Strategikon 2010! 13-14.11.2010 2x1500 pts

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: Strategikon 2010! 13-14.11.2010 2x1500 pts

Post autor: KrzysiekW »

thurion pisze:pół Śląska grzmi o zajebistości Andrzeja,
Teraz wskaż tę grzmiącą circa about setkę. ;)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ziemko pisze:Moznaby bylo wszystkiego uniknac robic cywilizowana rozpiske w AB i ja wydrukowac - zero problemu.
Widziałeś na masterze moje przygotowanie... Nawet do głowy mi nie przyszło że ktoś może na mastera przyjechać z rospą pisaną na kolanie... Wina sędziów i organizatorów... Jakby za brak wydrukowanej rospy, nieprzygotowanie itp. braki w szacunku do przeciwnika ściągali armie lub dyskwalifikowali "graczy" szybko to by się skończyło... Master to master i powinno być wsio tiptop...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Grolshek bez przesady i tak jest progres wsrod graczy, bo na Kohortexie z 3-5 osob nie mialo wszystkich potrzebnych asortymentow do gry.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

O to, to. Nawet nie na masterze, a na lokalu z szacunku do przeciwnika powinna być jakaś w miarę przejrzysta rozpiska, a nie bazgroły na kolanie. To tak na marginesie, nie żeby bardziej przykopać teamowi A - A. ;)
Nawet jak wiem, ze rozpy będa drukowane przez orgów, to awaryjnie zabieram własny wydruk.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Na Silesianie po prostu drukowali te rozpiski i się nie wygłupiali, bo koszty wydruku wszystkich rozp nawet nie zabijają, a jest znacznie higieniczniej.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

thurion pisze: pół Śląska grzmi o zajebistości Andrzeja, natomiast reszta Polski nawet nie wie kto to jest (ja akurat wiem bo gralismy 2 lata temu na DMP z jego druzyna i osobiscie nic do kolegi nie mam)
trial in fire Panowie
Tak to wyszło. Kilkadziesiąt stron tematu o Deathstarach, kombach robiących maskę w pierwszej turze itd. Fajnie się to czyta ale jeszcze nie ma potwierdzenia w wynikach. Z Andrzejem nigdy jeszcze nie grałem, widziałem jak gra na Bazyliszku i kminy miał dobre.
Trochę to wszystko nadmuchane sztucznie.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ej dobra, zostawcie go już w spokoju. Dostał kare, dostał flejma, nauka jest dla wszystkich, pora spasować. Wróćmy do swoich spraw i komentowania Stratega. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

swieta_barbara pisze:Z igly widly. Jak chlopaki sie zgadzaja, to wjebuj im Mrok 20 karnych i zamknijmy ten zenujacy temat, nauczke dostaliscie i kropka.

Signed.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Lazur pisze:
thurion pisze: pół Śląska grzmi o zajebistości Andrzeja, natomiast reszta Polski nawet nie wie kto to jest (ja akurat wiem bo gralismy 2 lata temu na DMP z jego druzyna i osobiscie nic do kolegi nie mam)
trial in fire Panowie
Tak to wyszło. Kilkadziesiąt stron tematu o Deathstarach, kombach robiących maskę w pierwszej turze itd. Fajnie się to czyta ale jeszcze nie ma potwierdzenia w wynikach. Z Andrzejem nigdy jeszcze nie grałem, widziałem jak gra na Bazyliszku i kminy miał dobre.
Trochę to wszystko nadmuchane sztucznie.

Dla mnie Andrzej jest mega pocieszny. Poznalem go na DMP i zagrozilem, ze zbanuje za proby demotywacji grania na 8ed przez jego rozpe i chlopak myslal, ze mowilem naprawde ;)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ale ja pisałem to w pozytywnym (dla Andrzeja) znaczeniu. Cosmiczne winko razem z baniaczka obalaliśmy na DMP :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Jak juz 2 osoby tu napisały:

Koniec tematu, krytykować Strategicon ;)



Zdjęcia wrzucę jakoś do soboty, bo niektóre jeszcze nie dotarly

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Skoro krytykowac to krytykowac: Strategikon byl beznadziejny, bo nie wygralem. Nie ma szans, zebym znow pojechal na to zadupie :P

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Mimo że daleko i droga beznadziejna, to ten turniej ma coś w sobie :) Znając życie za rok będziemy z Fischem znów obecni :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Jak to Fishu napisal w zgloszeniu

"Wrocław ssie po same kule, ale znowu przyjedziemy, bo mnie namówili"

:mrgreen:

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Jak Fisch bedzie, to ja nie przyjezdzam ;P Znowu bedzie sie ze mnie smial ze sie nie myje ;-)

Re Lazur: Tys widzial obalony baniaczek. Jakbym mial to wypic sam z takimi dwoma szczypiorami jak wy, to by was karetka zawozila do lozek ;)) Uczcie sie od Darka albo Siewiusza - Ci opierdalaja pol na jeden lyk ;D
Battle na trzezwo bylby nudny...

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Cosmo pisze:Jak Fisch bedzie, to ja nie przyjezdzam ;P Znowu bedzie sie ze mnie smial ze sie nie myje ;-)
mi powiedzial, ze jest magisterem i mu nawet przeklinac nie wypada. wyksztalciuchy jedne, elegancja warszawska.


thurion: gratuluje, jestes pierwsza osoba ktora uwierzyla w forumowy lans andrzeja i to, ze ktos na powaznie go wychwala. epic fail, woohuu!
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Cosmo ja tam tak bardzo nie doiłem bo było sporo ludzi w kolejce i łypali z nienawiścią jak drugi głębszy łyk się robiło :D
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

GoblinNadGobliny pisze:thurion: gratuluje, jestes pierwsza osoba ktora uwierzyla w forumowy lans andrzeja i to, ze ktos na powaznie go wychwala. epic fail, woohuu!
=D>
I to tyle z myślenia...
Masz więcej takich olśnień?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

mocno po czasie, ale czas na relację...
nasze rozpiski (moja i Tomka) były jednym wielkim zaskoczeniem (patrz text Fisha)

DE 2 czarodziejki METAL (hex, Lifetaker dodatkowy czar)
dwa oddziały kusz FCG+tarcze
16 BG AP+bicz
8 gołych (literalnie) Witchek
Hydra
2 bolce

Deamonsmith (Narg +DS)
Slavemaster (Hexacon +Hailfire gun)
3 oddziały Blunderbussów fcg
2x rakieta
trzęsigrunt i hellcannon

miny przeciwników słyszących odpowiedzi na pytanie co to były bezcenne:)

BITWA 1.

Szaitis + Tałan (nie znam imion ani ksywek - tak jak paringach)
Skaveny+VC

mam tylko jeden komentarz. Gdyby Storm banner skończył się w jakiejśc wcześniejszej turze niż 5 (9qwa rzutów?) byłoby inaczej. a tak doszli i rozjechali

Bitwa 2. WE Dawid Remlein, Bretą Marcin "przybył" Przybylski. (thx Kudłaty)

w pierwszej turze hex na czrkę-generałke i szarża w Grali z LD troszke ustawił gre.
Man of the Match Wiedzmy, które zabiły 4 szarzujących w nie KOTR
troszkę głupich strat (mimo ze druga flanke sama hydra ogarniała) i minimalne 18:2. Bardzo miła bitwa, oby więcej takich graczy.

Bitwa 3
Blood and Glory
Fish&Kołata

powiem krótko. Combosy wypaliły, głupota + LD1 na gieniu ustawiały sytuację. Moc strzelania i to efektownego. Chłopaki strzelili kiksa szarżując Gigsonem wklocek z BGoN.
Ostatni breakpoint, szarż hydry w łuczników...
obsługanci 4 trupy, hydra 6. Breath 10 Thunderstomp 5
na szczęscie jeszcze mieli steadfasta:) turę później już nie i 17-3
WH40K wygrało:)

Bitwa 4
Tutaj+Wiatrow
hmmm... zjebałem - zaspałem an bitwę (do tego uciekające autobusy i spóźniona taryfa - chyba cały świat nie chciał byśmy zagrali) chłopaki wspaniałomyślnie zaproponowali 10-10 (ofensywne WE+EMP) w scenariuszu meeting engagment. Szkoda, bo myśle (teoretyzuję) że bylismy z przodu w tym match-upie

Bitwa 5 Gąsior+ jego kolega (again, sorry)
DoCH+VC
Chłopaki załamkapo pierwszej naszej turze strzelania. dojechal do nas ale mocno okrojeni. Hydra w ostatniej turze wygrała nam bitwę sypiąc resztke letterów z BSB (mieli na sobie +4 T)
11:9 w bardzo fajnym pojedynku w którym zwycięstwo przechylało się to na jedną stronę to na druga. Super sa takie gry.

Dzięki oponentom, bo grało się fantastycznie. Dzięki poker-playa za dobre lekcje.
Little Blind do mnie nie dotarł Robson:(

Morrok, turniej petarda - ogarnęliście wszystko na 5+ co mnie bardzo cieszy i dobrze rokuje na następne lata.
Dzięki sędziom i edycie, bo jedzonko przednie
Pozdro!
Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, o 02:14 przez Dymitr, łącznie zmieniany 2 razy.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Młody gracz WE Dawid Remlein, kolega od niego Bretą Marcin "przybył" Przybylski.

ODPOWIEDZ