Kohortex 2010, 23-24 październik 2010 , 1600 pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Re: Kohortex 2010, 23-24 październik 2010 , 1600 pkt

Post autor: Aldean »

czy istnieje mozliwosc odebrania max 3 osob z dworca pkp? pociag przyjezdza o 9 42, a wcześniejsze sa o godzinach zbyt porannych;]
a nocleg to rozumiem zalatwi stary dobry spiwór tak?;]

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

1. Tak
2. Tak :)

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

gokish pisze:1. Tak
2. Tak :)
no to zajebiscie, jakos trzeba sie bedzie dogadac z tym podwiezieniem,
niedlugo wyslemy rozpy

pozdrawiam
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Takie tłumy z Kutna zapraszamy :)

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

farthan pisze:Zgłaszam się i myślę że z Animosity pojawi się parę osób!! Pierwszą bitwę dajcie też battle line. :)

Pozdrawiam
Panowie (no i panie, mam nadzieje...), przypominam, ze zglaszamy sie na mejla. W tym roku chcemy unikan balaganu zgloszeniowego, ktory byl w zeszlym roku. Jestem pewien, ze ogarniecie z powodzeniem te nowinke techniczna :wink:
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Pytanie, czy będzie problemem wstawienie zwykłych gnoblarów (delikatnie tuningowanych pułapkami, linami itp) jako traperów? Oryginalnych dość ciężko dostać ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

UWAGA BARDZO PROSIMY O WCZESNIEJSZE ZGLASZANIE SIE NA MAILA W REGULAMINIE!!!
ULATWI TO NAM BARDZO PRACE!!!

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Panowie, czy znalazlby sie nocleg w Bydgoszczy dla 3 osob? bedziemy z Zulusem w Toruniu/Bydgoszczy caly piatek, takze umowienie sie na dowolna godzine nie bedzie duzym problemem ;). Druchii dojedzie wieczorem.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

CzarnY pisze:Panowie, czy znalazlby sie nocleg w Bydgoszczy dla 3 osob? bedziemy z Zulusem w Toruniu/Bydgoszczy caly piatek, takze umowienie sie na dowolna godzine nie bedzie duzym problemem ;). Druchii dojedzie wieczorem.
Daw organizuje jakiś nocleg na jakiejś wynajętej sali czy coś. Nie znam dokładnie szczegółów (choć sam będę tam spał :D ) ale myślę, że Daw napiszę do Was na pm albo Wy napiszcie do niego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

szukam miejsca w firze na kohortex. moge sie spokojnie dopasowac do godzin dojazdu

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Jest taka opcja w schronisku. Ekipą wynajmujemy jedną dużą salkę i kimamy tam. Z rana 6km taksą po czterech sie podjedzie i z głowy. Proszę o PM.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

CzarnY pisze:Panowie, czy znalazlby sie nocleg w Bydgoszczy dla 3 osob? bedziemy z Zulusem w Toruniu/Bydgoszczy caly piatek, takze umowienie sie na dowolna godzine nie bedzie duzym problemem ;). Druchii dojedzie wieczorem.

Czarny - Piotr z tego co pamietam przyjmuje Bialystok. Ja takze moge 4-5 osob przygarnac, ale nadal nie wiem ile osob potrzebuje noclegu i kto, bo zglaszaja sie poki co bardzo wolno.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Ziemko pisze:
CzarnY pisze:Panowie, czy znalazlby sie nocleg w Bydgoszczy dla 3 osob? bedziemy z Zulusem w Toruniu/Bydgoszczy caly piatek, takze umowienie sie na dowolna godzine nie bedzie duzym problemem ;). Druchii dojedzie wieczorem.

Czarny - Piotr z tego co pamietam przyjmuje Bialystok. Ja takze moge 4-5 osob przygarnac, ale nadal nie wiem ile osob potrzebuje noclegu i kto, bo zglaszaja sie poki co bardzo wolno.
KUTNO - 3 osoby!!!
jak wróce do domu to wyśle zgłoszenia i rozpiski!;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

PRzeciez pisaliscie, ze przyjezdzacie w sobote o 9:42 i ktos z naszych podjedzie po Was samochodem?
Panowie kto moze - to niech przyjezdza w sobote, bo jak pisalem wczesniej - kilka osob mozemy przekimac, ale nie 20.

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Czy nowe erraty obowiązują :?:

http://www.games-workshop.com/gws/conte ... 06&start=2

Zwłaszcza ta HE :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Lazur pisze:
CzarnY pisze:Panowie, czy znalazlby sie nocleg w Bydgoszczy dla 3 osob? bedziemy z Zulusem w Toruniu/Bydgoszczy caly piatek, takze umowienie sie na dowolna godzine nie bedzie duzym problemem ;). Druchii dojedzie wieczorem.
Daw organizuje jakiś nocleg na jakiejś wynajętej sali czy coś. Nie znam dokładnie szczegółów (choć sam będę tam spał :D ) ale myślę, że Daw napiszę do Was na pm albo Wy napiszcie do niego.
Daw pisze:Jest taka opcja w schronisku. Ekipą wynajmujemy jedną dużą salkę i kimamy tam. Z rana 6km taksą po czterech sie podjedzie i z głowy. Proszę o PM.
Okazało się, że jak zadzwoniłem to terminy sa pozajmowane kapitalnie co tydzień na praktycznie rok do przodu... dzwoniłem też do 3-ech akademików i lipa. Jedyne co pozostaje to na własną rękę szukac pokojów i próbować kimać.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Daw pisze:Okazało się, że jak zadzwoniłem to terminy sa pozajmowane kapitalnie co tydzień na praktycznie rok do przodu... dzwoniłem też do 3-ech akademików i lipa. Jedyne co pozostaje to na własną rękę szukac pokojów i próbować kimać.
słabo...

to nadal szukam transportu do bydzi w sobotę rano :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Malin pisze:Czy nowe erraty obowiązują :?:

http://www.games-workshop.com/gws/conte ... 06&start=2

Zwłaszcza ta HE :twisted:

tak

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Daw a dzwoniłeś do internatów ? Zaraz zapodam do regulaminu kilka linków/numerów tam co wiem miejsca w weekendy jeszcze jakoś są

ODPOWIEDZ