Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

Jakiej techniki przeważnie używacie do malowania figurek - wet blending czy layering? Bo jestem za każdym razem pod wrażenie tego co Wam się udaje wymalować :).

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Głównie layering, czasem jeszcze glazy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Przeglądam sobie (przyznam, że dosyć wybiórczo) ten wątek i uderzyły mnie dwie rzeczy:
-po pierwsze, od ponad miesiąca nie ma nowych prac :(
-po drugie, jakoś w lipcu zeszłego roku zobowiązałeś się, Rakso, malować co miesiąc przynajmniej 5 krasnoludów lub 1 maszynę i prosiłeś, by Cię z tego rozliczać :wink: To rozliczenie, jak sam zapewne wiesz, nie wypada zbyt dobrze :P
Ale po raz kolejny zostałem przy okazji oczarowany malowaniem Twoim i Ignis i z nowym zapałem przystępuję właśnie do pracy :)
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

A no racja. Cóż masz za usprawiedliwienie Krasnoludzie??
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Tak ogólnie chciałem tylko powiedzieć, że jestem pod sporym wrażeniem Waszych prac :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Bayard pisze:Przeglądam sobie (przyznam, że dosyć wybiórczo) ten wątek i uderzyły mnie dwie rzeczy:
-po pierwsze, od ponad miesiąca nie ma nowych prac :(
Niestety jeszcze przez jakiś miesiąc do dwóch nie będzie- ślub, mgr i kilka innych projektów pochłaniają mnóstwo czasu. Już się nie mogę doczekać, aż siądę do malowania, bo czasu na razie brak :?

Pozdrawiam
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dobra, wybaczamy 8)

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Ignis pisze: Niestety jeszcze przez jakiś miesiąc do dwóch nie będzie- ślub, mgr i kilka innych projektów pochłaniają mnóstwo czasu. Już się nie mogę doczekać, aż siądę do malowania, bo czasu na razie brak :?
Pozdrawiam
W takim razie gratuluję i trzymam kciuki :wink: =D>
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Lecą sobie z nami w kulki... robią nas w konia ;) albo nawet raczej w słonia :D Co macie na swoje usprawiedliwienie? ;)
[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Ignis pisze:Niestety jeszcze przez jakiś miesiąc do dwóch nie będzie- ślub, mgr i kilka innych projektów pochłaniają mnóstwo czasu. Już się nie mogę doczekać, aż siądę do malowania, bo czasu na razie brak :?
Chyba czytanie nie boli...?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Kochani, to tylko figsy! Są ważniejsze rzeczy w życiu! Dajcie Idze i Raksowi trochę pożyć!!!!
To są ważne chwile w ich życiu i należy im się trochę spokoju. Życzę szczęścia przyszłej Młodej Parze :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Piotras pisze:
Ignis pisze:Niestety jeszcze przez jakiś miesiąc do dwóch nie będzie- ślub, mgr i kilka innych projektów pochłaniają mnóstwo czasu. Już się nie mogę doczekać, aż siądę do malowania, bo czasu na razie brak :?
Chyba czytanie nie boli...?
Jeśli do mnie pijesz człowieku to wiedz, że Oskar i Iga to moi dobrzy znajomi i jestem pewien, że nie mają nic przeciwko temu drobnemu "narzekaniu" (które było jedynie w formie żartu)na które sobie pozwoliłem sobie w ich temacie.
Doskonale zdaje sobie sprawę z tego ile ważnych rzeczy mają teraz na głowie więc gaszę tą nieudaną próbę flejma i pozdrawiam serdecznie. Jednocześnie nie mogę się doczekać Waszych kolejnych prac jak tylko uwiniecie się ze wszystkimi obowiązkami i przyjemnościami które Was czekają w najbliższym czasie.

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

To nie była próba flejmu, ani nic takiego. I nie jestem Bogiem, żeby wszystko wiedzieć ;)
Sorry za spam, eot.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

smiejagreg pisze:Kochani, to tylko figsy! Są ważniejsze rzeczy w życiu!
Są ważniejsze rzeczy niż plastikowe ludziki? :shock: Cholera a zawsze myślałem że to jest priorytet i dzieki temu glob się kręci :D :wink:

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Spokojnie, po maju pewnie zaczniemy nadrabiać braki malowania, po czerwcu to już na 100%. Człowiek sobie nawet nie zdawał sprawy co to jest głód farbek ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Żebyśmy Was tylko nie spotkali na spotkaniu grupy Anonimowych Malarzy. :lol2:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

zróbcie sobie miesiąc miodowy przy farbkach:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Rakso_The_Slayer pisze:Spokojnie, po maju pewnie zaczniemy nadrabiać braki malowania, po czerwcu to już na 100%. Człowiek sobie nawet nie zdawał sprawy co to jest głód farbek ;)
Tylko ich nie wąchaj hehe
Ja tam czekam na pewien model :D
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja czekam nawet na dwa - mialy byc gotowe w grudniu, ale nie zebym cos wypominal :P
Na dobra robote trzeba niekiedy poczekac...

ODPOWIEDZ