Mazańsko Wojta

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Mazańsko Wojta

Post autor: Wojto »

Po pierwsze to Cześć !Jestem nowy na forum .Będę raczej przebywał tylko w części hobbystycznej tego forum ,warhammer mnie interesuje jednak na razie nie mam kasy na armie wszystko idzie w ciekawe modele i narzędzia :P.

Chciał bym wam zaprezentować kilka prac , pierwsza to Imperialny Komisarz , druga natomiast to oddział terminatorów za który dostałem nagrodę najlepszego juniora oraz zająłem 2 miejsce w kategorii "Diorama" na konkursie Hussar.

Imperialny Komisarz

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Terminatorzy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Komentarze mile widziane :)



Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 1 lis 2010, o 21:50 przez Wojto, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

niezbyt ciekawie ten komisarzy wyszedł, podstawka słaba, czarny nie wygląda za dobrze, za grube linie na paskach na białej koszulce i metaliki wyglądają na kompletnie niewycieniowane

terminatorzy bardzo ładni, ale jak dla mnie podstawka, cała diorama zbyt monotonna, niby są tam jakieś druty, bomby, kawałek wraku samolotu i głazy, ale to wszystko jest czerwone praktycznie. Nic sie nie wybija, a powinno wg mnie. Jak dla mnie to przesadziłeś z tym pigmentem, bo chociażby buty termosów są całe w piasku, jakby ten piasek się do nich lepił.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Świetne powitanie tedzio "niezbyt ciekawie ten komisarzy wyszedł" może jakieś witaj na forum!? albo, jak na początek to super prace!? życzę powodzenia, itp.? a nie zakodowane w mózgownice polaka biadolenie i marudzenie...
Proponuję Ci konstruować swoje zdania w bardziej przychylny sposób zwłaszcza wobec świeżaków 8)
ode mnie... malowanie bardzo porządne... myślę, że problem w jego odbiorze tkwi w jakości zdjęcia... ale ogólnie szacun za niego.
A terminatorzy to ogólnie rewelacja... naprawdę syta praca... a podstawka nie jest wg mnie monotonna potrafię sobie wyobrazić miejsce w jakim w danym czasie się znaleźli, na jakiejś planecie podobnej do Marsa ;) w tej pozornej monotonii jest coś ciekawego co chciałeś przedstawić i to mi się podoba... ogólne brawa za prace! wrzucaj więcej i odkładaj kasę na armię!

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Oh, nie przejmujcie się "biednym Tedziem", chłopak jest sfrustrowany pracą nad zmianą wizerunku. A poza tym pewnie zazdrości zdjęć, na których coś widać. :mrgreen:

Bardzo efektowne figurki, widać, że miałeś koncepcję i postarałeś sie ją zrealizować. W końcu to 40k, kto powiedział, że nie mogli trafić na planetę z takim gruntem. =D>

Tylko zmniejsz fotki, bo się forum rozjechało.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

=D> Bardzo fajna dioramka, trochę za bardzo czerwono(nie to że zrobiłbym to lepiej) ale malowanie termosów usprawiedliwia wszystko.


PS.
Witamy na forum mam nadzieję że wrócisz tu jeszcze sporo swoich prac bo oczu normalnie oderwać nie można.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Kasa
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Kasa »

Na reszcie założyłeś konto na BP :P

Moją opinię już znasz ;)

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wojto »

Jako że to forum o WBF .To wygrzebałem fotki Chempiona Khorna [chyba:P] , ogółem chciałem malować inną figurkę , jednak przysłali mi taką :lol2: .

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Dzięki za dotychczasowe komentarze , i zapraszam do pisania następnych :)



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Grzeczny Korniszonek, grzeczny. Pokaż buźkę, powiedz aaaa. :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wojto »

Niestety nie mam dobrej fotki ryjka .Gdy tylko dostanę aparat do rąk , postaram się zrobić lepsze fotki .Na razie możecie się poznęcać na tymi .Mogę jeszcze wrzucić Dark Elficką dupodajkę i Skaven Warlorda ,jednak mają trochę słabe fotki .




Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Woow, dioramka imo zajebista ;)
Chaośnik wypasiony, trochę zbyt monotonny i ciemny, ale klimacik ma ;)

PS: Poproszę fotki Druchii, zobaczymy coś tam namazał :twisted:

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wojto »

Proszę :wink:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Nie jestem z niej zadowolony , przez ciągłe zmiany decyzji w sprawie barwy skóry , sama skóra wyszła strasznie płasko. Elementy się ze sobą zlewają .Chyba jedna z moich gorszych figurek :cry: .Jednak skoro powiedziałem że tak ową mam , no to nie będę jej ukrywał .


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No fakt, skóra faktycznie wymaga dopracowania, no i za mały kontrast miedzy kolorami, gdzie ten fiolet z granatem i siwym się zlewają. Gdybyś trochę powyciągał to na prawdę udany model to by był :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Chaośnik bardzo przyjemny, termosy klasa.Czerwona ziemia dobra, kojarzy mi się z jakimś zapomnianym pobojowiskiem z Wielkiej Wojny.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kefas - to, że ktoś ma mało postów nabitych na tym forum nie znaczy, że jest początkującym malarzem. Mi akurat też niezbyt się podoba użycie pigmentu na komisarzu i termoskach. Chodzi głównie o to, że jest go po prostu za dużo i za grubo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Kefasowi wcale nie chodziło o to ze Wojto jest początkującym malarzem tylko ze jest swiezakiem na forum... :twisted:
nie wiem skąd taka interpretacja... co do Wojta to przecież po pierwszej pracy widać ze nie jest nowicjuszem ;) a mile słowo dla kogoś kto właśnie się pojawił na forum jest jak najbardziej wskazane nawet jeśli maluje długo i jest powód żeby przyczepić się do jego prac... i jak wpadniesz w porządne błoto to masz go na sobie naprawdę dużo to tak ja bym starał się usprawiedliwić ilość pigmentu na płaszczu komisarza czy termosów... widać pewne niedociągnięcia ale nie każdy się urodził z pędzlem w ... ręce :twisted: życzę powodzenia i wytrwałości której mi nagminnie brakuje.

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wojto »

Kefas pisze: widać pewne niedociągnięcia ale nie każdy się urodził z pędzlem w ... ręce :twisted:

Właśnie musicie mi uświadomić gdzie popełniam błędy , bo często malarz ich nie widzi , nawet jak są duże :P .Możecie po mnie jeździć jak ... no ostro , tylko aby to miało jakiś sens .

Wytrwałość się przyda bo też mi jej czasami brakuje :)

Dziękuje za wszystkie komentarz :wink:




Pozdrawiam

Awatar użytkownika
SouTee
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: SouTee »

Osobiście twierdzę, że chaosiarz jest trochę za ciemny, ale malowanie bardzo przyjemne.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Oj Tedzio to lubi pocisnąć :>
Witam na forum! Wszystkie prace są na wysokim poziomie. Jako, że chciałeś krytyki to mogę Ci konstruktywnej udzielić, nie żeby cos było złe jedynie co można by na przyszłość poprawić.

Komisarz ma parę niedociągnięć ale całkiem zacnie wyszedł. poprawił bym orzełka na klacie, użył washa i wyciągnął mithrilem krawędzie aby nieco go ożywić. Kwestia pigmentu, na podstawce, ok może bym tylko suchej trawki dodał, żeby ożywić czy kamyczka. Na płaszczu nie, że jest za dużo ale za grubo, zwłaszcza u podstawy.

Termosi są już za to zajebiści, niestety i oni mają drobne niedociągniecia. Metaliki tu też bym nad nimi popracował, mam wręcz wrażenie, że NMM w twoim wykonaniu było by o niebo lepsze niż metaliki. Zwłaszcza power sword kuleje, linie sa nieco za grube. Podeśle ci jak wrócę na stancje skan z WD jak się maluje fajnie PS jeśli chcesz. Co do pigmentu tutaj wydaje mi się, że z ilością jest już ok jedynie mogłeś pomieszać czarny lub brązowy z tym czerwonym, żeby to optycznie urozmaicić.

Czempion i elfka maja za ciemne zdjęcia wiec się nie wypowiem. Na pewno płaszcz czempiona ma bardzo fajny wzór.
Było nie było jest to krytyka na życzenie bo normalnie bym sie porozpływał ;) zwłaszcza termosi mnie urzekli, świetna kolorystyka lepsza niż ta kodeksowa o 100%.
Maluj i wrzucaj kolejne prace! No i jak chcesz skan do ty Power Swordów to się odezwij na PW;)

Awatar użytkownika
Wojto
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Wojto »

Wrzucę wam jeszcze nurgle farbę :)

http://www.mitril.pl/forum/galeria_pic.php?pic_id=1418


Robiona 4fun , ludzie z nudów robią różne rzeczy .Jak tylko zakupię czarną farbę to biorę się za Naczelnego Szermierza Imperium [40k] więc od czasu do czasu możecie odwiedzić mój temat w poszukiwaniu jakiś wipów :)



Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Cieszy mnie gdy ktos nie robi wypucowanych pieknych i czystych figorek SM lub innych wojakow. :)

Czesto ludzie zapominaja ze to jest wojna i raczej czysto to tam nie jest i sanepidu bac sie nie trzeba.

ODPOWIEDZ