Starego Klinkiera Pre-Kohortex w Sopocie 17-10-2010

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Starego Klinkiera Pre-Kohortex w Sopocie 17-10-2010

Post autor: Kotar »

A zapisz

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Pająk zapomniał zaktualizować regulamin, więc proszę.
Gramy 4 bitwy.
Scenariusze to
1. Battleline
2. i 3. Blood and Glory/Meeting Engadment
4. Battleline
Z tego co pamiętam :)

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

tak, dobrze pamiętasz:-P

tak, zapomniałem, ale... ludzie przed każdą bitwą i tak o to się spytają:-P

Awatar użytkownika
krooliczek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Fraj Sztat Dancyś Awatar/Szpider/Snot/

Post autor: krooliczek »

wypisz
The most important rule!

Remember, winning at any cost is more important than having fun and keeping to the spirit of the game.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

również wypisz (tadzik wpadne po te figsy, jak by co :P )

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Sory - mnie również wypisz.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Kołek pisze:również wypisz (tadzik wpadne po te figsy, jak by co :P )
no kur^!, żart jakiś :C
to jak bedziesz wpadał to weź ze sobą te podstawki co cie prosiłem

Awatar użytkownika
BernHARD
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: BernHARD »

Jak chłopaki na 8ed? Jakieś spostrzeżenia opinie? Chętnie Was wysłucham co sądzicie, co wprowadziliście korygującego do turnieju itp.

Pozdrawiam!

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

no dobra dam maly raporcik :P

1 bitwa z Młodym
czyli szczury na szczury:P

fajnie sie zaczelo rakieta walnela w stormy malo ich zaostalo dzialo walnela w abominacje zostala na ranie i pozniej zaczelo sie sypac.. 2 razy abominacja wstrala oczywiscie nie mi tylko tylko przeciwnikowi noi malo mi zostalo i bitwa zakaczyla sie 15:5 dla mojego przeciwnika..;]

2 bitwa z mlodym pajakiem.. ten scenariusz ze sztandarami co tu mowic ja mialem 10 punktow moj przeciwnik tylko 5 i bitwa zakaczyla sie w 4 turze i 18:2 dla mnie

3 bitwa z DUZYM PAJAKIEM :P fajna bitwa troche bledow popelnilem abominacja i rakiety nie wypuscilem i bitwa zakaczyla sie 15:5 dla mojego przeciwnika

4 bitwa z WE (przepraszam nie pamietam imienia ani ksywy)
fajna bitwa duzo bicia sie itp itd zginelo mi tylko elektryk ktory sam sie wysadzil abominacja 2x35 slavow i to wszystko !! a przeciwnikowi treekiny co nie mialem je czym ugrysc 1 driada 5 tancerzy i general oraz bsb bitwa zakaczyla sie 11:9 dla mnie

dziekuje wszystkim za mile bitwy super sie gralo !! pozdrawiam i dozobaczenia na kohortexie :PP

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

''... I zaczeło się Rycerze Królestwa uformawali klin, formacje znana na całym świecie. Tylko dyscyplina i wieloletni trening pozwalał rycerzom Pani pozostać w formacji "LANCY" podczas przedzierania się w samo serce armii wroga. Pozostawiając za sobą tylko kurz i zniszczenie..." Błędny Rycerz autor: Anthony Reznolus


Gówno prawda... Chyba to nie tyczy się moich Lanc :evil:


zagrałem tylko 2 Gry ale beka na maxa fajnie się grało i dzięki Michałowi i Malinowi za Gre....
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Graty MALIN!!! KOHORTA GORA!!!

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Loki pisze:''... I zaczeło się Rycerze Królestwa uformawali klin, formacje znana na całym świecie. Tylko dyscyplina i wieloletni trening pozwalał rycerzom Pani pozostać w formacji "LANCY" podczas przedzierania się w samo serce armii wroga. Pozostawiając za sobą tylko kurz i zniszczenie..." Błędny Rycerz autor: Anthony Reznolus


Gówno prawda... Chyba to nie tyczy się moich Lanc :evil:


zagrałem tylko 2 Gry ale beka na maxa fajnie się grało i dzięki Michałowi i Malinowi za Gre....
Loki! wygrałem dla nas dwie gry:-P 15:5 z Marcinem i 12:8 z KJem:-P niestety... czwarte miejsce... Przegraliśmy trzecie miejsce z KJ o 36 małych punktów...

Pełne wyniki wrzucę jutro, bo jestem styrany...

1. Malin Demony
2. Młody Skaveny
3. KJ VC
4. Loki/Pająk Breta/Lizaki
5. Marcin Szelewicki Orki i Gobliny

pozdrawiam i zapraszam ponownie!

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Szybki raport ode mnie:

1 bitwa, stary dobry pitched battle versus imperium, ksywki nie pamiętam #-o
Czołg,
działo
3 kawalerie (w tym dwie z muzykiem i sztandarem)
2x outridersi (jeden chochlan i bombarda)
Pistoliersi + champion
10 swordsmenów
mag 2lvl z fire
mag 2lvl z metalem
bsb na koniku z 2+ przerzucanym savem

jak zobaczyłem rozpę to mi się miękko zrobiło, dużo strzelania i dużo puszek. No ale. Jedna IFka na pocisk z metal i 4 wbite rany na czołgu później, gra stała się nieco łatwiejsza. Flamery ssały w tej bitwie okrutnie i zaledwie głaskały lekkie kawalerie imperium #-o Furie zdjęcły dzialo i szarżą z flanki, oddzial swordsmenów z dwoma magami, cąłkiem nieźle jak na oddzial za 72 punkty. Nurglingi zatrzymały efektywnie jedną 5tke kawalerzystów by przed wyparowaniem do papy nurgla zostawic przy życiu jednego jeźdźca - później horrory go usmażyły. Czołg wbił sobie 3 rany po misfire z działa, a ostatnie 3 dostał radosnym pociskiem z metala. Ten sam pocisk zdjął 3cia cięzką kawalerię, 2ga razem z bsbkiem została zjedzona przez psy, które to zjadły póxniej jeden oddział outridersów.
19:1

2 bitwa, Loki i bretka, graliśmy blood & Glory.

Walka o sztandary rozpoczęta. jak to z bretką, bywa ciężko, bo jak uda Ci się przebic przez Save'a to zatrzymujesz sie na wardzie. Nurglingi zjadly 2 oddziały łuczników, wielka lanca realmów z bsb i czarodziejką generałem ugrzęzla na klocku 24 blodków z moim generałem. W 4tej turze na stole stała: lanca grali (1 sztandar), 3 errantów (1 sztandar) z czarodziejką, 2 pegazy, trebek, 10 łuków, czarodziejka generał samotnie między lancami. W turze magii zabiłem czarodziejkę co zakończyło rozgrywkę.
18:2

3 bitwa, KJ i VC, scenariusz Meeting Engagement.
w rezerwach wylądowały mi psy i fiend i nurglingi (które jak sie później okazalo mogłem normalnie w skaucie wystawić).
W pierwszej turze sprowadziłem Varghulfa do 1 rany, potem zjadłem go w combacie furiami i horrorami. Kawaleria KJ-a (12 Black Knightów z Wight Kingiem) wbiła się w blodków, Wight King dostał KB w chelendżu, blodki zabily jeszcze kilku Black Knightów, rycerze splewili rzuty i w nastepnej turze słuch po nich zaginął.Wampir zginął zabity przez furie, byl na ranie i dostal szarżę z boku, tu ewidentny błą KJ-a który zapomnial go uleczyc w magii i zapomnial o furiach na flance, mial 2 szanse żeby go uratowac a nie wykorzystal żadnej. Na koniec bitwy na sotle zostało, połowa szkieli, połowa ghuli i polowa coucha. Po podliczeniu punktów, wynik: 16:4 jesli dobrze pamiętam. Zagraliśmy 5 tur tylko, w szóstej ja pewnie bym straciła nurglingi a KJ byc może ghoule, więc wyniku by to mocno nie zmienilo.

4 bitw i Młody ze szczurami, na koniec dnia powrót do starej dobrej piczki.

Młody na mnie napierał ja sie opierałem jego hordzie. W turze 3-4 nie pamiętam dokładnie, rozpoczął się pech Młodego:
Jego tura, rzut na rakietę:1,1,1,2 stojac 10 cali od klocka blodków, misfire i rakieta polecial na wstecznym by zabić plague mortar. Drugi mortar po pięknym rzucie sam się wysadził, a latarka strzeliła dość mizernie zatrzymując swój warpowy pocisk tuż przed oddziałem horrorów. Młody rzucil jeszcze zatrzymywanie latania. Wtej lub następnej turze IFka na jedynym warlocku i zmniejszenie poziomu do 0 czyli efektywne pozbycie sie obrony magicznej.
Moja tura: kilka cali przed oddziąlem 9 horrorów stoi klocek 30 stormów z generalem. W mojej magii:
mam 9 kości, Mlody 5 do dispella, rzucam:
- final transmutation na stormy, młody dispeluje, on nie ma już kości ani scrolli mi zostały 4 kostki powera:
- mały pocisk (z 1 kości) z pierwszych horrorów 7 hitów S6, 6 trupów
- mały pocisk (z 1 kości) z drugich horrorów 6 hitów S6, 6 trupów
- dorabianie kostek (z 1 kości) heraldem tęczy, 3 kosci wygenerowane,
- duży pocisk (z 4 kości) heraldem tęczy 2D6 z SD6+4 efekt, 9 hitów z S9, 8 trupów
Młody zdaje dzielnie panikę, później szarżuje tym oddziałem w moje horrory które zabijają i zaganiają sztormy po tym jak Mlody 2 razy z rzędu nie zdjae Sztormami feara w combacie.
W tej samej turze furie uciekają sprzed nosa clanratow szarżując na piechte na dziąlo stojące 13 cali od nich, musiałem rzucić 9 żeby się udalo na 2K6 i wykulałem sobie odrobine zapasu wynikiem 11. Działo sprzątnięte.

Wynik końcowy 11:9

1sze miejsce na turze, napisy końcowe, sprżateni stołów i do domu :)

Dzieki wszystkim za grę, bylo wesoło jak zawsze, szkoda tylko że frekwencja znowu possała :cry: było 16 osób z zapowiadających się 27.

P.S. Chłopaki , tym razem uda wam się wysłać wyniki do ligii na czas :?:
Ostatnio zmieniony 18 paź 2010, o 15:08 przez Malin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie bedzie 100 do ligi :lol2: :roll: :lol2:

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Ziemko pisze:Nie bedzie 100 do ligi :lol2: :roll: :lol2:
Szczymryj do mnie powiedziałeś :?: :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Malin, masz błędy w tym raporcie. 3. bitwa to był scenariusz Meeting Engagement, a loki miał łuczników a nie kuszników ;).

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

tedzio pisze:Malin, masz błędy w tym raporcie. 3. bitwa to był scenariusz Meeting Engagement, a loki miał łuczników a nie kuszników ;).
gdzie :?: :roll: :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Malin pisze:
tedzio pisze:Malin, masz błędy w tym raporcie. 3. bitwa to był scenariusz Meeting Engagement, a loki miał łuczników a nie kuszników ;).
gdzie :?: :roll: :wink:
;)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Wyniki?

ODPOWIEDZ