12-13.03 DMŚ - wyniki strona 11, GTA strona 16

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: 12-13.03 JUŻ 70 OSÓB ZGŁOSZONYCH

Post autor: Laik »

nie wiem skąd Ty takie plotki masz...

Qc ogarnij się 8)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Make some noise ! ^^

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

szkoda, że nie będzie motywatora z 9 i 10 fotki :(

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myślałem że o Mytera Ci chodziło :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To byl zart, a wy sie spinacie, to szkoda, ze takie z Was kozaki i tylu graczy, ze nikt sie na tym bydgoskim masterze od Was nie pojawil - wtedy pewnie bylaby frekwencja ;)
Pomysl zostal rzucony zeby jechac, jak sie jakas sensowna ekipa kohorty zmontuje to sam rozwaze ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bydgoszcz pociąg 13 godzin z przesiadkami = horror. Chociaż to było przed zmianą rozkładów ; )

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ziemko pisze:To byl zart, a wy sie spinacie, to szkoda, ze takie z Was kozaki i tylu graczy, ze nikt sie na tym bydgoskim masterze od Was nie pojawil - wtedy pewnie bylaby frekwencja ;)
Pomysl zostal rzucony zeby jechac, jak sie jakas sensowna ekipa kohorty zmontuje to sam rozwaze ;)
Spina się tylko ten wałkarz z Wrocławia :P
Odległość w połączeniu z faktem że byliście dokładnie pomiędzy masterami we Wrocławiu i Łodzi – które mamy w zasięgu 3 godzin, w dodatku pomiędzy wszystkimi turniejami było tylko miesiąc odstępu…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Szykuje sie naprawde zacny turniej. Mam nadzieje, ze uda mi sie wyrwac i do was i do Bialego :( Jak na razie szanse sa spore.

Btw, Laik, nie istnieje taki dzien, jak 12 marzec. Wtedy mielibysmy marzec przez caly rok. "12-13 MARCA".
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Faktycznie wygląda na to że turniej będzie spory, z terminem myślę się udało - 3 tygodnie po Bazyliszku i 3 tygodnie przed Białymstokiem.

@Rince - jestem autorem treści ogłoszenia(wkładu zasadowego) a nie jego formy, ale już poprawiam :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Jakie są wymagania odnośnie adekwatności modeli wystawianych na stole do tych z rozipski?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

który wałkarz z Wrocławia?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@ Remo
Nie jest to turniej klasy master więc nie ma całkowitego zakazu proxów – aczkolwiek dozwolone są w granicach przyzwoitości, określanej przeze mnie (w razie wątpliwości należy mi przesłać peemkę, zdjecie tego co ma coś zastępować etc…)
Jeżeli ktoś przesadzi to proxy zostaną usunięte ze stołu(i będą się liczyć jako modele zabite na potrzeby obliczania wyniku) a resztę turnieju rozegra mniejszą armią…
(w skrajnym wypadku wpiszemy od razu wynik 20:0)

@Dmtri
Qc , chodziło o miejsce popełnienia wałka a nie pochodzenie<wink>

@all

W związku z rosnącym zainteresowaniem poszukujemy dodatkowego sędziego(a nawet dwóch), chętnych zapraszam na PM, wynagrodzenie przerasta wszelkie oczekiwania - do odebrania jest międzyi innymi bilet na kolejkę linową :mrgreen: .
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a już myślałem że znów coś zrobiłem nie tak:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zachęcam też do zagrania na lajtowym turnieju w piątek wieczorem – 2500 punktów bez ŻADNYCH OGRANICZEŃ BOHATEROWIE SPECJALNI DOZWOLENI – SŁOWEM FULL CONTACT
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

jakas sala/wypad do klubu/ogolny jakis melanz organizujecie? Nie po to jadę na turniej zeby w ludki grac ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Na rynek(czyli do 90% knajp) jest 3 minuty na nogach), o konkretach pomyślimy po Bazyliszku.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Myślę, że to jak kto, ale Ice-T & Klocek znają się na rzeczy i zaprowadzą wszystkich chętnych do odpowiedniej knajpy :)
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Klocek wisisz mi melanż ostry po Silesianie:) pzdr

Wooooooo! FULL CONTACT... Sign me in!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Kraków szuka piątego gracza do teamu :D...mamy VC, TK, LIZ oraz EMP. Jak są jacyś chętni proszę o PW

Awatar użytkownika
Terror
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48

Post autor: Terror »

Szukamy 2 osób do teamu, jedziemy z okolic Mysłowic/Tychów. Mamy Liz, O&G, HE jest możliwość skołowania wspólnego dojazdu, wspólnego upicia się i posparowania:P Kontakt gg 1921215
Producent marki www.KartaPostaci.pl ! Ubieraj się w orginalne t-shirty !

Agencja reklamowa
www.ArsVestis.pl - zapraszamy!

ODPOWIEDZ