Nowa Edycja

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Remo
Falubaz
Posty: 1247

Re: Nowa Edycja

Post autor: Remo »

Fluffy pisze:Jak to co, nowości :mrgreen: . Przeciez te wszystkie wężośledziosfinxy będą przej*****, żadnej filozofii nie widzę :roll:
Dosyć oszczędnie w słowach. :) Ja na innym forum dałem upust fantazji jak zobaczyłem te sfinxy. W dużym skrócie: żeby wyciągał do 30 ataków jak Hydra, T jak armata, strzelał z oczu i czarował, o save, ward save i wstawaniu po śmierci nie wspominam. No i najważniejsze - żeby nie był dużo droższy broń Boże niż Żyrokopter!

Awatar użytkownika
Dasieq
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Dasieq »

Ojj...z takiej klimatycznej armi zrobili właśnie śmietnik moim zdaniem. Kurcze, zamiast wymyślać jakieś turbo-kosmiczne-nie-wiadomo-co mogli by po prostu ładnie odświeżyć tę armię. Z żalem to mowię ale w ogóle mi się nie podobają te modele...no..gwardia ujdzie,choć też szału nie ma.
Słabo..bardzo słabo. Ale poczekajmy na więcej...
"Kobieta powinna być na tyle wykształcona, żeby przyciągnąć głupich mężczyzn i na tyle wulgarna, by kusić inteligentnych"

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

dla mnie to jakies na sile robione wynalazki, juz boje sie nowych wood elfow bo czuje ze GW uraczy mnie gigantyczna wiewiorka i kawaleria na kretach z opcja wykopywania

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Do !@#$%^&*

Najpierw przez kilka lat muszę sobie znajdować na siłę figurki czy wręcz systemy do malowania, bo do Khemri mam już wszystko, do Black Templarów większośc. Po czym nareszcie wypuszczają, nowych Grey Knightów których planuję od dwóch lat jako drugą armię, oraz nowych TK, dzięki którym wrócę do battla.

W jednomiesięcznych odstępach, aaargh!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Ciekawe co będzie za miesiąc?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

likaon pisze:Ciekawe co będzie za miesiąc?
Za miesiąc będzie maj.


Mi większość modeli bardzo się podoba, nie mogę doczekać się ich zasad.
Obrazek

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

hm moja druga armia mialy byc tomby ale po tym co widze to fiksy strasznie widziwiane jaby starali sie cos zrobic na przymus :(
niestety ale bede zmuszony myslec o innej armi bo narazie nic nie przypadlo mi do gustu :(
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm ten warsinks w wersji terminator na czterech nogach przypomina mi ulepszoną wersję shagotha?

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

figurki zajebiste, ale TK coraz bardziej imo przestają być nieumarli, a zaczynają być egipscy.
niedługo nieumarłe jednostki [chodzi mi o klasyczne kości, nie żadne sfinksy/uszaty/coś innego] będą imo w TK rzadkością
podobają mi się te nowe figsy wizualnie, ale nie wiem, czy je zakupię...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zajebiste sie wydaja. Naprawde rewelacja.
Gw coraz fajniejsze modele robi.

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Poniższa opinia może ulec zmianie. Bazuje jedynie na dostępnych zdjęciach a w przypadku szczurów początkowe prognozy były równie ponure. :D

Goście na wężach- dno.
Sfinks z lektyką- spoko, pomijając załogę.
Sfinks- dla mnie bajer.
TG- dno, dobrze, że mam stare modele.
Stalkerzy(ry?)- słabi.
King- dno.

Dla mnie to jakiś koszmar.
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Niedawno pisalem na innym podforum o zasadnosci tworzenia nowych AB/figurynek tak ,aby sie sprzedawalo. I tak teraz jak widze warsphinxa to jakos kojarzy mi sie pajak z o&g , czy tez stegadon u lizakow. Lekko smieszne to ,ale zapodawanie takich nowosci (byc moze mocarnych w statsach) powoduje ,ze jacys mlodsi gracze przerzuca sie na ow armie. Coz taki jest marketing ,a WFB jest biznesem i trzeba sie z tym pogodzic ;)
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

a w innym wątku śmialiście się z tego:

Obrazek

:lol2: :lol2: 8)

hmmm jedynie ostatnie figsy mi się podobają, i King w Sphinxie (sam Sphinx kompletnie nie)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Dokładnie zgadzam się z Fluffym. Kaszana.
Miałem dylemat czy nie zacząć zbierać TK ale już mi przeszło. :lol2:
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

lubię nie lubię mało ważne :P

z przecieków wiadomo, ze zostaje zasada arrows of the asp
Obrazek

Awatar użytkownika
Gopal
Mudżahedin
Posty: 221
Lokalizacja: Warszawa, Ursynów
Kontakt:

Post autor: Gopal »

sarlok pisze:dla mnie to jakies na sile robione wynalazki, juz boje sie nowych wood elfow bo czuje ze GW uraczy mnie gigantyczna wiewiorka i kawaleria na kretach z opcja wykopywania
:lol: :lol: :lol:
Galeria rysunków: kliknij, na pewno Ci się spodoba! :D NSFW
http://jandraws.tumblr.com/

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Miałem dylemat czy nie zacząć zbierać TK ale już mi przeszło.
ja się wstrzymam do momentu kiedy nie przejże book'a, ale u mnie tez entuzjazm opadł ;)

Awatar użytkownika
Opos
Falubaz
Posty: 1196
Lokalizacja: KGB Tarnów

Post autor: Opos »

Cóż, generalnie bez nowego AB nie ma co krzyczeć, można jedynie przypuszczać.... Więc i ja sie dołaczę :D
Stalkerzy kojarzą mi się jakoś tak z glistami, choć mogą okazać się użyteczni, ale to będzie wiadomo w maju. Sfinksy wyglądają kozacko, ale nie spodziewam się ich dużo na stołach, może i będą w specialach, ale swoje będą kosztowały bez dwóch zdań :wink: poza tym, nie do końca trzymają klimat, bardziej Abomkkę przypominają, choć ten z maską na ugębieniu jest trochę lepszy. Guardzi wporządku, pod warunkiem, że da im się główki ze starych figsów. Król wygląda jak stary tetryk tknięty parkinsonem. Rycerze Nekropolii wypasik, juz się w nich zakochałem, najbardziej klimatyczne ze wszystkich pokazanych figsów, choć boję się trochę o ich efektywność... A i jeszcze jedno, mogę się założyć, że te figsy malowali panowie z 'eavy metal, myślę jednak, że mocno przekombinowali, inne malowanie (takie bardziej piaskowo - kościano - stare, bo kolorek sfinksow po prostu powala i powoduje mdłości) może naprawdę wiele zmienić :wink:
Let the River of Blood flow...

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Świetne figurki =D> Jedyne co mi się nie podoba to te szkiele stojące na kobrach, ale to można łatwo zmienić. Ogólnie nowe modele bardzo dobrze oddają klimat starożytnego egiptu. A to że pojawiły się jakieś stwory to tym lepiej bo w mitologii egipcjan pełno jest różnych bestii i potworów.

Gram już wampirami i powoli się przymierzam do drugiej armii. Jeśli armybook będzie spoko to chyba Tomb Kingi będą moją nową armią.
Come crawling faster, obey your Master...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Prawda jest taka że jak się pojawią te figurki oraz ich zdjęcia w lepszej jakości to wszystko odszczekacie ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ