Gra w klimacie fantasy poszukiwana

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Gra w klimacie fantasy poszukiwana

Post autor: BoB miniatures »

Chodzi mi głównie o to żeby dowodziło się bardzo małą ilością wojowników, tak do 10 powiedzmy. Chodziło by mi o coś co jest jak najbardziej rozwinięte pod kątem zasad, jak najbardziej realne. Mam na myśli coś w stylu warcanto lub mordheima, z tym że jeszcze bardziej dopracowane. I najlepiej żeby miało zasady po PL. Zna ktoś może taką grę?

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Warheim

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Warcanto/Warheim
Obrazek

Targowo.Istore
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Targowo.Istore »

Ale tutaj musisz doprecyzować: same zasady w PL czy cała gra ma być w naszej wersji językowej? Trudno znaleźć inny tytuł,oprócz tych wyżej wymienionych,w którym byłoby około 10 wojowników.

Awatar użytkownika
BoB miniatures
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: BoB miniatures »

Generalnie żeby dało się ogarnąć bo czytanie podręcznika po angielsku nie jest za cikawe, a za fluff nawet sie nie zabieram w takim wypadku i wychodzi mało klimatycznie. Warheim wydaje sie spoko, tylko mam jedno pytanie: czy wie ktoś jaką przeglądarką można otworzć stronę Najmita.net ?

Awatar użytkownika
Eiko2
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Eiko2 »

Na Firefoxie 3.6.13 wszystko jest ok :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Neferkamin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Telford
Kontakt:

Post autor: Neferkamin »

Mortron będzie taką grą - mortron.pl - Najprawdopodobniej wydam podręcznik w przyszłym roku, jeszcze muszę parę rzeczy dopracować.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4461
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

BoB's miniatures pisze:Generalnie żeby dało się ogarnąć bo czytanie podręcznika po angielsku nie jest za cikawe, a za fluff nawet sie nie zabieram w takim wypadku i wychodzi mało klimatycznie. Warheim wydaje sie spoko, tylko mam jedno pytanie: czy wie ktoś jaką przeglądarką można otworzć stronę Najmita.net ?
Obecnie forum poświęcone Warheim z różnych przyczyn przeniosłem na forum Azylium, na które zapraszam zainteresowanych..

ODPOWIEDZ