Strategikon 2010! 13-14.11.2010 2x1500 pts

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: Strategikon 2010! 13-14.11.2010 2x1500 pts

Post autor: Morrok »

a jakie to ma znaczenie?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

dopuszczacie dodatkowe zasady do giganta tk?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Morrok - to ma znaczenie takie, ze jak są dwa rzuty to tylko Andrzej ma +1 co statystycznie daje tylko + 0,5 do rzutu co jest bez sensu. A jak jest jeden rzut to wtedy normalnie +1 do tegoż rzutu

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Morrok pisze:a jakie to ma znaczenie?
Chyba rozumisz różnicę między d6+1 vs d6 a 2d6+1 vs 2d6 ?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Szczury szukają pary. Mile widziani: DE, WoCH, DoCh, VC, ChD.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Shino pisze:dopuszczacie dodatkowe zasady do giganta tk?
Podpinam się do prośby Shina. Nie bądź taki i pozwól [-o<
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Miałby ktoś pożyczyć 10SM ??

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Hobbit, poszła PM-ka

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

@ andrzej- na chłopski rozum masz rację, ale matematyka działa trochę inaczej ;)

DWA rzuty

@ Shino, Maryś... Kalesoner już mnei męczył, więc jak tyle osób chętnych to po co wam psuć zabawę

dodatkowe bronei dla giganta TK dostępne, zaraz dopiszę do regulaminu

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Hobbit pisze:Szczury szukają pary. Mile widziani: DE, WoCH, DoCh, VC, ChD.
Jeżeli nie wyjdzie test z TK to czemu nie? :) Dam znać najpóźniej do poniedziałku w takim razie.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Ja jestem chętny Hobbit zagrać ze szczurkami. Wysłałem PM-kę już wczoraj, ale chyba nie doszła. Z mojej strony VC-ty. Najlepiej odezwij się na gg 8886357 to obgadamy całość.

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

pytano do Orgów- czy dacię radę wygospodarować jakieś pomieszczenie na szatnię? ew. jakiś place zeby figsy na noc zostawić?
pzdr,KG

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja wolałbym opcję z zamykaną na noc salą do gry. Nie trzeba by było pakować figsów, tylko można byłoby je zostawić na stole.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Taaa tylko ze pewnie na sali będzie afterpary, vide jak to było na silesianie ( nie wspominając ze qrde to był środek lasu a i tak Bigboss był o figsy chudszy :roll:) tak więc osobiście wolałbym pomieszczenie ( a juz idealnie by było z jakimś keeperem :wink:)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

jakaś lista zgłoszonych by się jednak przydała, po Kohortexie jest wiele obaw co do liczby uczestników...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

@KG- tak, jest osobne pomieszczenie na klucz, więc nie ma problemu ze schowaniem

@Laik-Powiedz mi z czego mam sklecić listę skoro jest dopiero 11 par?

Listę wywieszę we wtorek, zawsze na masterach 80% rozpisek dochodzi na ostatnia chwile

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Co do tych dwóch rzutów, to poprawcie mnie jeżeli się mylę... to tylko ten z graczy który rzucił 1-3 odczuwa konsekwencje. Więc nic nie szkodzi na przeszkodzie aby jedna armia wciąż traktowała alliance jako trusted pomimo, że druga spadła już do desperate.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

rzut definiuje obustronne, natychmiastowe pogorszenie relacji między sojusznikami

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Król Goblinów pisze:Taaa tylko ze pewnie na sali będzie afterpary, vide jak to było na silesianie ( nie wspominając ze qrde to był środek lasu a i tak Bigboss był o figsy chudszy :roll:) tak więc osobiście wolałbym pomieszczenie ( a juz idealnie by było z jakimś keeperem :wink:)
No to właśnie trzeba by było zrobić afterparty gdzie indziej. Ale jak jest osobne pomieszczenie, to luz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

dwie pary fajnych chłopaków z GWlkp. zawita do wrocka :P
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

ODPOWIEDZ