Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szybkie pytania

Post autor: goboss »

czym skleic gabke z walizek?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Distal powinien trzymać, może nawet wikol(?).

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wikol daje rade tylko trzeba przycisnąć gąbki na czas klejenia (czyli parę godzin).
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Dobry będzie także klej polimerowy, już zresztą ktoś o to wcześniej pytał.

Awatar użytkownika
slouch
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: slouch »

he he, zadanie do wyjadaczy internetowych: znaleźć rozmiary ludzkiego organizmu (uwzględniając przeciętne długość rąk, nóg itp.)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

goboss pisze:czym skleic gabke z walizek?
Ja kleje pistoletem na gorący klej ( nie wiem jak to nazwać, takie patyczki z kleju się wsadza, podgrzewa i wyciska) i trzyma super a schnie 30 sekund ;) Wszystkie swoje gąbki tym kleiłem i żadna się nie rozwaliła jeszcze ( a mam to juz pare lat)

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Poszukuje trawki.
Najbardziej istotny jest kolor - intensywna ciemna zieleń.
Dla porównania
http://www.monolith-icon.eu/sklep//inde ... od_id=3023 - ten jest zbyt wyblakły
http://www.monolith-icon.eu/sklep//inde ... od_id=3040 - ten jest za jasny

Szukam czegoś po środku. Ma ktoś jakiś pomysł?

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

zieleń majowa na razie jest na prowadzeniu :)
może ktoś jeszcze coś podrzuci ?
Obrazek

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Może coś z oferty Polaka?
http://www.modelmania.com.pl/index.php? ... anuf_id=32
Chyba najbardziej realistycznie wyglądająca roślinność. Jest jeszcze firma o nazwie Fredericus Rex, ale kiepsko z dostępnością ostatnio...
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

Hmm a jak z wytrzymałością tych krajobrazów czy dałoby się ich użyć do urozmaicenia zielonej maty do gry.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ja mam pytanie odnoście sprayu armypaintera tego w kolorze "kości", a mianowicie czy ktoś może miał z tym do czynienia i czy bardzo różni się od bleached bone by gw?

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Skaven pisze:Ja mam pytanie odnoście sprayu armypaintera tego w kolorze "kości", a mianowicie czy ktoś może miał z tym do czynienia i czy bardzo różni się od bleached bone by gw?
ja miałem, trzeba uważać,
bardziej blady jest od BB gw,
natomiast nie wiem czy miałem jakaś felerna puchę, ale jak szprejowałem z dalsza to mi się taki osad zrobił (meszek) i w sumie 20 marudów do przeróbki ;], musiałem z bliska malować każda jedna osobna figsę, ale zrażony nie jestem.
więc jak co to najpierw radze zrobić mały test z odległością szprejowania ;)

dexterzg
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: dexterzg »

zupelnie nie wiedzialem gdzie o to zapytać wiec pytam tu. jake znacie najladniej wyrzeźbione figurki kobiet? chodzi głównie o twarz bo zazwyczaj to kuleje.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Miliardy tego są :) Tak naprawdę zależy to od gustu . Ja osobiście lubię modele haselfree bo mi się je dobrze maluje i twarze nie są takie bardzo "kanciaste" tylko ciut bardziej okrągłe i gładkie. Dobre modele widziałem z elmore masterworks np najbardziej znany i najczęściej malowany model przez malarzy czyli http://darkswordminiatures.com/mainwebs ... Amazon.htm.

maciekm1214
Plankton
Posty: 3

Post autor: maciekm1214 »

Czy ktoś się orientuje, czy w Polsce można kupić Selitron(to niemiecka nazwa) ??

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Owszem, u nas to nazywają najczęściej styrodurem, albo depronem (a w ogóle to jest styropian ekstrudowany). Kupisz to w sklepach modelarskich specjalizujących się w modelach sterowanych (latających). Bywa też w sklepach dla plastyków. No i rzecz jasna w mekce modelarzy czyli supermarketach budowlanych, choć tam personel jest najbardziej niekumaty i musisz im pod nos to podetknąć i dać pomacać, bo inaczej to będą na zdrowie mamusi przysięgać że nic takiego nie mają, opierając się przy tym o wielką stertę rzeczonego styroduru.
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Mam sobie spray do figurek. Używałem i używałem, aż tu futrzak domowy machnął ogonem i zrzucił go z półki. Odłamało się owo "psikadełko", które się naciska i spray zrobił się bezużyteczny. Wobec powyższego stawiam pytanie: da się to naprawić, czy spray mi eksploduje jeśli spróbuję?

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

To psikadełko czyli plastikową nakładkę ( dyszę) czy taki bolec z twardego plastiku który czasami z szyjki sprayu wystaje?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

To białe coś z twardego plastiku. Hmmm... Może zrobię zdjęcie i wrzucę dzisiaj. Zależy mi bo spray był prawie nowy. :(

ODPOWIEDZ