Pytania krótkobrodego - zasady

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pytania krótkobrodego - zasady

Post autor: pingu »

Po co gdybać czas pokarze, ja dzis w pracy wymysliłem jak zrobić sterowiec i niebawem biore się za robotę;)
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

A tam jeźdźców na niedźwiedziach, ja chce to! http://www.coolminiornot.com/158024
Obrazek

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

fajny dredzio ale pachnie mi to czterdziestka
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

A ja wolałbym zamiast jakichś bzdur ugrywalnienie FC i żyrka :roll: [-o<
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

to tez ale mamy dostac monstera tak czy siak a moze mega organki?
to byloby cos chociaz sterowiec to rowniez fajna opcja :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Mega organki, rzucasz artyleryjka i wynik mnożysz x5 :D S8 wystarczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Slayer Zabójców pisze:Mega organki, rzucasz artyleryjka i wynik mnożysz x5 :D S8 wystarczy.
:lol2: :lol2:
Arbiter Elegancji pisze:A ja wolałbym zamiast jakichś bzdur ugrywalnienie FC i żyrka :roll: [-o<
Zawsze powierz świerzosci, i nowe modele to fajna rzecz ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Mrrrrr... taki sklad niedzwiedzi to jest to :P

coś na wzór rhinoxow, tylko lepiej opancerzonych, wyszkolonych, z przyzwoitą LD i stubbornem:P


golem/drednot troche mi nie pasuje, wolałbym coś żywego :wink: Aczkolwiek staty i zasady mogą przekonać nawet najbardziej zawzietego krasnoluda :twisted: :wink:


no i zawsze pozostaje jeszcze opcja Tronu, wykupowanego np jak stedzio dający oprocz bonusow dla lorda takze cosik dla oddziałów obok :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

antonio pisze: no i zawsze pozostaje jeszcze opcja Tronu, wykupowanego np jak stedzio dający oprocz bonusow dla lorda takze cosik dla oddziałów obok :twisted:
si, tron dla Lorda i nie marudzę ;)

Rakso - wydziel jakiś wątek, w którym będziemy mogli sobie powzdychać do kufla piwa... chyba, że mamy iść z tymi wywodami do wywodów przy piwie ;)
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Ja czekam na grywalnego żyrka... Golem nie za bardzo mi pasuje do naszych krasnoludów, wszyscy mówią o sterowcu, więc może coś w tym jest ;)

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

albo mega zyrek tylko taki grywalny z organami na pokladzie mozliwoscia zucania bomb albo z dzialkiem ratlinga :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2332
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Obrazek
Miły misiek.
Obrazek

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

patrzac na tego misia chce miec kawalerie w nowym ab nie koniecznie musi byc szybki ale ma byc zabojczy 2 ataki z kb do tego budzenie strachu i model t 5 save +1 :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Hehe +1? Chyba 1+ ;)

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

imo w nowych Dwarfach będzie na pewno coś z teo oto krutkiego wishlistu:
-kawa na niedżwiedziach
-jakaś wielka machina [sterowiec/czołg itp]
-może jakaś jednostka wybitnie nastawiona na greenskinów

w magię raczej wątpię, ale kto wię?
może dostęp do Commonów Magic Itemów i zamiast run będzie jakaś runiczna magia połączona z kowadłem?\
w każdym razie jeszcze dużo czasu...

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

W sumie niedźwiedzie jako monstrous cavalry są dość prawdopodobne, w końcu to nowy rodzaj jednostki i jak na razie mamy tylko juggerów i te nowe kobry od TK, możliwe, że będą chcieli więcej tego typu jednostek wprowadzić w życie.
A tak se spekulujemy już przez kilka stron :D

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Fajnie tak sobie pogdybać ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

oby nie wpadli na pomysl kasacji run a zrobieniu z naszych runesmithow magierow [-X
runy daja nam absolutna unikalnosc armii, runy daja nam mnustwo kombinacji sa leprze niz ta cala magia, jedynie by mogli nowe dodac i pare starych zmienic :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

puma1944 pisze: mnustwo leprze
Litości dla nas albo Firefoxa dla pumy [-o<

Awatar użytkownika
puma1944
Chuck Norris
Posty: 412
Lokalizacja: So'ton

Post autor: puma1944 »

odczep sie mam dyzgrafie jak ci sie nie podoba to nie czytaj :D
"Poproście ich,żeby się nieco uciszyli.Snorri ma małego kaca,-powiedział Snorri.
Artur pisze:Człowieku to jest temat, o nowym info o krasiach - czy wszyscy musimy wiedzieć z jakich modeli zrobisz bombera ... jak dal mnie możesz nawet w kupę wsadzić parasolkę do drinków
Dwarfs
W:29\D:4\L16
Tomb Kings
W:1\D:0\L:0

galeria moich Krasi: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=33906

ODPOWIEDZ