Rozluźnienie i spinanie posladów 3.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Re: Rozluźnienie i spinanie posladów 3.0

Post autor: Nordri »

Mam nadzieję że nie było:
Unia Europejska XXI w.

- [operator]: Dziękujemy, że wybrał pan naszą pizzerię. Czy mogę prosić o pański numer EUROPESEL?
- [klient]: Dzień dobry. Chciałbym złożyć zamówienie.
- [o]: Czy mogę najpierw prosić pański numer EUROPESEL?
- [k]: Mój EUROPESEL, tak.... już ..chwileczkę...to jest: 2165052031412341123221854332223.
- [o]: Dziękuję, panie Nowak. Widzę, że mieszka pan przy ulicy Żytniej 14, a pański numer telefonu to 56320302. Numer telefonu w pańskim biurze to 54356326, a numer pańskiej komórki to 88234924. Z którego numeru pan dzwoni?
- [k]: Co? Dzwonię z domu. Skąd pan ma te wszystkie informacje ?
- [o]: Jesteśmy podłączeni do Systemu, proszę pana.
- [k]: (wzdychając) A... tak... Chciałbym zamówić dwa razy waszą Pizzę Samo Mięcho.
- [o]: To chyba nie jest dobry pomysł, proszę pana.
- [k]: Co pan ma na myśli?
- [o]: Proszę pana, w pańskiej kartotece medycznej jest napisane, że ma pan za wysokie ciśnienie i ekstremalnie wysoki poziom cholesterolu. Twój Narodowy Opiekun Zdrowia nie zezwoli na takie niezdrowe zamówienie.
- [k]: Cholera. To co pan proponuje?
- [o]: Może pan spróbować naszej niskotłuszczowej Pizzy Sojowej. Z pewnością panu zasmakuje.
- [k]: Czemu pan sądzi, że mi to zasmakuje?
- [o]: Wypożyczał pan w zeszłym tygodniu "Sojowe przepisy kulinarne" z biblioteki, dlatego właśnie to panu zasugerowałem.
- [k]: Ok, ok. Proszę więc dwie rodzinne. Zaraz podam panu numer karty kredytowej.
- [o]: Obawiam się, że będzie pan musiał zapłacić gotówką, bo przekroczył pan limit na koncie karty kredytowej.
- [k]: No to skoczę do banku tu obok i przyniosę gotówkę zanim wasz kierowca dostarczy pizzę.
- [o]: Pańskie konto czekowe również jest już wyczerpane.
- [k]: Nieważne. Po prostu przyślijcie pizzę, mam już gotówkę gotową. Jak długo to zajmie?
- [o]: Obawiam się, że około 45 minut, gdyż mamy teraz dużo zamówień. Chyba, że jeśli chce pan jechać po gotówkę, to po drodze sam pan podjedzie po zamówienie. Jednakże wożenie pizzy motocyklem może być ryzykowne.
- [k]: Skąd u diabła pan wie, że jeżdżę na motorze ?!
- [o]: Pisze tutaj, że oczekuje się na pana z pierwszą wpłatą na samochód. Ale motocykl ma pan już spłacony.
- [k]: k.... !!!!!!!!!
- [o]: Radzę uważać co pan mówi. Ma pan już przecież kolegium za obrażenie policjanta w lipcu 2006 roku oraz wyrok za opowiedzenie nietolerancyjnego dowcipu o nekrofilach.
- [k]: (Milczenie)
- [o]: Czy chce pan coś jeszcze ?
- [k]: Tak, mam kupon na darmowe dwa litry coli.
- [o]: Przykro mi, proszę pana, ale nasz regulamin zabrania podawania coli cukrzykom...........

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Słabe, bardzo słabe.
Zwłaszcza jak ktoś siedzi w temacie ochrony danych osobowych i ogarnia jak do przodu jest w tym temacie zła i straszna Unia w porównaniu do takich przecież wolnych Stanów (hint: sprawy Google vs. UE, Facebook vs. UE)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Popieram Tomasha. Zła i straszna UE jak do tej pory chroni raczej obywateli przed nadmierną ingerencją państwa, prawda?

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Nie niszczcie światopoglądu (i dzieciństwa) prawdziwie idealistycznym i niespaczonym przez plugawą rękę unii europejskiej anarchistom ;)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

ale co tam na koniec robi fiszer ? :shock:
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Twoje Kaleson mocne!

propo reklam:

http://www.youtube.com/watch?v=fZYCrbvv ... re=related

:)

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Są plastikowe figurki i jest Cosmo :mrgreen:

Obrazek

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Nerdowski butthurt ;]
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Z twojego soupa ;]

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wiem :mrgreen:

Oraz: totalnie źle postawiona diagnoza i analiza przyczyn takiego, a nie innego zachowania kobiet. Pała z psychologii i znajomości literatury przedmiotu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

http://www.youtube.com/watch?v=Ebohs_fjRug
Polsko obudź się!
Trochę śmieszno, trochę straszno.

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

HAHAHAH filmik robiony przy koesciele ktory mijalem smigajac do LO... Ursynow skur...ynu ;p HAHAHAH

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3079

Post autor: Morsereg »

DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

http://www.koreus.com/video/farador-dd.html

Stare, było, ale raz na jakiś czas można obejrzeć, bo gienialne :D <słynna sesja D&D>

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Tomash pisze:Wiem :mrgreen:

Oraz: totalnie źle postawiona diagnoza i analiza przyczyn takiego, a nie innego zachowania kobiet. Pała z psychologii i znajomości literatury przedmiotu.
Ale tam nie ma żadnej analizy głębszej ani diagnozy (no może poza tą "kontrolą"). Gość zagubiony w świecie, który jest taki a nie inny. A przyczyny u kobiet są zawsze te same: geny i/lub zasoby - książek jest o tym setki a reasumując i tak do tego się zawsze sprowadza. :wink:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Remo pisze:A przyczyny u kobiet są zawsze te same: geny i/lub zasoby - książek jest o tym setki a reasumując i tak do tego się zawsze sprowadza. :wink:
Pała, znowu.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Tomash pisze:
Remo pisze:A przyczyny u kobiet są zawsze te same: geny i/lub zasoby - książek jest o tym setki a reasumując i tak do tego się zawsze sprowadza. :wink:
Pała, znowu.
O, a to niespodzianka. :wink: Nie stawiaj już pał :mrgreen: tylko napisz w kilku zdaniach o co (według Ciebie oczywiście) chodzi :D

Zablokowany