Skaven 2nd wave

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Re: Skaven 2nd wave

Post autor: Virgo »

Czytacie w ogóle co ja piszę? :P
Obrazki będą najprawdopodobniej 27 grudnia, bo wtedy pojawią się advance ordery na stronce GW :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Virgo pisze:Czytacie w ogóle co ja piszę? :P
Obrazki będą najprawdopodobniej 27 grudnia, bo wtedy pojawią się advance ordery na stronce GW :mrgreen:
:lol2:


niekoniecznie słyszałem, że black boxy mają być wcześniej w sklepach więc i pewnie szpiegowskie zdjęcia pojawią się wcześniej ...

Awatar użytkownika
Jorge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jorge »

Nie wiem czemu ich przed Święta nie wypuszczają.

Miało by to sens !!

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

dokładnie znając politykę GW i cheć zarobienia przez nich jak najwiekszego hajsu jest to dziwne ze nie dadzą ich przed świętami.
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

GW nigdy nie wypuszcza nic przed świętami, bo jak gracze mają coś kupić to i tak kupią, nieważne czy to będą święta. A gwiazdka to dobra okazja, żeby wywietrzyć magazyny z np. batalionów.
New Skaven stuff will be featured on the GW website next week, and up for pre-order from 29th December.
Więc może tak długo nie będziecie musieli czekać :P

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

no właśnie miałem to wkleić:

It actually says "WHITE DWARF RELEASED 8th JANUARY"

that would be white dwarf out on 8th January, as I have already said before new Skaven are released on 15th Jan, it's NOT a rumour it's a FACT!

New Skaven stuff will be featured on the GW website next week, and up for pre-order from 29th December.

(mogę tylko dodać, że źródło tych słów to pracownik GW)
Ostatnio zmieniony 16 gru 2010, o 20:27 przez gervaz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Hehehehehe =P~
<zaciera ręce>
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Arbiter Ty lepiej nie zacieraj rąk tylko szykuj kasiorę na zakupy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

no właśnie - ciekawe ile te skarby będą kosztować - raczej tyle co screaming bell, czy raczej tyle co doomwheel?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Lazur pisze:Arbiter Ty lepiej nie zacieraj rąk tylko szykuj kasiorę na zakupy :D
nic nie mów, będę chyba musiał nerkę sprzedać :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

dokładnie trzeba zbierać bo niewiadomo ile GW sobie policzy :D
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

myślę, że 250 powinno wystarczyć na cały zestaw nowości, za resztę można kupić ser ;)
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

dupa... black boxy mają być 29 gru :/

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

ale zdjęcia na stronie będą w przyszłym tyg... a więc szybciej.

(a w jakimś sklepie GW w Hiszpanii już są ;) )

Swoją drogą skupiamy się tu na figurkach, a oprócz tego ma wyjść skaveńska książka fluffowa. Gdyby zawierała np jakieś scenariusze, kampanie, bohaterów specjalnych czy nowe magiczne przedmioty, to bym kupił na 100%... ale kupować dla samych opowiadań czy przykładów malowania figurek - trochę żal.

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

gervaz pisze: Swoją drogą skupiamy się tu na figurkach, a oprócz tego ma wyjść skaveńska książka fluffowa.
Co ?! To brzmi trochę jak by skaveni byli nową ulubioną rasą GW (jak space marines i ich wszystkie książki: jak malowac czołg, jak malować space marinów itp.)

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Artbook :wink:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Też fajnie. :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

KrzysiekW pisze:Też fajnie. :)
+1, choć tu faktycznie dużą rolę odegra cena takiej książeczki.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Goglem pisze:
gervaz pisze: Swoją drogą skupiamy się tu na figurkach, a oprócz tego ma wyjść skaveńska książka fluffowa.
Co ?! To brzmi trochę jak by skaveni byli nową ulubioną rasą GW (jak space marines i ich wszystkie książki: jak malowac czołg, jak malować space marinów itp.)
to akurat żadna nowość
poza tym jak już GW musi mieć ulubieńców to dobrze wybrali bo akurat skaveny jak żadna inna armia (może jeszcze jaszczury) jest elementem odróżniającym świat WH od innych. Jasne, gdzie indziej też jakieś szczurołaki biegają, ale nie na taką skalę.
A jeśli chodzi o SM i ogólnie takie publikacje do 40k o których piszesz to jest tak moim zdaniem z dwóch powodów - raz że SM stanowią pewnie nie mniej niż 40% kupowanych modeli do całego systemu, dwa że 40k to system z większym tłem hobbystycznym niż WFB, stąd "jak malować czołg" i inne jazdy
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Na warseerze są już zdjęcia abomki...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

ODPOWIEDZ