Mastery na sezon 2011-2012

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Re: Mastery na sezon 2011-2012

Post autor: kudłaty »

Ale termin 21-22 maja będzie nierealny w tym sezonie chyba że przesuniemy głosowanie na przed Arenę. Bo jak założymy je po ostatnim masterze to w tych dniach nawet wyników przydziału masterów nie będzie. Dodatkowo przemyślmy jeszcze jedną bardziej istotną rzecz, Szmaja potwierdził brak blastera, nie ma być Wejcherowa. Kto jest w stanie organizacyjnie pociągnąć mastera w pierwsze dwa miechy od rozpoczęcia sezonu? Bo jak zaczniemy sezon masterowy od DMP to luźniej niż w tym sezonie nie będzie a ktoś zarobi śnieżycowy termin i obsys frekwencyjny przez problem z dojazdem.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

nie wiem, czy sie dobrze rozumiemy - master blaster mial byc tradycyjnie 28-29.05, my robimy swoj tur tydzien wczesniej zeby nie kolidowalo.

jesli ktos by mial przejmowac termin, to by przejmowal 28-29.05, nasz odradzam, bo znowu ktos zarzuci jakies podjazdy personalne. to, czy jakis osrodek zdazy sie zorganizowac w tym krotkim przeciez czasie, to inna kwestia.

ja jestem osobiscie za tym, zeby skoro i tak jest zamieszanie, sprobowac torche zmienic kalendarz - przerwa w zimie wydaje sie sensowna.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Kto jest w stanie organizacyjnie pociągnąć mastera w pierwsze dwa miechy od rozpoczęcia sezonu?
My, o ile miejscówkę uda się załatwić. Ewentualnie może Białystok zgłosi EGU jako mastera?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Jankiel pisze:
Kto jest w stanie organizacyjnie pociągnąć mastera w pierwsze dwa miechy od rozpoczęcia sezonu?
My, o ile miejscówkę uda się załatwić. Ewentualnie może Białystok zgłosi EGU jako mastera?
oh yeah EGU jako master!

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

wolalbym nie - po tak duzej mobilizacji jak tydzien temu potrzebujemy troche sie rozluznic, to zrobi dobrze dla imprezy. poza tym, nie wiem czy ludziom sie bedzie chcialo jechac taki kawal ponownie w ciagu dwoch miesiecy :).

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Dokładnie. Poza tym wolelibyśmy aby EGU pozostało lokalem, bo jest to impreza organizowana przez NZS i nie mamy tam dużego pola manewru organizacyjnego natomiast mastera chcielibyśmy robić na własnych zasadach gdzie nikt nie dyktuje nam ile mamy miejsca bądź o której godzinie należy zamykać/otwierać salę itp...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

szkoda, chętnie bym sie do was wybrał na kolejnego mastera za jakieś dwa miechy;) i pewnie nie ja jeden

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Jankiel a nie myśleliście o zasadach Euro ? Ja wiem że będzie już po całym ETC, ale te ograniczenia są naprawdę dobre
Dla mojej armii oczywiście lepiej bez ograniczeń ;P wystawię sobie gwardię z dwurakami, 2 x wraty, MoBA periapt i cały lore
ale chyba jednak wolę zbalansowaną rozgrywkę ;)

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Będziemy myśleć w lipcu-sierpniu, jak będzie wiadomo jakie mastery i na jakie zasady będą. Raczej nie przewidujemy euro, ale kilka ograniczeń będzie - może takich, jak na Arenie, może bardziej restrykcyjnych. Na chwilę obecną nie wiem, zresztą, to będzie decyzja wszystkich naszych klubów.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

cos malo tych kandydatur masterowych poki co... ciekawe, czy w ogole bedzie potrzebne glosowanie :P.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

spoko, do konca sezonu jeszcze troche czasu ;)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Przydałoby się aby jeśli ktoś chce robić mastera w maju to aby głosowanie zakończyło się najpóźniej z tydzień po Arenie..
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

cos malo tych kandydatur masterowych poki co
Spoko, możemy zgłosić drugiego mastera. Wawa, Gorzów i Kraków miały kiedyś po dwa, więc czemu nie
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

My poczekamy do wrażeń z Areny, ale jeśli będzie git, co zakładam, to z pewnością wystawimy kandydaturę.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Szczecin rok temu bardzo zabiegał...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Karli pisze:Szczecin rok temu bardzo zabiegał...
Szczecin w tym roku nie będzie się starał o mastera. Musimy trochę odżyć.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

My czekamy ze złożeniem oferty bo chcielibyśmy napisać coś więcej niż że po prostu będzie.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Furion pisze:
Karli pisze:Szczecin rok temu bardzo zabiegał...
Szczecin w tym roku nie będzie się starał o mastera. Musimy trochę odżyć.
Szkoda, bo chciałem Was odwiedzić :/
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

My przygotowujemy oferte.

miszon
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: miszon »

Czy jest jakiś harmonogram, do kiedy kandydatury i kiedy głosowanie ?

ODPOWIEDZ