Kohortex 2010, 23-24 październik 2010 , 1600 pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: Kohortex 2010, 23-24 październik 2010 , 1600 pkt

Post autor: Pająk »

Lub wziąć pomysł z Silesiana, jest całkiem dobry.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

@Ziemko napiszę tutaj żeby już nie zaspamować kompletnie działu z pożyczkami. Przejdą Night Runnerzy jako Stormvermini? Tych drugich nie mam skąd wziąć ale może uda mi się skądś wytrzasnąć chociaż pierwszy szereg.
Obrazek

Awatar użytkownika
MikeOne
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: XIII Kohorta Wrocław

Post autor: MikeOne »

Morrok pisze:Dokladnie... Z Wrocka (i w ogole ze slaska) chyba tylko ja sie zabieram

Jak chlopaki zalatwia nam nocleg w piatek, to mamy przejazd o 17.30, jestesmy na miejscu o 23.00

Jak nie, to jedziemy o 23.30, o 5.00 jestesmy na miejscu i 4 godziny koczowania na dworcu z winiaczkiem ;)
Morrok: Postaram się zjawić na dworcu o 17:30 (przewalone są te połączenia z Wrocka na pomorze). Dopiero co pierwszy tydzień pracy i będzie trzeba już wcześniej z roboty wyjść aby na pociąg zdążyć.

No i Ziemko miło będzie ciebie zobaczyć Ciebie i resztę brygady (co ciekawe tym razem z innego kierunku przyjezdżam :))

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lazur pisze:@Ziemko napiszę tutaj żeby już nie zaspamować kompletnie działu z pożyczkami. Przejdą Night Runnerzy jako Stormvermini? Tych drugich nie mam skąd wziąć ale może uda mi się skądś wytrzasnąć chociaż pierwszy szereg.

Ciezko, clanraci jako sztormy jeszcze ok, ale wtedy O WYSIWGU, ale night runerzy juz calkowicie inaczej wygladaja.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

To szybkie pytanie, czy jak nie wykonam scenariusze B&G ale wygram powyżej 15:5, to wynik jest wpisywany czy ściągany do 15:5? Czy w momencie wykonania scenariusza trzeba przyjąć wynik ze scenariusza czy można liczyć punkty?

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Ogólnie wg zasad z RB trzeba przyjąć pkt. za wypełnienie scenariusza. Czyli można z przegranej wynikającej z pkt. np. 19:1 przegrać tylko 16:4:-P tak przynajmniej ostatnio z kumplami wykminiliśmy. Wg RB maksymalny wynik bez wypełnienia scenariusza nie musi być 15:5, liczy się normalnie małe pkt.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tlumacze - gramy wg. scenariusza - czyli obojetnie ile zabiles - liczy sie tura w ktore zbrejkowales armie przeciwnika. Nie liczymy wtedy malych punktow jesli uda Ci sie to zrobic.
Natomiast jesli po 6 turach nikt nie bedzie zbrejkowany to liczymy normalnie male pkty jak w battleline. Chyba juz jasne?

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Czy może ktoś z Was potrzebuje noclegu z soboty na niedzielę ? W pobliskim hoteliku jedynka kosztuje 150 a dwójka 170 więc kalkulowałoby się wziąć dwójkę...

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

I to było bardzo dobre rozwiązanie.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Poza wszelkimi atrakcjami związanymi z samym turniejem przeprowadzimy akcję zbiórki pieniędzy pod hasłem „Dwójka od Battlowego wujka!” na rzecz Amelii. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące celu dla którego przeprowadzimy tę akcję znajdziecie pod tym adresem:

http://www.szansa-dla-amelii.pl/

Polecam poświęcić choć chwilę czasu i zapoznać się z informacjami tam zamieszczonymi. Dodatkowo informacje te będą wisialy blisko stolika sędziowskiego.
W czasie trwania turnieju będziemy kwestowali i chodzili między stołami i zbierali datki na rzecz Amelii. Za każde dwa złote (stąd nazwa akcji) darczyńca otrzyma jeden kupon. Po turnieju odbędzie się losowanie, spośród wszystkich kuponów zostaną rozlosowane fanty. Jeden los upoważnia do wylosowania jednego fantu. Jeżeli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną, musicie wykupić więcej losów, proste jak słońce. Na liście fantów znajdują się między innymi:

- Karty Magii do Lore’a Beastmeńskiego,
- Podstawki MAS
- zestawy kości do gry , 10 białych D6 + Scatter i Artillery Dice
- zestaw templatów, jakże przydatny każdemu w erze eksplodujących na wiele sposobów magów.
- I wiele innych

Pełna lista fantów zostanie przedstawiona w dniu turnieju, lub do piątku tutaj na forum.
Liczymy na waszą hojność i pamiętajcie, każda „Dwójka od Battlowego wujka!” się liczy :!:

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wklej to do regulaminu.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ziemko pisze:
Lazur pisze:@Ziemko napiszę tutaj żeby już nie zaspamować kompletnie działu z pożyczkami. Przejdą Night Runnerzy jako Stormvermini? Tych drugich nie mam skąd wziąć ale może uda mi się skądś wytrzasnąć chociaż pierwszy szereg.
Ciezko, clanraci jako sztormy jeszcze ok, ale wtedy O WYSIWGU, ale night runerzy juz calkowicie inaczej wygladaja.
Clanraty mam w rozpisce więc mogłyby się mylić :/ Dobra może coś pokombinuję jeszcze.
Zajebisty pomysł z tą akcją charytatywną =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Lazur matole, mam 50 stormverminow pomalowanych, ile Ci wziac? ;)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Morrok pisze:Lazur matole, mam 50 stormverminow pomalowanych, ile Ci wziac? ;)
haha, ale tematu z pożyczkami to już nie łaska odwiedzić :D
20 styknie 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Rozpa i zgłoszenie poszły dzisiaj rano.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Malin pisze:Rozpa i zgłoszenie poszły dzisiaj rano.
ni ma :)

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

A może mała liczba zgłoszeń wiąże się z jakimiś problemami z mailownikiem (tzn - połowa maila nie przechodzi przez załączniki?)
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Byro pisze:A może mała liczba zgłoszeń wiąże się z jakimiś problemami z mailownikiem (tzn - połowa maila nie przechodzi przez załączniki?)
Póki co to jest 1 mail który nie doszedł

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

wysłałem jeszcze raz, przed chwilą, jak możesz to sprawdź Gokish czy tym razem doszło.
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

wysłane!
nocleg jest zapewniony w miejscu turnieju? karimaty i śpiwory trzeba przynosić?

ODPOWIEDZ