IMP 2010 - Gdańsk Morena 6-7 XI

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Re: IMP 2010 - Gdańsk Morena 6-7 XI

Post autor: Młody Pajak »

prosiłbym o wypisanie pajączka :(

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

FUCK YEAH :!: Jednak będę, udało się :D Młody jednak mnie dopisz :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Hell yeah ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Jaki autobus jedzie z Wrzeszcza SKM tam na Morenę ?
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

129,162,262
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Dimmu
Chuck Norris
Posty: 469
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Dimmu »

niestety prosze o wypisanie

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

a ja bede tylko na 1 dzien na jutro:(

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Koszty common magic items (np.enchanted shield) bierzemy z AB czy z RB?
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Kervyn
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kervyn »

Ej, jak jest na euro z LoSem?
Queek.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Macias pisze:Koszty common magic items (np.enchanted shield) bierzemy z AB czy z RB?
AB -> patrz erraty GW.
Obrazek

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Michał pisze:Jaki autobus jedzie z Wrzeszcza SKM tam na Morenę ?
Bwt jedzie kolejką?

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Ma ktoś pożyczyć na turniej trochę ludków na podstawkach 25x25?

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Kervyn pisze:Ej, jak jest na euro z LoSem?
Gramy na los polski ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jak ktoś to jeszcze przeczyta, to prosze wziąć jakiś aparat na turniej, zdjecia sie przydadzą ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Osoba która robiła fotki proszona o wrzucenie ich na forum :)

Młody wrzuć wyniki i daj mi się trochę polansować 8)

Relację napiszę jutro, bo po 13h spania przez 3 ostatnie noce, nie jestem w stanie tego ogarnąć dzisiaj...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

mam troche fotek, ale wrzuce je dopiero jutro(bo teraz mi sie nie chce :mrgreen: )

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 930
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Fajnie było chłopaki ;]. Zmęczony jestem, ale warto było. Niech ktoś wrzuci wyniki, bo jestem ciekawy. Może potem skrobnę jakiś krótki raport, ale to jutro :P. Dzięki wszystkim za grę!

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

A co mi tam napisze raporcik:
moja rozpa w skrócie: mag(generał),herald khorna BSB,herald slanesha na steedzie,kloc bloodków, kloc horrorów,12 sekerek :mrgreen: ,4 fiendy, 6 flamerów

1 Bitwa JJ i jego pedalskie HE (2x łuki kloc phoenix guardów i kloc white lionów + 3 orły)
1 tura flamery wyrywają do przodu i maja akcje życia, rzucam 30 hitów i zabijam 8 łuczników, którzy nie zdają paniki( z przeżutem) i uciekają za stół. JJ w swojej szarzuje orłem w furie(po czym go rozkręciłem w 2 tury:P). Rzuca obniżenie S na fiendy i sobie strzela do seekerek(zabija chyba 2) i tyle. W mojej leci szarża w penis guardów klockiem bloodków z BSB i fiendami, wchodzi mi +4 do T(z throne of vines jest +4 T jak by co), BSB HE dostaje Kb a oddział zaostaje posiekany na plasterki. W międzyczasie zostaje kliku white lionów(czary strzelanie itd.). W 3 turze dostaje szarze oddziału łuczników z brzytwą i arcymagiem w seekerki z heraldem, wynik oczywisty ......... seekerki wycieły łuczników i skończyliśmy
20:0 dla mnie

2 Bitwa Malin ( rozpa podobna tylko zamiast seekerek ma psy i zamiast dużego klocka horrorów dwa małe i jednego maga więcej oraz pojedyńczego fienda wiecej)
down atack jest zjebany, rozstawienie było tak z dupy, ze az żal moje dwa główne oddziały poeleciały na flanki gdzie nigdzie nie doszły a środek siłą rzeczy został zmiazdżony. Porobiłem pare błędów w ustawieniach oddziałów i dostałem 5:15

3 Bitwa Kervyn(chyba) Skaveny( w chuj strzelania ale mało punktow do B&G)
W pierwszej turze If na dwelersy i wybijam BSB itd, generał zdał test S a tak było by już po grze. seekerki pojechały po flance jak tornado przez małe miasteczko, fiendy poszalały na środku stołu. Przeciwnik do mnnie strzelał a ja do niego szedłem. W 3 turze szarza na 12 stroverminów z dzwonem i generałem bloodkami z BSB i game over
19:1

4 bitwa Jagal (lanca grali, 2 duże lance, troche herosów i general na pedziu, 2x3 pedzie jacyś łucznicy trebusz)
w sumie to nie wiedziałem jak się wystawić a jak nie wiem jak to na pałe :mrgreen: :P Ustawiliśmy armie po 12 cali od siebie, wiec skonczyło sie mega wyrzynką. W mojej turze ustawiam oddziały by przyjmować szarze. seekerki dostają lance grali, duża lance, BSB i pegazy , fiendy dostają lance, generała i pedzie. Jak że jestem zajebistym 8 edycyjnym generałem to rzuciłem 2x1 na breaka seekerek(po czym one zbrejkowały wszystjko oprócz BSb który stał z nimi do końca w combacie, aż zginął chyba w 6 turze) :P . Fiendy poszły do warpa i dostałem lance na bok bloodków. Pare tur turlania kostkami, Jak już pisałem breakuje lance grali i dużą lance(znaczy już bardzo małą) i pedzie. Potem się zbierają i lanca zostaje wskrzeszona z czaru i leci na drugi bok bloodków. Po wielu nieudanych próbach bloodki robią reform i mega wykurw 2 lanc . Ostatecznie padły wszystkie seekerki, horrory, fiendy i jakieś tam furie. Jagal stracił BSB,damselke, jakiegoś paladyna,2 lance i trebusza. Chyba 9: 11 było

5 Nie grałem :P

Dzięki wszystkim za gre :wink:

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Również dziękuje wszystkim!

Szacun dla młodego za zorganizowanie tego turnieju. Szacun za załatwienie sponsorów i szacun za włożoną pracę.

Frekwencja ŻALOWA! 20 osób na tak zajebistym turnieju woła o pomste do nieba. Strasznie szkoda ze nikt spoza 3city nie przyjechał... (oprócz Rilama, super ze sam przyjechałeś z Tczewa !!)

Od siebie chciałbym dodac ze teraz mam jeszcze większą mobilizację na malowanie armii, za mniej niz 2 lata będę zgarniał nagrody hobbystów na masterach xD

pzdr!

p.s. mati udający komandosa z peryskopem, malin pokazujący jak będzie wyglądać kanapka czy teksty bogdana w kiblu są bezcenne :D
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

i jagalu jestes w bledzie !! :P ja bylem z Malborka :P

ODPOWIEDZ