Lolerowe mazanki- update 04.07 - Witch hunter

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Re: Lolerowe mazanki- update 16.09 -skaven

Post autor: Tiger Brown »

Fajny szczurasek. Ja osobiście bym wolał bardziej brudnego i mrocznego, bo ten to czyścioszek jakby zszedł z planu reklamówki "Proszku do kolorów, jaki każda szczurzyca mieć powinna".
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

calkiem, calkiem ;)
fajne metaliki (pigmenty i washe?)

no ale niestety musze sie zgodzic ze ogien nie teges wyszedl, trza bylo pojechac jak w zamierzeniach ze gorna czesc jest "dymkiem"
a pojechac w sposob podobny do tego jak sie robi lawe :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Pancerz bardzo udany, cały model gitarka.Płomienie niestety słabiej, bardziej widziałby mi się tam dymiący spaczeń.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

najlepsze metaliki, najsłabsza skóra. ogień chyba jakby wychodził z żółtego a nie białego to wyglądałby lepiej. ale jak na 4 godziny to i tak klasa:)

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

taki tam, malutki update. 2 sztandary dla gracza z Opola
Obrazek
Obrazek
Miało być w miarę proste, fajnie wyglądające w oddziale.

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Bardzo eleganckie sztandary. Nie przeładowane detalem, a wrażenie robią niezłe - aż ciarki przechodzą! =D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

super bannerki, tylko światło się strasznie odbija i cieniowania na czarnym nie widać:( za to freehandy najs;] proste i schludne. ciekawe jak te ręce będa wyglądać z właścicielami:D

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

cześć
malowany na ebaya więc bez szaleństw
Obrazek
co sądzicie?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jak dla mnie zajebisty =D>
Powiedz mi, jak robisz tego typu podstawki(mówię o tej dużej), a dokładniej efekt gleby :)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Loler Ty draniu! chce tak malować :> sztandary przezajebiste! darek do eldarów w pytkę!

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

loler pisze:malowany na ebaya więc bez szaleństw
Taaak... więc to jest "bez szaleństw"? Obrazek

=D>
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Też bym chciała malować tak bez szaleństw :D
Wpadłbyś do Lublina :wink:
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 537

Post autor: Eriks281 »

:shock: nie bądź taki skromny człowieku!
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
J.B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: J.B. »

więc te z szaleństwami to chyba takie, które same potrafią chodzić... aż strach się bać :P

i jedno pytanko, chłopie ile ty kasy za to ciśniesz?! :lol2: jak ja bym tak malował to chyba nie musiałbym już pracować :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

J.B. pisze: i jedno pytanko, chłopie ile ty kasy za to ciśniesz?! :lol2: jak ja bym tak malował to chyba nie musiałbym już pracować :lol:
Dużo, nie będę zdradzał ile, ale chłopak bardzo dobrze wie, ile warte są jego umiejętności. I to na wielki plus dla niego, bo warto. :)

Piękny Eldar, Ty wiesz Loler co sądze o Twoim skillu, pr0. Najlepszy jaki miałem w mojej skromnej historii batlowej poznać :)

Don Wollheim
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Wrocław/Opole

Post autor: Don Wollheim »

:shock: Miałem dzisiaj kupić sobie tę figurkę i zabrać się za malowanie, ale jak zobaczyłem to dzieło to zapał osłabł. Bo jest doskonale pomalowana. I aż boje się myśleć jak by wyglądała gdybyś pomalował ją "z szaleństwami" :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Kolejna wyśmienita praca, kosa cudo :D .
Duże =D> .

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

dzięki za komentarze:)
Jak dla mnie zajebisty =D>
Powiedz mi, jak robisz tego typu podstawki(mówię o tej dużej), a dokładniej efekt gleby :)
na drewno (wcześniej poszarpane dłutami) nałożyłem wikol a na to piasek, trochę jakiś kawałków korka pokruszonego, ścinki po dłubaniu drewna... W sumie nic niestandardowego;) Jedynie to fakt że używam bardzo drobnego piasku.
Malowanie robiłem aerografem, najpierw bestial z czarnym, potem sam bestial psikany od góry a na końcu punktowo psikany bestial z białym.
Wpadłbyś do Lublina :wink:
chciałbym :wink: Niestety Lublin mam bardzo daleko. Myślałem że może będę jechał do Zamościa do rodziny to bym na Wasz konkurs wstąpił też ale nie wyszło to.
Może za rok? :)
i jedno pytanko, chłopie ile ty kasy za to ciśniesz?!
nie chcę mówić o pieniądzach na forum, ale nie narzekam:)
Piękny Eldar, Ty wiesz Loler co sądze o Twoim skillu, pr0. Najlepszy jaki miałem w mojej skromnej historii batlowej poznać :)
dzięki bardzo Piotras, to bardzo miłe:)

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

Mówią, że o pieniądzach się nie rozmawia. Ale uświadomię parę osób. Otóż aby wyżyć z malowania figurek (czyli tylko malowaniem zarabiasz na życie) musisz dokładnie przeliczyć czas poświęcony malowaniu, zużyte materiały i roboczogodzinę. Koszt materiałów wciągasz w koszty.
Zysk z akcji na Ebayu to: [Cena końcowa] - [koszt wystawienia około 1$] - [prowizją ebaya] - [prowizja paypala] - [koszt materiałów] - [podatek dochodowy].

Do tego dochodzą koszty stałe w postaci kosztów prowadzenia działalności gospodarczej 800+ pln na miesiąc.

Dlatego też bardzo mało jest osób zajmujących się stricte malowaniem figurek. Bardziej rentowne jest chyba rzeźbienie.

Ale odbiegłem od tematu. Technicznie figurka ładna, ale to nie mój klimat. Wolę panią z Kabuki Models :)

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Rzeźbienie powiadasz ile kosztowało by mnie zamówienie u ciebie modelu piechociarza?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

ODPOWIEDZ