this.

- the warhammer books are likely to follow the same template as AI books - a storyline, characters, army lists, special rules and figures to go with.

- launch was originally intended for 2012 but the company want to start seeing a return on the investment in design so they will likely launch in early 2011 with 6-8 pieces and then a second wave to follow shortly after.

- lots of bespoke Adrian Smith artwork will feature in the first book.

- I saw Ostermark mentioned on one page before Rick flipped through to show me more of the design elements.

- the dragon is likely to get riders (Empire one was defo mentioned).
Apparently the first 4 books will be about 4 huge Chaos invasions, happening all around the WFB world, led by 4 siblings. I'm guessing this will mean 1 book per God, and they'll try to cover lots of different races. Had fascinating chats about Skaven- possible Vermin Lord, possible add-ons to the Doomwheel or Screaming Bell sets- what if the Doomwheel was used as just the wheels of a bigger object? Or a generator? Or imagine teleporters, mixing people together like in the Fly for Moulder?
Obrazek

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

http://www.flickr.com/photos/42931857@N07/
tutaj macie pełno nowych zdjęć
fajne imperium, w końcu jakiś klimat
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

noggin
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: noggin »

Jakaś kampania byłaby fajna, ale chyba jeszcze za wcześnie na to, trzeba by się najpierw oswoić z 8 edycją.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Pełen wypas :mrgreen: , zawsze zazdrościłem kumplom od okrąglaków że mają dostęp do zajebiaszczych modeli od FW.
Mam też nadzieję że podobnie jak to jest w 40k modele z Warhammer Forge wraz z ich zasadami będą dopuszczane na części turniejów :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Masakra! Już mam ochotę na dwie nowe armie :lol2:
Papcio Nurgiel na pierwszy ogień :!:
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Do VC mogli by cos pomyśleć... Nowego varga ulepic czy zombie dragona...

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Szaman pisze:mam nadzieje, ze ceny beda wysokie - ja juz nie mam gdzie trzymac tych ludzikow :roll:
bardzo licze na fluff oraz ew. kampanie.
hahaha :)
Mi się juz cała zapełniła zakupiona nowa witrynka :)
A te modele poprostu utywaja jaja! sa zajeb... !
Super gdyby ukazały sie jakies fajne kampanie z dodatkowymi modelami (cos ala 5edycyje dodatki).
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

MAĆKO pisze:Do VC mogli by cos pomyśleć... Nowego varga ulepic czy zombie dragona...
Dobrze gada! Ostatnio coś o nas zapomnieli. Wkoło tylko te szczury, elfy i chaos.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Mordheim?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Po prostu imperium w nowym zajebistym wydaniu :D

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Obrazek

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a koncept arty do chadecji wrzuciłem w dziale chaos dwarfs :mrgreen:
TU LINK

Obrazek

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Świetnie się zapowiada :) Te trolle niezbyt mi się podobają. Może maruderów zrobią :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Bull centaur gniecie :P

ODPOWIEDZ