Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Motorek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Warszawa/Kraków

Re: Szybkie pytania

Post autor: Motorek »

Ja bym ubił kota ;) Tak dla zasady.

(Sorry za offtop)
Bene mori praestat, quam trpiter vvere

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

To białe coś nazywa się cap (czyt. kap) i jest do dostania w sklepach hiphopowych (w tych, które sprzedają puchy dla graficiarzy). Rozmiar którego szukasz to fat, ewentualnie ultra fat.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

możesz też wymienić z jakiegoś starego podkładu jak masz jeszcze puszkę.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

ale jak się ułamało to chyba nie wymieni... :?
Obrazek

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

A dlaczego nie? Wyjmujesz rozwalony cap i wkładasz nowy.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

Duderson pisze:A dlaczego nie? Wyjmujesz rozwalony cap i wkładasz nowy.
fajnie ze wspomniałeś koledze o kap'ciach (nie każdy pasuje, ale faty powinny siadać), trzeba tez pamiętać ze są rożne puszki, M/F (meskie/damskie ;), i akurat AP ma różne puszki, gw tez miało z początku puszki męskie ), ale to akurat ciężko ułamać :), a z tego co kolega pisze to puszka damska wiec cap'a powinien sobie spokojnie nabyć, bądź wymienić z innej puszki (o ile się coś połamało, bo mogło tylko wypaść)

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

czym się różni puszka męska od damskiej?
musiałem spytać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

yo

mam pytanko gdzie znajdę głowy kobiet (elfki najlepiej) ludzkie też będą ok. Ale musza być ładne smukłe pociągłe, wiecie nie jakieś puce kwadratowe klocki z ryjem jak waran z komodo.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Ice-T pisze:yo

mam pytanko gdzie znajdę głowy kobiet (elfki najlepiej) ludzkie też będą ok. Ale musza być ładne smukłe pociągłe, wiecie nie jakieś puce kwadratowe klocki z ryjem jak waran z komodo.
Na przykład w dark Eldarach są całkiem ciekawe
Obrazek

Awatar użytkownika
slouch
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: slouch »

gerald_tarrant pisze:czym się różni puszka męska od damskiej?
musiałem spytać :mrgreen:
dołączam się do pytania....

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

slouch pisze:
gerald_tarrant pisze:czym się różni puszka męska od damskiej?
musiałem spytać :mrgreen:
dołączam się do pytania....
Męski puszka ma bolec (jak w dezodorancie), damska ma dziurę (podkładówka GW) przy końcówce.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
slouch
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: slouch »

#-o mogłem skojarzyć :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Duderson pisze:
slouch pisze:
gerald_tarrant pisze:czym się różni puszka męska od damskiej?
musiałem spytać :mrgreen:
dołączam się do pytania....
Męski puszka ma bolec (jak w dezodorancie), damska ma dziurę (podkładówka GW) przy końcówce.
Bardzo intuicyjnie. 8)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Dobra, dość tych śmieszności. :wink:

Edit: Dość znaczy dość, będę usuwał kolejne nic nie wnoszące posty.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

jak malujecie kolczugi ? bo jakoś czarna farba i przecierka srebrnym mi się za słaba wydaje, a srebro plus czarny wash sprawia, że wygląda jak z plasteliny
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Booxi pisze:jak malujecie kolczugi ? bo jakoś czarna farba i przecierka srebrnym mi się za słaba wydaje, a srebro plus czarny wash sprawia, że wygląda jak z plasteliny
tak w skrócie - srebrny, czarny wash, drybrush srebrnym - wychodzi 3 stopniowe cieniowanie, czyli minimum do tego by dobrze wyglądało :)
odcień srebrnego w zależności od rasy/schematu kolorystycznego
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Asassello pisze:
Booxi pisze:jak malujecie kolczugi ? bo jakoś czarna farba i przecierka srebrnym mi się za słaba wydaje, a srebro plus czarny wash sprawia, że wygląda jak z plasteliny
tak w skrócie - srebrny, czarny wash, drybrush srebrnym - wychodzi 3 stopniowe cieniowanie, czyli minimum do tego by dobrze wyglądało :)
odcień srebrnego w zależności od rasy/schematu kolorystycznego
Kurde, Asassello, całość najpierw walisz srebrnym? No nie wiem, troche to ryzykowne, często mam do czynienia z już pomalowanymi wcześniej figsami i nie zawsze kolczugi są wystarczająco głęboko rowkowane. Czasem ciężko coś z tym zrobić i imho wtedy Twój sposób może nie być skuteczny...
Wcześniej właśnie tak próbowałem robić, ale efekt nie był powalający. Może za mało washa dawałem... Może jeszcze ktoś się wypowie na ten temat [-o< .

Awatar użytkownika
Burgund
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Burgund »

gdzie kupic drobny lancuszek imitujacy lancuchy? Kiedys byl na bitspudlo. ale wieku nie widzialem zeby byl dostepny..
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

bazar? allegro? ruscy? Na placach targowych często można kupić takie chińskie podróby
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Booxi pisze:jak malujecie kolczugi ? bo jakoś czarna farba i przecierka srebrnym mi się za słaba wydaje, a srebro plus czarny wash sprawia, że wygląda jak z plasteliny

Dwustopniowy Drybrush i wash. Jak dla mnie efekt jest zadowalający.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ