Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Post autor: Ziemko »

Wieszkto otrzymujesz ostrzezenie, obserwuje Cie od jakiegos czasu, juz mam donosy, ze jestes jednym z dzieci neo, ktory kiedys spamowal forum. Jeszcze jeden wybryk i tygodniowy banik.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Będzie opcja, żeby MO było wysyłane do domu po normalnej cenie wysyłkowej czy tylko odbiór osobisty w Wawie?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Szaman -> mam 3 - wszyscy pracują intensywnie - albo równie intensywnie studiują i grają raz na 2 -3 miechy - więc raczej wolałbym się przyłączyć do czegoś co już działa...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Czy wiadomo coś o kadrze która będzie tam pracować? Czy będą to totalne newbie które tylko(a raczej aż) mają dyplom z psychologii i twierdzą że red gore to jakiś tandetny horror z lat 70' czy jakiś stary wyjadacz który zna podręczniki lepiej niż samo GW? Ktoś mało znany czy też któraś z legend pokroju Dominika z Starego Świata czy któryś z Braci Faberów(w końcu to oni organizowali pierwsze Euro)? Jestem ciekaw już parę osób się chwaliło że będzie tam pracować(nie to żebym wierzył ale lepiej na zimne dmuchać).
Ostatnio zmieniony 18 lut 2011, o 10:16 przez likaon, łącznie zmieniany 1 raz.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

likaon pisze:Czy wiadomo coś o kadrze która będzie tam pracować? Czy będą to totalne newbie które tylko(a raczej aż) mają dyplom z psychologii i twierdzą że red gore to jakiś tandetny horror z lat 70' czy jakiś stary wyjadacz który zna podręczniki lepiej niż samo GW? Ktoś mało znany czy też któraś z legend Dominik z Starego Świata czy któryś z Braci Faberów(w końcu to oni organizowali pierwsze Euro)? Jestem ciekaw już parę osób się chwaliło że będzie tam pracować(nie to żebym wierzył ale lepiej na zimne dmuchać).
Nie liczył bym na kogoś z istniejących sklepów albo zamkniętych .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

nikomu "powolan do kadry" nie bedziemy wysylac :mrgreen:

bedzie standardowa rekrutacja - z kandydatow wylonimy najlepszych. na chwile obecna nie ma jeszcze managera wiec trudno mowic o zalodze...
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

likaon pisze:Czy wiadomo coś o kadrze która będzie tam pracować? Czy będą to totalne newbie które tylko(a raczej aż) mają dyplom z psychologii i twierdzą że red gore to jakiś tandetny horror z lat 70' czy jakiś stary wyjadacz który zna podręczniki lepiej niż samo GW? Ktoś mało znany czy też któraś z legend Dominik z Starego Świata czy któryś z Braci Faberów(w końcu to oni organizowali pierwsze Euro)? Jestem ciekaw już parę osób się chwaliło że będzie tam pracować(nie to żebym wierzył ale lepiej na zimne dmuchać).
Obstawiam, że stanowisko kierownika obejmie absolwent jakiegoś kierunku ekonomicznego, który miał wcześniej styczność z grami GW. Na liniowca myślę, że dadzą jednak kogoś po/z psychologii albo technika handlowca, ale również z doświadczeniem dotyczącym tego hobby, ponieważ zmniejszy to koszty szkolenia. Tak wygląda moja klimatyczna rozpa. Podejrzewam, że GW wymyśli jednak coś lepszego, w końcu oni są korporacją ze stażem większym, niż ja mógłbym pomarzyć. :wink:
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Cóż za polska mentalność tu wypływa. Jeden narzeka, drugi obraża a trzeci się obraża :D Zamiast się cieszyć, że w końcu powstanie oficjalny sklep GW w naszej strefie cienia (czyt. w Polsce) to standardowo paru osobom coś nie pasuje. Ech... ludzie znajdźcie sobie jakieś zajęcie bo chyba się musicie zajebiście nudzić.

Malak pisze:Jak kupisz prezerwatywy to nie znaczy, że durex ma Ci zapewnić panienkę do zabawy :roll:
Jestem za takim rozwiązaniem. Poproszę wysoką brunetkę, w klimatach latynoskich :twisted:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Ale będę się brechał jak będzie tak jak mówi Kafuti i zatrudnią absolwenta który będzie miał mega preferencje oraz wysoką płacę ale nie będzie mało lub nic wiedział na temat gry. No przecież z punktu widzenia GW ma sprzedawać i tyle, bo przecież hobby center jest po to by sprzedawać nie po to by sklejać, malować czy grać :lol2:
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

czy któryś z Braci Faberów(w końcu to oni organizowali pierwsze Euro)?
:lol2:
Taaa... już widzę, jak ktoś prowadzący własną firmę od kilkunastu lat z radością biegnie pracować na etacie w GW. Ale żeś k... wymyslił.

Ponadto nic mi nie wiadomo o tym, by pierwsze Euro organizowali Faberowie. Faberom pewnie też nie.
Ile znamy już w historii battla sklepów, które upadały bo ludzie tam grali a nie kupowali ?
przez bezpardonowe korzystanie z zyczliwosci wlascicieli juz niejeden sklep upadl - bo zamiast stalych klientow mial stalych bywalcow

Za tydzień zamkną katowickiego Smoka. Super miejsce do gry, ale nie zostawiłem tam ani złotówki.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

No dobra z tym odrobinę przesadziłem zatrudnianiem(ale przecież na stanowisko kierownicze jak znalazł), ale co do drugiej informacji to przecież pomagali w organizowaniu pierwszej tego rodzaju imprezie w Europie.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Pelikaon weź wyślij CV do Szamana, może Cię przyjmą na sprzedawcę? Chciałbym zobaczyć jak chyłkiem wciskasz dzieciakom darmowe kopie podręcznika armii Nocnych Goblinów i kserówki projektów lizardmeńskich, wochowych i wood elfickich okretów wojennych.
Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Gratulacje kolejny wspaniały tekst który ktoś sobie wsadzi do popisu, idź oftopuj do któregoś z moich tematów albo napisz jak bardzo nie podobają ci się moje modele tu masz linka abyś nie musiał szukać
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 6&start=80
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dzięki i nie zapomnij dodać, że Faberowie zorganizowali Arkę Noego w czasach biblijnych i Euro 2012 w Polsce i Ukrainie. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Dzięki tobie nigdy o niczym nie zapomnę, a teraz proszę skończ oftop
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jeśli offtopem nie są śmieszne spekulacje na temat składu załogi nowego sklepu GW, które prowadzisz, to ja proponując Ciebie na jedno ze stanowisk nie prowadziłem żadnego offtopu, jedynie dopasowałem wypowiedź do Twojego pomysłu zatrudnienia tam jednego z braci Faberów. a teraz skończ oftop i nie pisz mi żebym nie offtopował, skoro tego nie robię. Dziękuję dobranoc. 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kaleson na priw z wycieczkami osobistymi prosze.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

to przecież pomagali w organizowaniu pierwszej tego rodzaju imprezie w Europie.
Jak? Pierwsze euro organizowali Rogaty Szczur i JJ.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Hmm w takim radzie przepraszam i skoro tak to znaczy że ktoś mi nakłamał :oops:
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Jankiel pisze:
przez bezpardonowe korzystanie z zyczliwosci wlascicieli juz niejeden sklep upadl - bo zamiast stalych klientow mial stalych bywalcow

Za tydzień zamkną katowickiego Smoka. Super miejsce do gry, ale nie zostawiłem tam ani złotówki.
Zostaje nam tylko lokal z grzybem 2 x2 metry na ścianie
i zimowe czapki :D

ODPOWIEDZ