samuraje vs. wikingowie (słaby flejm)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Re: samuraje vs. wikingowie (słaby flejm)

Post autor: cobra651 »

Prosze o zakończenie tej tyrady, bo szlag mnie trafia jak czytam te głupoty które wypisujecie (mówię to jako historyk) :evil: :evil:

Takie porównania nic nie wnoszą do tematu nowego.

Co do polskiej szlachty i samurajów, ileś lat temu był pojedynek polskiego mistrza szabli z jakimś japońskim sensejem (bodajże od kenjutsu). Walka zakończyła się ... remisem :lol2:

eddie
Chuck Norris
Posty: 406
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Na początku się to nawet "śmiesznie" czytało ale teraz jest to śmiech przez łzy.
Zapraszam też do poczytania literatury historycznej a jak nie ma ktoś dostępu to jest internet.
Porównania kto by wygrał z kim są dla mnie pseudo nauką i jest po porostu żałosne.
Dziękuje Dobranoc

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

To już przesądzone , i to przez historyka! Jeśli szlachcic zremisował z samurajem a powszechnie wiadomo że wiking pojechałby szlachcica polskiego to znaczy że samuraja też !


Vikingowie > Samuraje = Szlachta polska

podejżewam też że w przypadku piratów i ninja sprawa ma się analogicznie

Piraci > Ninja
...ale tutaj chyba zależy czy walka miałaby miejsca na statku czy gdzieś poza nim
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Jest taki program gdzie robią symulacje takich walk jakie tu opisujecie ale nie pamiętam tytułu. Na przykład oglądałem odcinek jak szkocki góral sprał mnicha z shaolin
Obrazek

Wolfgar
Chuck Norris
Posty: 399

Post autor: Wolfgar »

Kur... proszę was!!!
Moderator zamknij to coś proszę, bo szkoda czasu na to. Nie ma lepszych i gorszych stylów walki, są tylko lepsi wojownicy i gorsi bez podziałów na sztuki walki, nauczcie się tego wreszcie. Ale gówniany temat, nic nie wnoszący!!!!

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

właczcie teraz TVpuls jest tam ten program

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8025
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Lazur pisze:Jest taki program gdzie robią symulacje takich walk jakie tu opisujecie ale nie pamiętam tytułu. Na przykład oglądałem odcinek jak szkocki góral sprał mnicha z shaolin
ten program jest glupi na maksa - tylko Amerykanie mogli na cos takiego wpasc...

a tematu nie nalezy zamykac - jest tak glupi, ze az zabawny :badgrin:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Zablokowany