BITWA O BIAŁYSTOK 2011, WYNIKI NA STR. 41

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Re: BITWA O BIAŁYSTOK 2011, 2-3.04.2011, 2400 ETC, Białystok

Post autor: Karli »

Nie każ innym graczom przerywać gry tylko dlatego, że nie masz jak sprawdzić jak działa lasek ;p Wyjdzie Ci na zdrowie :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Lasek działa tak że zostaje przemielony na papier z którego wydrukuje rulebooka : P

ale roger roger! pełen equip będzie
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Karli pisze:Oczywiście templatek tylko takich, których się używa (jeśli używacie lora, gdzie są templatki, wówczas również będzie to wymagane). Także rano razem z kasą podchodzicie i pokazujecie cały komplecik a w przypadku braku któregoś z powyżej wymienionych wpisujemy ujemny punkcik (lub kilka) i lecimy dalej z koksem. Szybko sprawnie i mam nadzieję, że każdy zadba o to aby mieć komplet :)
Sorry - mając jakiegokolwiek magika trzeba mieć templatki - miscasty lecą równo w każdej bitwie i nie wiadomo czy będzie mały placek czy duży :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Racja :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Ale wiele osób zapomina o artyleryjce, lub scaterce :twisted:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

80 rulebooków i kazdy gracz, który ma w rozpisce domenę bestii musi miec model hydry i smoka, pomalowany i templejtkę bref łepon do nich. :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Kalesoner pisze:80 rulebooków i kazdy gracz, który ma w rozpisce domenę bestii musi miec model hydry i smoka, pomalowany i templejtkę bref łepon do nich. :shock:
Spokojnie to tylko przy zapisach :P

Swoją drogą Ty Kaleson masz śmiesznie (tak jak i wszyscy inni gracze z Czapką w rozpie) bo musisz mieć tą hydrę, smoka, manticorę i cały zestaw templatek :lol2:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

=D> :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

a jakbysmy grali open to kolo z chengelingiem musialby miec wszystkie modele w systemie! :mrgreen:
:wink:
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

bez przesady, chyba tylko te mogace rzucac challenge ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kalesoner pisze:80 rulebooków i kazdy gracz, który ma w rozpisce domenę bestii musi miec model hydry i smoka, pomalowany i templejtkę bref łepon do nich. :shock:
Oczywiście, że tak a do tego każdego charaktera z różnym możliwym wyposażeniem, gdyż nie daj boże ktoś zniszczy Ci kosiarkę vaul's unmakingiem i co wtedy? :wink:
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Karli pisze:a do tego każdego charaktera z różnym możliwym wyposażeniem, gdyż nie daj boże ktoś zniszczy Ci kosiarkę vaul's unmakingiem
o fuck :shock:
już się biorę za konwertowanie zapasowych herosów :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

To ja dodam, zebyscie punktowali czy ktos ma movement traye pod skirmishe.
Sprawdzanie po 0,5 cala miedzy modelami zabiera troche czasu.

Jak już dbacie o komfort graczy to we wszystkim.

;)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Powinny być tez punkty za majty na zmianę i własne mydło (w żelu). Jak dbać o graczy to też o ich zdrowie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Zapomniales o szamponie do wlosow i obowiazkowo suszarce ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

A po co się myć... ;)

Jazda pociągiem, spanie gdzie popadnie... Te turnieje prawie jak koncerty albo festiwale :D

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

oraz o zapasowych agletach!
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kalesoner pisze:Powinny być tez punkty za majty na zmianę i własne mydło (w żelu). Jak dbać o graczy to też o ich zdrowie.
W żelu? Prawdziwy battlowiec bierze w kostce, idzie z kumplami pod prysznic i nie boi się, że mu się nagle te mydło wyśliźnie :D +1duzy punkt do klasyfikacji generalnej za mydło w kostce, zapomniałem wpisać do regulaminu ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

W plynie plewo bo skoro prawdziwy battlowiec niczego nie boi sie pod prysznice to wypina sie na takie prysznicowe zagrozenia. Skoro mydlo w plynie podnosi sie dluzej z podlogi = wiecej pogardy dla zagrozenia = wiecej wypinania na nie ;)
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Obrazek

ODPOWIEDZ