Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

Post autor: Havelock »

a z drugiej strony - nie da się zrobiś tak że wystawiasz herosa w swoim deploymencie, po czym w fazie wystawiania SW wystawiasz ich naokoło herosa i tworzą oddział? :) nie wiem czy nie przekombinowałem :)
edit: swoją drogą nie można, jak chyba w zeszłej edycji, dobrowolnie zrezygnować ze scouta i wystawić SW jak normalny oddział, w trakcie wystawiania innych "normalnych"?
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak chcesz ustawić SW naokoło herosa? Witamy w 8 edycji, gdzie skirmish chodzi w formacji :)

To drugie też nie :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Araghas
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Araghas »

Dzięki Wam za odpowiedź :) przynajmniej przestanę teraz się mylić - Pozdrawiam
Warhammer Fantasy Battle Blog
-----------------------------------------
http://www.araghasarts.blogspot.com
-----------------------------------------

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

baner z ogniem na DP i eliksir sily to dobry pomysł (gra na małe punkty) i czy bedą oni mieli magiczne ataki?

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

Witam wszystkich! Po dluzszej przerwie wracam do battla i padlo tym razem na High Elfy. Widzialem dzis w Cytadeli bitwe na 8ed i o dziwo sama piechota. Czytajac rulebooka wcale mnie to juz nie dziwi. Co proponujecie jako zakup speciali? Mi sie wydaje ze WL beda sie ladnie spisywali w hordzie :> chyba nawet bd mial w rozpie 2 oddzialy. Myslalem jeszcze nad SM, grywali sa?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Małe odziały jako support tak
Grunt by doszli do combatu potem to juz jest tylko rzeź
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Andrzej pisze:Jak chcesz ustawić SW naokoło herosa? Witamy w 8 edycji, gdzie skirmish chodzi w formacji :)

To drugie też nie :)
dzięki za wyprostowanie moich pokręconych koncepcji :)
Mortipher pisze:baner z ogniem na DP i eliksir sily to dobry pomysł (gra na małe punkty) i czy bedą oni mieli magiczne ataki?
płonące to nie magiczne. Jakbyś chciał żeby mieli magiczne to od tego jest Amulet of Light zdaje się.
dziekanotr pisze:Witam wszystkich! Po dluzszej przerwie wracam do battla i padlo tym razem na High Elfy. Widzialem dzis w Cytadeli bitwe na 8ed i o dziwo sama piechota. Czytajac rulebooka wcale mnie to juz nie dziwi. Co proponujecie jako zakup speciali? Mi sie wydaje ze WL beda sie ladnie spisywali w hordzie :> chyba nawet bd mial w rozpie 2 oddzialy. Myslalem jeszcze nad SM, grywali sa?
na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedzi w odpowiednich działach
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

Uwielbiam takie odp! dzieki za pomoc, lece szukac

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

kurwa mac no pare tematow nizej w dziale HE masz temat piechota wysokich elfow i ciezko tobie poszukac ?
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

nie jest mi trudno poszukac, zobaczylem temat pytania poczatkujacego to napisalem tutaj nie wiem co w tym zlego i nie klnij prosze bo az sie wystraszylem

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

dziekanotr pisze:Uwielbiam takie odp! dzieki za pomoc, lece szukac
żeby nie było, nie chciałem Cię zbesztać tylko wskazać gdzie znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi. Peace out.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

ok ,ja wiem dzieki, napisalem ,ze lubie szybkie, konkretne odp. Pewnie troche zle mnie zrozumieliscie, albo ja zle sie wyrazilem. W kazdym badz razie znalazlem co chcialem, dzieki.,

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

jak to jest z ruby ring of ruin?
On ma fireballa ale można podnosić jego poziom czy zawsze jest to d6 hitów?

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

rulebook dzial boundow, dokladnie pisze jaka wersje mozesz rzucac. <ciach>
W wyciętym fragmencie Relosu chciał napisać że bardzo kocha słitaśne pushyste koteczki
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

Relosu odpuść sobie bo agresywny coś dzisiaj jesteś.<ciach>..pomyśl czasem zanim napiszesz. Widzisz może nie mam przy sobie RB (jest okolo 100km ode mnie i nie mam za bardzo jak do niego dupska ruszyć).
Ponawiam pytanie jak działa ten pierścień?

W wyciętym fragmencie autor postu stwierdza, że pluszowe pieski są lepsze od kotków.

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

Mortipher pisze:jak to jest z ruby ring of ruin?
On ma fireballa ale można podnosić jego poziom czy zawsze jest to d6 hitów?
Wszelkie bound spelle w grze rzucane są zawsze na podstawowym poziomie.
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Mortipher pisze:Relosu odpuść sobie bo agresywny coś dzisiaj jesteś. a jako że agresja rodzi agresję to mam wielką ochotę zbesztać cię srogo - ale odpuszczam ci chłopcze.........pomyśl czasem zanim napiszesz. Widzisz może nie mam przy sobie RB (jest okolo 100km ode mnie i nie mam za bardzo jak do niego dupska ruszyć).
Ponawiam pytanie jak działa ten pierścień?
<ciach> Bo naprawde ciezko bylo wpisac w szukajke ruby ring of ruini zaznaczyc zeby szukalo w dziale Kwestia Zasad czyli Pytania i Odpowiedzi ? 2 post od gory klikasz w jego pytanie, post nizej masz odpowiedz. <ciach>
W wyciętych fragmentach Relosu dalej opisuje jak to bardzo kocha malutkie kotki.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Relosu faktycznie trochę przesadziłeś, w końcu takie pytania zadają początkujący gracze, nieobeznani w forum i zasadach, więc można im odpisać. Przynajmniej będziemy mieli więcej postów w dziale HE :wink:

Mortipher na Twoje pytanie odpowiedź rzeczywiści jest jak w pysk strzelił w RB, wystarczyło poszukać :)

Dobra, a teraz koniec już flamu o właściwym korzystaniu z forum, bo zaraz przyleci Assasello i pokasuje nam posty :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
ainuin
Chuck Norris
Posty: 473

Post autor: ainuin »

<ciach>
Post powinienem usunąć, bo również traktował o malutkich kotkach.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

<ciach> :D Andrzej zachwyca się kotkami.
Z jakiego to filmu?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Zablokowany