potrzebyje rozpizke na 1000 p. kontra O&G

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Belaner7 pisze:O tak reaver jest kiepski,a grałeś nim chociaż ze 3 bitwy?,bo Ci powiem że on nie jest plewa jak już tylko ten co nim gra kiepawo.Co do rospisek to my jesteśmy jakaś wytwórnia rospisek?Zapodajcie coś i tyle,my to ocenimy.
to wszystko sa schematy.. nic odkrywczego nie podajemy..

a i tak jak komus podsunie sie taki schemat to pewnie tym pare razy przegra, bo nawet takim samograjem trzeba nauczyc sie grac :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

RB jest bardzo dobry i warto na nim polegać...


co do 1k to ja polecam tak:
-mały arcy na koniu
-2 orły
-2rydwany
-5DP z BoS
i za reszte piatek silverów :)


żaden oddział nie ma siły przebicia, jednak to jest kawaleria, dokałdniej 3 albo 4 oddziały (nie pamietam ile piaeczek silverów wchodziło, 2 albo 3) masa szarż kombinowanych kawalerii i rydwanów. Warto zrobić tak, że na jednej flance dajesz znaczną wiekszość tych jazd, jak masz 4 to 3 na jednej nawet, albo minimalnie dwie, wtedy mozesz przejechać przez wiele, centrum masz rydwany. Oczywisćie wszystko zależy od sytuacji, jednak dzięki sporej liczbie szybkich i dosć dobrych jednostek w uderzeniu masz spore szanse na zwycięstwo i do tego bardzo mocna magia jak na te punkty :)

To daje rade.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Siły przebicia a niby co ją ma na te pkt piechota?bo kavanawet w dużym oddziale jest nieprzebijalna,a do tego plewna,w małych w sam raz,ale w dużych.....

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

@Belaner7
A kto niby mówi, żeby duże kloce brać?
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Nikt tak niemówi(w sumie ja to zaczełem o tym mówić na ng i później już niebyło rospisek z dużymi kavaleriami,a przedtem były).Chodzi mi o to że elfy niemają siły przebicia na małe pkt.Moim zdaniem przynajmniej,no chyba że battle banner,ale bsb na 1000 pkt dziwactwo z masłem.

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

IMO najlepsza opcja na 1000 pkt jeśli chodzi o charakters, to 2x magowie i banner os sorcery. Masz wtedy duuzą przewagę w magii. Nikt inny na te pkt nie będzie ładował dużej ilości pkt w magię/antymagię.
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

ODPOWIEDZ