Rozpiski WE - (8 edycja od strony 339)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Rozpiski WE

Post autor: Kalesoner »

Einstein pisze:Gralem dzisiaj na TK z tym smiesznym taskim pudlem nie pamietam jak to sie nazywa, ale widzi wszystko i ma w ch... inkantacji itd. Generalnie wnioski po tej bitwie. MINIMUM 6 treekinow i conajmniej 3 kloce driad. Dostalem deathstart klocek z lichem w srodku na sam ryj armii to mi zjadl 3 oddzialy + treemana w 2 tury. waywatchers nieoplacalni szczegolnie jak Cie widzi 360 stopni cos...
widzę że ktoś cie ostro wałował
Obrazek

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Nawet nie chce mi sie tego komentowac...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Chętnie bym poczytał co to za uber klocek tak rozkrecil unity (jakie unity) i drzewca w dwie tury i co takiego strasznego widzi 360 stopni, spodziewam się paru śmiesznych wałów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

to raczej treemen wsysa kloce TK, nie widzę nic w tej armii co mogłoby zrobić takie kuku drzewcowi w CC
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Smerfaster
Chuck Norris
Posty: 548
Lokalizacja: Włocławek Klub Fantasy FENIX

Post autor: Smerfaster »

zielonatrawa pisze:Master się wyrobił, dzięki za porady :D
nie ma za co
Obrazek

Awatar użytkownika
Smerfaster
Chuck Norris
Posty: 548
Lokalizacja: Włocławek Klub Fantasy FENIX

Post autor: Smerfaster »

Heptun pisze:
Master Smerfaster pisze:
Einstein pisze:Czy ty mi wlasnie zaproponowales zlozenie klocka 35gg? jesli tak to raczej nie...
jeżeli dołożysz do spellwevera item glamourweave to całkiem dobry klocek . u mnie zawsze się sprawdza
@Piotras widzę, że już to napisałeś, ale faktycznie Glamourweave Smerfaster niestety nie działa na klocek GG jeno na Spellweavera. W takim przypadku jednak lepiej mieć rozproszone 3 oddziały GG po 10 sztuków ze sztandarami (przynajmniej w scenariuszu Blood and Glory :)).
to znaczy że tylko na maga a na oddział nie??
Obrazek

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Master Smerfaster pisze:to znaczy że tylko na maga a na oddział nie??
Dokładnie tak.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Laik pisze:to raczej treemen wsysa kloce TK, nie widzę nic w tej armii co mogłoby zrobić takie kuku drzewcowi w CC
Ja widzę całkiem ciekawy unit uszatek [ ok 7 ] które mogą mu trochę kuku zrobić...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Uszatki na 8 ed są tak samo niepotrzebne jak drzewiec, ale to miał być klocek z liczami, wiec watpie, żeby to uszaty były. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

Klocek, ktory stal na gorce i mial 360 widocznosci to casket z tymi smiesznymi inkantacjami co zadaja dmg jak spalisz test LD, a klocek to lich albo tomb king z przedmiotem co przy zranieniu zadaje 2 W zamiast 1, ktory siedzial w 20 tomb guardach z flamingiem. (zgodnie z rulebookiem i army bookiem wszystko sie zgadzalo ><)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Bardzo ciekawe i co z tego ze cascet ma 360 widoczności? Obraywa od niego nie to co on widzi tylko to co go widzi. Do tego ma rozmiar 1. Do tego masz od tego wardy i możesz brać liderkę od generała.
Obrazek

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

No to wszystko co dostawalo go widzialo. Co ma rozmiar do tego? (nie wiem, dlatego pytam. a stal na gorce, czy to cos zmienialo?). Nie wiedzialem o wardach... zreszta akurat w to co bil poza treekinami wardow nie mialo, chyba ze mowisz o czyms innym. Co do LD generala - na jakim zasiegu moge brac od niego LD?

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

12" ... zanim sie zacznie grać proponuje poczytać rule booka...

Awatar użytkownika
Einstein
Mudżahedin
Posty: 244

Post autor: Einstein »

Czytalem dosc dokladnie, z tym ze nie wszystko zapamietuje sie z miejsca, chyba ze ty wszystko ogarnales w pierwszym tygodniu gry to zazdroszcze :)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

to są podstawowe sprawy... Jasne, że na bardziej skomplikowane rzeczy potrzeba czasu...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Rany zadane od kaszkietu są magiczne!! więc i tak chyba kasuje wardy na trakinach(no chyba że mają normalnego ward sava)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

likaon pisze:Rany zadane od kaszkietu są magiczne!! więc i tak chyba kasuje wardy na trakinach(no chyba że mają normalnego ward sava)
Nie mam przy sobie podręcznika, jest napisane, że są magiczne?
Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

"These hits count as magical atacks."
Mam podręcznik w ręku.
Co 360 stopni widzenia kaszkietu to jedyny wałek jaki tak naprawdę był, dopiero dzisiaj znalazłem odpowiedź na pole widzenia kaszkietu na warseerze.
Kaszkiet siedział na górce więc tylko LT blokowały by jego widoczność.
Ten oddział z liczami to było 25xTG FCG(sztandar+1hit) BSB(ogniste) i King(AoD i fail)
King rozwalił drzewca trzema ranami(a konkretnie zawał ich 9, trzy zwykłe, trzy od faila i trzy od tego że drzewiec jest łatwopalny)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

king z flai of sculs i plonacymi atakami rzeczywiscie rozkreca treemana w turę statystycznie.
Obrazek

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Ten drzewiec i tak by zginął ale wydaje mi się że ogniste ataki z banneru nie działają z magiczną bronią, chyba była gdzieś o tym dyskusja że magiczna broń ma swoje zasady i nie przejmuje zasad z innych źródeł

Zablokowany